КаваЗМолоком• 23 ноября 2023

Скільки максимально вас валяло при вірусі?

Сьогодні 5й день , а я вже не витримую. Температура не висока 37,2-37,4, але викручує виламує все тіло, що я просто плачу. Трохи допомагає ібупрофен. Ходити по квартирі не можу, сплю, або лежу. Вже дуже сильно болить спина від того лежання
Невісточка ж• 23 ноября 2023
Тиждень. Але температура була під 39 днів 4-5, потім нормальна але слабкість і все.

18 мнеУЖЕ• 23 ноября 2023
Син вже 5-ту добу з високою т-рою(
Усатая полосатая• 23 ноября 2023
сама температура была три дня, но инфекция в организме гуляет 2-й месяц. Насморк, периодически, сухой кашель(.
Анонимушка• 23 ноября 2023
При мононуклеозі мене викручувало з температурою під 40 днів 10, а потім ще тиждень температура спадала
N-natasha• 23 ноября 2023
1.5 недели, а потом кашель ещё также…
Я не Тролль• 23 ноября 2023
При ковиде в постели я провела один день
halla-d95e• 23 ноября 2023
Також боліли чи м´язи чи ребра. Думаю що від кашлю сухого. Плюс до того- втрата нюху. Але. На фоні цього переслідував дуже сильний і стійкий запах пилюки. ну вот як портьєри в театрі тріпають. певно тиждень такий стан був. Ковід.
Папобус• 23 ноября 2023
при ОРВИ недавно лежала пластом неделю. Хотелось только спать и чтоб нос дышал сам )) не ковид
Метровий сантиметр• 23 ноября 2023
Выпейте такие препараты: мефенаминовпя кислота+ уммуностат+ спазмалгон чтобы не ломало
Моя стандартная схема лечения которая выручает меня уже много много лет