Десь так, але...• 23 ноября 2023

Ось такі хвилі на плитці, це жлобство?

Вчора в Агроматі надивилася різні текстури
Хочу просто білі стіни, так як ванна кімната маленька 1,5*2,5
Але душа просить якийсь кусок декору на стіну , щоб виглядало цікавіше

Ви мені завжди допомагаєте, дякуючи вам я не замовила на дзеркальних дверях шафи візерунки розмальовані, а взяла без декору і реально круто вийшло
ДелиВерка• 23 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас одной линией идёт такой кафель, мне норм. Но и ремонту уже лет 6 наверное, т е. насколько это ’модно’ сейчас ХЗ
какой говорящий взгляд.... похоже ему ремонт не по душе!

ЛолитаНеРазлита• 23 ноября 2023
Может быть интересным, но вы , даю гарантию, не сумеете обыграть
И тогда ,это жлобство
Надо иметь очень хороший вкус, чтобы подобное заиграло
Используйте простые фактуры
БоХатая• 23 ноября 2023
Всі ці хвильки - це тренд 8-10 річної давності, тому краще надати перевагу більш сучасним рішенням. Зараз на піку плитка з імітацією травертину - це для тих хто любить більш природні матеріали. Але якщо Вам дуже до вподоби, то беріть, ремонт робите ж для себе.
Инфотуфелька• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
В нас ось така форма ванної кімнати
Куди сюди втикнути декор?
А ви точно хочете декор?
Можливо пол зробити фактурним?
GaleTTa• 23 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
Судя по его взгляду ’ Вся жизнь-это боль’ в принципе))
ДелиВерка• 23 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
через 2 года и травертин этот будет не модно, так что....
Сито для думок• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
В нас ось така форма ванної кімнати
Куди сюди втикнути декор?
Над унитазом как вариант
Сито для думок• 23 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Фотка классная
Белая котичка• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Листочки ?
Ні ця

Hard Candy• 23 ноября 2023
Можна за дзеркало по всій висоті. Або стіну в душевій, де змішувач. Ще можна тією плиткою зону під ногами виділити, але це тоді підлогову плитку треба класти на стіну, бо стінова на підлозі може не лежати, як треба.
Гл. Амурная• 23 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
это жлобство
Всегда думала что жлобство это совсем другое понятие и волны на кафеле оно не предполагает
Natalia505• 23 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
это жлобство
Аргументуйте, що у вашому розумінні означає це слово?
Natalia505• 23 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Боже, який красень у ванні.
GaleTTa• 23 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Боже, який красень у ванні.
Я ему передала, он довольно сказал Муррр❤️😂
Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А я думала в душовій зробити стіну?
Дзеркало ж прикриє всю красиву плитку
ми дивилися приклади дизайну в неті, в нас ванна маленька, тому вирішили, як заходеш в неї і зразу очі на акцентну
автор Десь так, але... • 23 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Класна ідея
Дякую
Я мабуть теж так зроблю)
ПекельнаКрасуня• 23 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
ну это уже не современно.
слово ’жлобство’ предложила сама автор
Hard Candy• 23 ноября 2023
Підтверджую, що краще шукати дизайни і вже по ним думати, що хочеш і як розмістити у нашому інтер´єрі. Я наприклад люблю скандинавський з елементами під дерево, так і шукала.
Smusish• 23 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
погоджуюсь, ми теж робимо акцент на одну стінку, де буде весіти дзеркало, все інше однотон. До речі, тут на фото, не білий а якийсь молочний, він більш ’спокійніше’ виглядає, а то наче в лікарні. Авторе, зверніть увагу на цю колекцію
Як на мене, то дуже гармонійний колір, зробити жовте тепле світло і це буде затишна, гарна ванна кімната. Тут мягкий колір слонової кістки. Бо дійсно чисто білий, не додав затишку та візуально холодний.
Ви на вашу стіну з узором беріть дзеркало з підсвіткою, буде гарно нереально!

Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляSmusish
вже взяли, саме з цілью затишку
автор Десь так, але... • 23 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
вже взяли, саме з цілью затишку
А ви якого виробника взяли плитку?
Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А ви якого виробника взяли плитку?
виробника не знаю, брали в Леокераміці
ГороховаЯ• 23 ноября 2023
це точно не жлобство, але на мій смак - відсутність індивідуальності і ширпотреб. Я в маленьких ваннах люблю щось живіше, чіткий геометричний принт в купі з яскравим кольором, і фарбовану верхню половину
Але обов’язково прислухатись до себе і свого комфорту
автор Десь так, але... • 23 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
виробника не знаю, брали в Леокераміці
А там знижки дають? Бо Агромат 23% дає на цю плитку
Туся муся• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
І ще маю одну проблему
Я хочу взяти опочно Польщу базову білу плитку 29*89 або 25*75 або 30,60
Але до неї немає такої красивої декоративної плитки з хвилями, є 60*90, 40*120, 30*90.. як так зробити щоб воно гармоніювало ? Шви явно не спів падуть?
У нас так. Виробники різні.
ГороховаЯ• 23 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
У нас так. Виробники різні.
гарно у вас, стильна плитка
Туся муся• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А я думала в душовій зробити стіну?
Дзеркало ж прикриє всю красиву плитку
Ми навпаки спеціально робили під дзеркалами, щоб їх підсвітка красиво підсвічувала.
БоХатая• 23 ноября 2023
Ответ дляДелиВерка
Звичайно, мода на інтерʼєри змінюється і більшість людей робить облаштування на свій смак. Більше того, я 10+ років працюю в цій сфері і можу сказати, що розуміння і гарний смак не притаманні навіть всім дизайнерам.
БоХатая• 23 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
У нас так. Виробники різні.
Який стильний і лаконічний санвузол ❤️
автор Десь так, але... • 23 ноября 2023
Ответ дляТуся муся
Під скажіть виробника
Це просто вау