Десь так, але...• 23 ноября 2023

Ось такі хвилі на плитці, це жлобство?

Вчора в Агроматі надивилася різні текстури
Хочу просто білі стіни, так як ванна кімната маленька 1,5*2,5
Але душа просить якийсь кусок декору на стіну , щоб виглядало цікавіше

Ви мені завжди допомагаєте, дякуючи вам я не замовила на дзеркальних дверях шафи візерунки розмальовані, а взяла без декору і реально круто вийшло
Туся муся• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Під скажіть виробника
Це просто вау

Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А там знижки дають? Бо Агромат 23% дає на цю плитку
як зараз я не знаю, але є знижки, якраз може перед нр і будуть
Таракашечка• 24 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
В нас ось така форма ванної кімнати
Куди сюди втикнути декор?
Декор на стену, где зеркало и умывальник