Булку Дай• 23 ноября 2023

Потехеньку обаблююсь. Як освіжити себе? з чого почати?

48. Грошей на одяг не залишається після закриття інших потреб.
У мене і до війни було мало одягу. Останнє зимове, що купувала було в 17 та 18 роках. Сьогодні зрозуміла, що все зимове добре поношене. Щось вже навить витерлося і світиться.
Але пішов якийсь пофігізм. Згадалися слова бабці: "Ніхто не зніме і другого не дасть. Ходи в чому є."
Але я працюю в колективі. Хоч і менше всіх отримую, але ж... Тобто наче і хочу щось нове, але потім доведеться обмежуватися в їжі. А цього не хочу, то буду носити те що є. І знову думки по колу, що я працюю.
Як вийти з цього пофігізму. До війни як пішли обставини економії на одязі, а потім війна.
Ситуація, що склалася, видається якоюсь позицією жертви: буду ходити в лохмітті, бо грошей не має.
Але на щастя, підсвідомість потребує іншого.

Що порекомендуєте?
Фізик-ядерщик заочно• 23 ноября 2023
Спорт вам поможет
вентиляторная• 23 ноября 2023
Секонд вам поможет. Только важно не полениться и потратить время на выбор того,что вам действительно понравится
Прокачую сідниці• 23 ноября 2023
Шукати нову роботу з вищою зп
Пэрисхилтонша• 23 ноября 2023
Это не пофигизм ,а мало денег и установки бабушки.
Прокачую сідниці• 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Спорт вам поможет
Щось ви радикально свій комент виправили
Кукарачка• 23 ноября 2023
Тю, можно одеваться красиво и недорого. Секонд в помощь
В кого тако було• 23 ноября 2023
У меня есть знакомая которая одевается в Хумане, на обувь и сумки конечно тратится. Но что я скажу у неё такой вкус что она такие шикарные наряды там находит. Платья, вечерние комбенизоны струящиеся, юбки. Прям загляденье.
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Шукати нову роботу з вищою зп
Не вийде. Не настільки розумна. Зарплата пристойна + підробіток, але є обставини, при яких витратна чатина дуєе велика. І зменшити її просто не можливо.
Прокачую сідниці• 23 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Автору тільки вечірнього «комбенізону» не вистачає
Бегущаяпо• 23 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Дійсно, особливо люкс у Економ-класі.
Але зі взуттям скдадніше.
Пэрисхилтонша• 23 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
И куда в этом вечернем комбезе или платье она ходит? В Сильпо?
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Та щось мені з секондом не везе. Один раз зайшла в день завозу, коли билися за одяг. Тепер боюсь. А 2 останні походи на другий день - таке ж старе, як у мене в шафі. Або може мені так везло.
Треба ще спробувати.
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Спорт вам поможет
А спорт при чому?
задумчивая мордочка• 23 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
В АТБ.
ПекельнаКрасуня• 23 ноября 2023
можно одеваться современно и недорого.
обабливание оно в голове. люди и покупают вещи бабские.
смотрите как одеваются девушки лет 30ти
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але потрібно щось змінювати, покі на підсвідомості є таке бажання.
В кого тако було• 23 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я про то что есть женщины и после 40 элегантные и шикарно выглядят, умеют подбирать одежду и носить её. А есть уже и в 22 обабившиеся.
Так вот этой женщине 44 и я её ни разу в спортивках не видела. Постоянно каблучок, юбки , платья. Очень эффектная. На вид больше 35 и не дашь. А если натянет спортивки завяжет гулю, то наверное и на все 50 будет выглядеть
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляКукарачка
Вище відповідала. Мабуть мені не повезло. Бо покіщо, бачила в секонді таке ж старе, як і в мене.
Потрібно спробувати в інші завози.
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
У мене під будинком Хумана. Останній раз я там щось знаходила років 7 тому. Тому ходжу туди рідко. На авось
размахер• 23 ноября 2023
Ответ дляКукарачка
Не у всех есть желание выискивать там хорошие вещи
автор Булку Дай • 23 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
можно одеваться современно и недорого.
смотрите как одеваются девушки лет 30ти
Дякую.
В кого тако було• 23 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
Ну и зря. Я тоже не заходила. А потом раз заглянула- полностью новый комплект Найк для зала купила. Второй раз сыну две новые куртки купила H&M. Себе вот недавно почти новый свитер из мериноса купила. И всё в пределах 200-250 грн за вещь
Нульовий сантиметр• 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Спорт вам поможет
Согласна. Куда-то к молодым в группу, например каратэ и не будете чувствовать себя бабкой в любой одежде.
Накладні мюслі• 23 ноября 2023
Не тягніть, бо чим далі тим складніше буде.
Я теж останні 2 роки обабчилася, хоча мені всього 29. Хотіла пошвидше іпотеку виплатити, речі носила ті, які віддавали знайомі, бо ще й вагу набрала, в більшість старих не влазила. А потім взагалі перестала хотіти вставати з ліжка, одягатися і кудись іти, бо не хотіла бачити себе в дзеркалі. А потім до мене дійшло, що на іпотеку ще є 10 років, а молодість швидко минає. Спочатку викинула весь поношений і бабський одяг, щоб навіть не було спокуси вдягати коли ніхто не побачить, я ж просто в магазин, і тепер потихеньку купую нове і те, що справді подобається
So_so• 23 ноября 2023
Обновлять гардероб. Недорогие вещи, хотя бы по одной. Начать делать на работу небольшой макияж. На всё это не нужны большие деньги.
размахер• 23 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Да прям. Моей тете 66, и она даже в спортивках и с короткими волосами выглядит младше своих лет (ну или на свой возраст)
неДоЖиру• 23 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
А что там было?
Накладні мюслі• 23 ноября 2023
На секонді треба навчитися ритися, перші рази все буде здаватися гарчір´ям, а на 3-5 раз почнене бачити там хороші речі
Чебураха з перцем• 23 ноября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
29, потом поймёте, что если не обновлять гардероб каждый год, то он будет устаревать. А пахать только на шмотки, ну так себе идея. Женщине сложно в этом плане. Надо и ногти, и волосы, и лицо, и уход, и косметику, и духи.
неДоЖиру• 23 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Это в хумане вы купили?