Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи можливо якесь таксі викликати в Києві вночі в комендантську годину?
Бяки-козяки• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A
Не знаєте яке?
колись уклон намагалась викликати. машини показувало що стоять поряд, але ніхто не брав замовлення
Бяки-козяки• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A
Уклон ні, ніяк. Теж пробувала.
а ціну яку ставили? бо я до 900 грн дійшла і далі підвищувати не стала. А пізніше мені таксист сказав, що в комендантську це б коштувало біля 3000 грн.
Как_б_не_так• 23 ноября 2023
убер, от 800 грн. Или уклон от 1000. Было как жила в Киеве, год назад где то
Как_б_не_так• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A
А я ви його в кликали? По застосунку не виходить. Так дзвонили?
я в приложении делала, если таксисты не берут на цену 700-1000 надо повышать. У меня с левого на правый один раз было 2000 грн
Как_б_не_так• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A
Тепер зрозуміло. Тобто я сама маю виставити ціну. А як її розрахувати? Мені треба 8 км їхати
ну нет, ставите там сначала 200 допустим, и так в течении 30 мин повышаете если не берут
Ответ дляКак_б_не_так
Ого, мені ю це а рішили все за хвилин 5. Треба доїхати в укриття вночі під час обстрілів, якщо він буде. Не можна стресу, треба його уникнути якось. Просто спати не варіант
Как_б_не_так• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A
Ну если обстрел вас врядли повезут, можете цену 1000 грн поставить может сразу возьмут
Как_б_не_так• 23 ноября 2023
Ответ дляInna_A