Княгиня пітьми• 23 ноября 2023

Хочу дитину, але мені 40

І розумію, що вже пізно, мені майже 40, в світі ситуація - невідомо що чекати, а я прямо думаю про немовлятко.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 ноября 2023
Ну так рожайте. У меня на работе за год только в одном управлении 3 девушки родили, 39-41, у двух первый ребенок

Залізна тьотя• 23 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Розумію, це космос)
Якщо з репродуктивною системою все в порядку, чому ні? На Заході вже 2-3в такому віці народжують
На западе от ЭКО рожают в 40+ лет. Им страховка покрывает заморозку ЯК с 30+ и несколько переносов. Потому им не горит рожать раньше.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 ноября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Страховка эко не покрывает, даже на обычные роды нужна отдельная страховка, по крайней мере в сша
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
почніть із цього. бо для середньостатичної жінки в 55 років дитина підліток це проблема.
поясніть будь ласка зв’язок між бізнесом та розумінням та прийняттям підліткової психології
Фіфачка• 23 ноября 2023
Я когда смотрю на старородящих родителей, мне так жалко их детей. Родят из за того, что захотелось, у ребёнка вся жизнь впереди, а мать уже в возрасте...
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
до чого тут підліткова психологія? мамі й тату потрібно працювати, щоб забезпечити підлітка з його бажаннями, а потім ще подумати де взяти гроші на навчання.
Суцільна зрада• 23 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Своих пожалейте.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 ноября 2023
Пф, мне скоро 40, дитю 5 месяцев. Все отлично, вообще не сложно. Если есть здоровье и фин возможности, то норм
Крайня невістка• 23 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Мне тоже 40, нравятся чужие дети мужского пола 20-26 лет
Фу

Залізна тьотя• 23 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Причем здесь США? Речь о западной ЕС.
В США вообще мало защищённости.
Во Франции, к примеру, 4 переноса страховка покрывает и 8 инсеминаций. И препараты для поддержки беременности тоже бесплатно.
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
ну я ж не знаю, яку саме проблему ви мали на увазі.
і ви думаєте, як свій бізнес, то працювати не треба, чи як.
Залізна тьотя• 23 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ребенок в яслях или няньку наняли?
Фіфачка• 23 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Своих пожалейте.
Мне ваших жалко и это правда
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
треба. але ви вже самі у себе на роботі. а коли ти найманий робітник, то спробуй знайти ще роботу, якщо ти її втратив.
Замулена ріка• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
То есть после 50 лет женщина перестает понимать подростков?
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
ну так, я ж про це і написала, як раз і ’почала’. якби я в свої 40 ходила б на службу в контору, то не народжувала б.
але чомусь від цього мого меседжу деяким жінкам стало погано
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
я запитала у вас після вашого першого меседжу, де ні слова про це не було. а була бравада мені 55 і дитина підліток, що жахливого?
нічого жахливого немає, якщо матеріально забезпечена сім я. це головне в цьому питанні.
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
звичайно, головне
ви бачите бідних сорокарічних з дитячими візочками?
Ермолайчик• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
а що означає ’бути на одній хвилі’?
конкретно
і чому потрібно бути на цій самій хвилі?
Можете не бути)

Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
звичайно, головне
автор задає питання, бо її турбує ситуація в світі. якби вона була дуже заможна, то сиділа б десь за кордоном і катала б вже візочок з малюком.
Фізик-ядерщик заочно• 23 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
одна справа почати все з 0 в 40 років і в майже 60. дивно, не правда?
все залежить від наявних компетенцій, а не хронологічного віку.
Хтось і в 30 не зможе почати.
І чому в 60, якщо автору 40? в її 60 може вже 3-я дитина її зможе утримувати?)
Давайте тоді вже про 70 дискутувати))
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хтось і в 30 не зможе почати.
Давайте тоді вже про 70 дискутувати))
бо в 55 це підліток, а поки вивчиться в вузі, то вже і 60.
чи ви хочете відправити на фізичну роботу в 16?
Вот Она Я• 23 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
І мені скоро 40, ще планую другу дитину.
А если не получится, это станет трагедией?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 ноября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
А ребенок в яслях или няньку наняли?
Зачем? Я наслаждаюсь каждой секундой! Ни с одним ребенком не было ни бабушек ни нянь.
Na kablukah• 23 ноября 2023
Нашли где обговорить такой вопрос)).
Здесь женщин за сорок старухами считают и при этом в других темах обсирают совок
А сами стереотипами оттуда мыслят.
Обсудите это решение с мужем.
Если очень хочется-значит надо)
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Можете не бути)
то в вас є відповідь?
Фізик-ядерщик заочно• 23 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
пов’язано звичайно
хоча війна внесла свої корективи і наші доходи впали, але все рівно не треба в такому віці шукати собі роботу
у мене свій бізнес, точніше я працюю на себе вже декілька рооків. Коли була найманим працівником, мала дохід в декілька разів вищий.
Мені зараз в 40 років простіше знайти роботу в новій компанії, ніж підвищити свій дохід до рівня колишньої з/п.
Багато бізнесів неможливо перенести за кордон, при цьому висококваліфікований спеціаліст зможе знайти роботу в будь-якій країні , ну +/-.
бювет_в_обед• 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
мій неможливо
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
а ви спробуйте знайти нову роботу в майже 50. у нас в Україні. ну хіба що ви спеціаліст якогось дуже високого рівня.
Ермолайчик• 23 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Вы что? Как почитаешь темы так только в 40 рожать и надо. Они ж уже с опытом, все обеспеченные и жизнью наученные