СкумбріяП8• 23 ноября 2023

Як думаєте чи приймуть зміни по мобілізації ?

Цікавить відсутність відстрочки, в кого дружина 3 групи?
Цирк на дроті• 23 ноября 2023
Автор, зараз так взялися за тіх хто допомагає ухилитися, що вони ціни підняли до небес. Тіпа як звільнять, чи стаття, так хоч за нормальні гроші. Вам треба було виїзжати раніше. Або тепер шукати такі гроші, що маманєгарюй.
СкрипяСердцем• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А як інвалід дружина зможе утримувати інваліда чоловіка після війни? Як інвалід вдова має жити?
Мабуть так само як вдова з двома дітьми
автор СкумбріяП8 • 23 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Мабуть так само як вдова з двома дітьми
Здорова жінка більше заробить.
Щаслива Я• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Ставила смайлик не я, але це реально смішно, якщо мова йде про інвалідність третьої групи. Люди, ну ви серйозно? Частіше за все інваліди третьої групи ведуть таке ж життя, як і не інваліди.
Тобто вони абсолютно здорові?
СкрипяСердцем• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Здорова жінка більше заробить.
Можливо, але ж на трьох
VitalinkaGL• 23 ноября 2023
примут
и потихоньку и мужчин с 3й будут привлекать к общественным работам-будут невыездные
Твоя космішна• 23 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А кого це цікавить, виїде ще більше людей будь-яким способом
Зараз перекрили все, що можна. Виїхати, практично неможливо. Я не кажу про ’по полям, по лісам’, тут, взагалі, лотерея.
автор СкумбріяП8 • 23 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Можливо, але ж на трьох
Зато щаслива, що має дітей. Не всі мають.
автор СкумбріяП8 • 23 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Тобто вони абсолютно здорові?
На жаль дехто так думає....
автор СкумбріяП8 • 23 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
примут
Роботи можна робити по силі.
VitalinkaGL• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Роботи можна робити по силі.
можно
только мой муж,вот недавно получил 3ю и выехал ко мне.
работает физически,в Теско и с группой.
понятно,что он и в Украине прекрасно бы работал,тем более в военнике(инженер-механик,водитель),фиг бы его кто то отпустил бы.
автор СкумбріяП8 • 23 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
можно
работает физически,в Теско и с группой.
Рада за вашу сім´ю.
Конотопська відьма• 23 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Тобто вони абсолютно здорові?
Люди без інвалідності теж в 90% не абсолютно здорові.
Kidstaff Bot• 23 ноября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Pink Flambee• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
3 група - це робоча група.
От в мене чоловік має 3 групу( за кордон не хоче,був там,приїхав минулої зими),не чує на одне повністю вухо,на інше частково,з дитинства,але вирішив 2 не робити,хоча можна було,бо тоді з роботою важко буде,не всюди візьмуть,але чи значить це що він прям здоровий для війни,десь поваром так,але ж не там де бої йдуть,але хто дасть гарантію і чи хтось буде з цим розбиратись і вникати в кожну окрему ситуацію,якщо всю 3 групу призвуть до прикладу.
novaknuga• 24 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Даже тем,у кого есть основания прописанные в законе? Тоже не выпускают? Например,если ребенок с тяжёлым заболеванием?
sammy• 24 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Але яка ж різниця між людиною з інвалідністю і без?