Блакитне небо• 02 мая в 15:13

Ви б купили курс за 800 євро?

Ви б купили курс за 800 євро довжиною в 9 тижнів від майстра НЛП на тему грошей? Курс не мій, я вагаюсь чи варто.
Кожного тижня розглядається окрема тема, теорія, практика, чат.
Зробіть вибір:
вже голосів: 79
Так
Ні
Подивитись відповіді
Отжигающая• 02 мая в 15:14
НЛП на тему денег- не не купила бы.

Добра всем!• 02 мая в 15:15
Очередной инфоцыган хочет денег заработать, нет конечно не купила бы.
Папина дочка• 02 мая в 15:15
Без лоха как говорится...
ivareka• 02 мая в 15:16
нет, я при памяти еще
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:17
Жодної людини ’так’. Невже нема жодного плюса і це дійсно ніякої користі не дасть?
ivareka• 02 мая в 15:18
Ответ дляБлакитне небо
автор курса будет вкусно кушать, разве не польза?
Фісташкова кава• 02 мая в 15:19
Лох не мамонт, лох не вымрет)

автор Блакитне небо • 02 мая в 15:19
Ответ дляivareka
Для мене користь ... Для автора то зрозуміло ...
ivareka• 02 мая в 15:19
Ответ дляБлакитне небо
вы покормите нуждающегося, плюсик в карму
Безпринципова• 02 мая в 15:20
такий ні, але за своє навчання плачу 70 тис на рік.
Спеціалізовані семінари - 10-15 тис
Шукаю стакан• 02 мая в 15:23
Ответ дляБлакитне небо
Ви серйозно не знаєте куди викинути 800 євро?
Простоваля• 02 мая в 15:25
Ответ дляБлакитне небо
Автору курса точно дасть.
Шкала Радощів• 02 мая в 15:25
Ответ дляБлакитне небо
Аж настільки дурних нема)
Простоваля• 02 мая в 15:25
Ответ дляБлакитне небо
А ви будете гроші програмувати, щоб повзли в ваш гаманець чи як?
Щастя-здоровля• 02 мая в 15:26
Ні,таке б не купила і за 100 грн. У мене бувша сусідка чимсь таким стала промишляти, коли війна почалась, типу навчу вас заробляти гроші і покажу у чому ваші проблеми і навіть гіпноз)) Я дивлюся на курс visual по штучному інтелекту, зараз сама вчуся але якщо не вийде,то доведеться витрачатися, там 650 дол на 3 міс.
Синиця у спідниці• 02 мая в 15:27
Нет, я сейчас многое пересмотрела, больше ни на какой курс больше никогда не потрачу денег и на психологов тоже.
Щастя-здоровля• 02 мая в 15:27
А взагалі, зараз всі кому не лінь проводять навчання без ліцензій і дозволів, я б таке забороняла. Самі вчителі та експерти кругом.
ivareka• 02 мая в 15:27
кидайте красные трусы на люстру и денежки рекой потекут, как минимум будете богаче на 800 евро
Хвильоватиша• 02 мая в 15:32
Від майстра НЛП на тему грошей). Ви у Європі, раз ціну в євро називаєте?

Маю натхнення• 02 мая в 15:33
Кто тренер?
БезникаяЯ• 02 мая в 15:34
Я купляла курси і дороще, але вони були для підвищення кваліфікації. Тож купила б я курс за 800 євро? Так.
Купила б я курс по нлп на гроші за 800 євро - ні.
Патріотка з дивану• 02 мая в 15:36
Ви ж розумієте, що його знання не унікальні? Все, що він скаже, можна дізнатися самостійно. Але якщо вам потрібен наставник, будь ласка.
Я б не купила.
Ангелок з ріжками• 02 мая в 15:38
Таких длб не встречала 😁
Пирожкиня• 02 мая в 15:41
Пригощаю кашею• 02 мая в 15:42
Ответ дляБлакитне небо
Почему не даст, тот, кто эти курсы продает, заработает
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:42
Ответ дляБезпринципова
Спеціалізовані семінари - 10-15 тис
Тобто за психологічне навчання ви б не платили такі кошти?
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:44
Ответ дляСиниця у спідниці
Поділіться досвідом
Залізний занавіс• 02 мая в 15:44
Ответ дляБлакитне небо
Чого ж. Продавцю дасть. Багато грошей🤣
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:45
Ответ дляХвильоватиша
В євро якось менше звучить, в гривнях психологічно важче 😁
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:46
Ответ дляМаю натхнення
Кто тренер?
Не хочу казати ім´я. Досвід 20 років, для мене - авторитет, давно слідкую. Але ж дорого ...