Miss96• 24 ноября 2023

Дитяче зимове взуття

Дівчатка, підкажіть, будь ласка, який має бути запас в дитячому зимовому взутті?
Якщо в дитина ніжка 20 см, варто брати взуття 21 см? Чи 21,5 см ?
Якщо дитина одягає взуття 21,5 см( без теплого носочка, то взуття наче велике).
Паспортний стіл• 24 ноября 2023
1см

Черпак_для_фантазий• 24 ноября 2023
Я беру з запасом 1 см.
So_so• 24 ноября 2023
Я беру с запасом меньше см.
ЯспАкойнаЯ• 24 ноября 2023
Та різний може бути запас
Залежно яке взуття
Термо на тканинній підкладі 1 см вистачить, дутіки можна і півтора
Байрактарна• 24 ноября 2023
я завжди спочатку вдягаю колготи/шкарпетки в яких буде дитина носити взуття. міряю ногу і купую взуття з запасом 1см
осень харашо• 24 ноября 2023
1 см всегда ищу запас, носит всегда на тонкий носок
VIKYSIA• 24 ноября 2023
1см нормально будет
Фоточки нема• 24 ноября 2023
У нас цей запас залежить від підйому ще.
А взагалі, якщо кросівки 35, то зимове 36 беру. Якось так
Україна понад усе!• 24 ноября 2023
Не більше 1 см.

Штора с кисточкой• 24 ноября 2023
Не більше 1 см, мої не носять товсті шкарпетки. Цього запасу вистачає на зиму або 2.
Як росте у вашої дитини нога?
Менее Более• 24 ноября 2023
По дитині дивіться, уже в такому віці розуміє, як їй. Я своєму однозначно +1,5 беру, тома що високий підйом і любить, щоб взуття було вільне
Блакитне небо• 24 ноября 2023
Всегда беру чтобы 1 см был в запасе на зимней обуви и деми ботинках. Этого достаточно.
Автор, берите спокойно 21 см. С носочком войдёт. Больше не надо.
автор Miss96 • 24 ноября 2023
Дякую усім за поради🥰