Маю декілька думок• 24 ноября 2023
Спортивна форма після 45, ким надихнутися?
Підкажіть в соц мережах блогера чи просто жінку фітоняшку після 45 років, не просто без зайвої ваги, а щоб прям вогонь. Хочеться вірити що можна мати гарні мʼязи не дивлячись на вік.
Гага Газу• 24 ноября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ну то обличчя ж вона не змінить… то вже що є. А тіло гарне, хоч мені подобається більше « мʼяса »
та я не про лицо, я про фигуру ,ей нравится когда так сухо а мне нет, мне нравится более женственно тело ,как вы написали больше мяса)))
Перекус беру завжди• 24 ноября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Я меньше року тренуюся, потроху піднімаю калорії щоб плавно зробити профіцит, білка зараз 120, у вагах прогресую теж, був віжкат через операцію… Дуже цікаво побачити результати хто вже довго займається, бо чоловік каже- не рівняй себе з 20- 30 річними дівчатами …
ну от покажіть йому дівчат, що я скидала, головне це дисципліну тримати і все буде
Маю декілька думок
• 24 ноября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ото ж так і хочу)))
Перекус беру завжди• 24 ноября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ото ж так і хочу)))
а ви щось із спортивного харчування приймаєте? воно може допомогти робити форму, але я не про фарму))
Я колись креатин пила, результат сподобався, але зараз треба прибрати 3 кг грьобанного жиру, бо м´язи не видно)))
Маю декілька думок
• 24 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
А, ну мені теж так як дівчата сушаться для виступу на різних фітнес бікіні. Подобається смачненько щоб було, але багатьом подобається більше отака суха форма
Маю декілька думок
• 24 ноября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну протеїн доб добрати норму білка, л карнітин перед тренуванням і креатин. Останній тільки другий тиждень як почала, поки що не можу сказати нічого.
А без нього бедра вдалося збільшити з 95 до 100, але з моїм зростом то мало
Корсет_на_шурупах• 24 ноября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
sveta.shuma наша дівчинка, тимчасово живе в Італії
ось іще наша, 45+ ksenia_skorokhod
але враховуйте що така форма робиться, навіть не за 2 роки
ось іще наша, 45+ ksenia_skorokhod
Ксенія - виступаюча спортсменка і тренер, багато років, там дуже важка праця. А так да, приклад чудовий.
Перекус беру завжди• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
вона теж колись починала, Света Шума теж виступала, всі вони починали з нуля
Кривая спроса• 24 ноября 2023
Ответ дляOrganic
Ната шустова в інсті, люблю її
Чего любите? Вы она кому лично с ней?)