Залізна пані• 24 ноября 2023

Хлопця не влаштовує моя зайнятість на роботі

Вітаю. Допоможіть розібратися. У відносинах майже 5 років, зараз разом живемо. Я працюю з гнучким графіком, робота віддалена. Робота мені подобається, зарплата середня по місту. Часто доводиться працювати вечорами, іноді навіть на вихідних. Через це в мене з´їхав графік сну, лягаю спати о другій ночі, а прокидаюсь ближче до обіду. Взагалі мені так навіть комфортніше, я значно краще висипаюсь, ніж коли прокидалася вранці і їхала в офіс. Але все це не влаштовує мого хлопця. Він постійно говорить мені, що це не нормально, що треба прокидатися вранці, працювати не більше 8 годин на день, і встигати робити щось окрім роботи, наприклад більше займатися побутом. Ми через це постійно конфліктуємо. Що ви думаєте з цього приводу?
А я з косою• 24 ноября 2023
5 лет и он все еще Ваш парень
А вообще расходится. Вы разные.
personality• 24 ноября 2023
Пішов він в бухгалтерію ❤️
Братья Капли• 24 ноября 2023
Тоесть вы проживаете вместе, правильно?
А я з косою• 24 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Тоесть вы проживаете вместе, правильно?
Но каждый живёт своей жизнью, разные темпы.
автор Залізна пані • 24 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Тоесть вы проживаете вместе, правильно?
Да
Надежда наш компас• 24 ноября 2023
Пішов він в сраку, а краще - побутом займатись
В рот не ложи• 24 ноября 2023
Ваш графік ідеальний для мене, коли не було дитини працювала так само. Мій теж постійно бурчав, бо він працював як *нормальні* люди.
personality• 24 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Тоесть вы проживаете вместе, правильно?
Судячи з теми- тимчасово
Патика-мотика• 24 ноября 2023
5 лет и все еще парень, об этом нужно задуматься. Хотя он может тысячи причин придумать, тот же ваш график приплести.
Братья Капли• 24 ноября 2023
Знаете, даже если он вас полностью обеспечивает, я б не в коем случае не бросала работу, которая нравится и комфортна вам. Поверьте, на своей шкуре знаю, что никто это не оценит, воспримет как должное и дай Бог, что б худшим не вылезло. Мне лично вылезло, поэтому другим такого не желаю
Міряно-переміряно• 24 ноября 2023
Я б теж була проти щоб мій чоловік так жив. Ви несумісні, це ж ясно
Копуша• 24 ноября 2023
Самый классный мой график был - с обеда (13-14, по-разному) и пока все не сделаю. Тоже очень по-разному, бывало и 20, и полночь, в авралы - и до 4-5 утра. Но! Я собирала детей, делала спокойно все домашние дела без никого над головой, умудрялась поспать еще час-другой перед работой, если нужно сходить в какую-нибудь организацию, больницу и т.п. Эх, скучаю за тем графиком. Сейчас перебиваюсь подработками, выходить на пятидневку с 9 до 18 прям воротит.
Братья Капли• 24 ноября 2023
А еще добавлю, что больше чем за 20 лет, прикрываясь якобы моим благом и благом семьи, подговаривал моих родственников и они тоже меня убеждали проявить благоразумие и уступить, это же такая мелочь. А как началась война, он подал на развод, документы с суда вытянул из почтового ящика, сделал мне такой сюрприз , что сообщил за день до суда о том, что у нас суд и уехал в Германию . К любовнице. А я с детьми осталась тут. Все окружение в шоке, но толку то от этого. И приходится теперь все с нуля. Интересно еще и то, что от родственников, которые ‘ за благо семьи’ поддержки никакой. Поэтому много раз подумайте! О себе и своем будущем !
Закуйовджена життям• 24 ноября 2023
Разные графики - это гиблый номер.
Поэтому я встречаюсь с мужчиной и не пытаюсь жить вместе постоянно.
автор Залізна пані • 24 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
5 лет и он все еще Ваш парень
А вообще расходится. Вы разные.
Для мене це теж проблема. Переїхавши до нього я якраз звільнилася з офісної роботи і чомусь думала, що ми одружимось, потім декрет і можливо найближчим часом мені взагалі шукати роботу не потрібно буде. Але, схоже, в нього були інші плани. Теми про шлюб він уникає, зате тепер незадоволений моєю роботою...
Стефанія• 24 ноября 2023
Без привʼязки до хлопця -ваш режим дійсно шкідливий для здоровʼя.
автор Залізна пані • 24 ноября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ніколи б не подумала, що проблемою для стосунків може бути різний графік сну....
Та_шо_ж_таке• 25 ноября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Претензії до графіку сну - це повна неповага. Людині пофіг, що у вас там і як, йому треба вас переломати і зробити зручною.