На пів ставки• 24 ноября 2023
В яких банках ще можна обміняти карбованці на гривні?
Є декілька купюр, не хотілось би щоб вони пропали
На пів ставки
• 24 ноября 2023
Ответ для3@йk@
можно продать на виолити или олх как коллекционный материал)
Хочу офіційну установу
3@йk@• 24 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
що таке карбованці?
были такие деньги между купонами и гривней.Правда,я уже не помню,как выглядели
3@йk@• 24 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Хочу офіційну установу
))) не думаю,что есть сейчас курс обмена.Обмен был на определенный отрезок времени.Кто не успел,тот ’опиздал’
3@йk@• 24 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
У меня пачки купонов, это оно?
неа..на них прямо было написано-карбованци.Ходили два или три года
Трільчиха• 24 ноября 2023
Ответ для3@йk@
У меня где-то есть пачка, пойду поищу) может банк сдадут, где их обменять 🤣
Соня-сонятко• 24 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Хочу офіційну установу
Машину времени захотите тогда. В вашем случае одно и тоже
Сирожено_пирожено• 24 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
тут баксы не поменяешь старые, а вы с карбованцями)))
Баксы передаешь в Европу/Канаду/сша, и привозят евро или новые доллары.
Я так свои сбагрила.
А то тут хотели меня облапошить на -20 %. Ага. Нашли дурака. 😂
Я так свои сбагрила.
Квітка Миру• 24 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
що таке карбованці?
Я так зрозуміла,що мова про фублі рашківські.
Якщо ні,то я теж не знаю,що таке карбованці,хоча мені 51,я думала,бачила вже все.
Сирожено_пирожено• 24 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Вы ж не сидели в тюрьме?
Все знаю від і до• 24 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы ж не сидели в тюрьме?
Тю, все життя думала шо це були купони))) памятаю помаранчевий купон на 50 тисяч, стільки коштувало морозиво...
Пані з калабані• 24 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Мені 37 і я пам´ятаю карбованці. Навіть десь вдома залишилися. Були між відрізними талонами і гривнями. В молодших класах (1993-1996 я за карбованці в школі булочки купляла (були куп´юри номіналом 500 і 1000 карблванців), а коли була в 5 класі, то вже гривні з´явилися.
Пані з калабані• 24 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Купони то саме тимчасова валюта була, вони були відрізні і їх в магазинах нанизували на таку спеціальну металеву штуку.