Ванна Тазиковна• 24 ноября 2023
Подруга не відповідає по 5-7 дні на смс
Як ви швидко відповідаєте на повідомлення подругам? Відносно, нова подруга, може написати, запитати як справи і тд, я відпишу, і у неї щось запитаю, то мовчить пару днів, потім пише, що вибач, так довго не відповідала і так постійно. Це нормально? Але, якщо щось по справам писати, термінове, то ніби в той самий день відписує. Ну і якщо їй щось треба, то теж відразу пише, хоч мовчала пару днів перед цим, без відповідей.
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Наверное вы скучная до усрачки
Ні в якому разі )). То ж сама пише, запрошує в гості, і тд. Але пару днів може мовчати
Просто каралева• 24 ноября 2023
Можливо вас якось забагато в її житті і вона вирішила інсценувати ваш дефіцит. Або, буває така штука, як - маніпуляція ігноруванням. І ви вже на гачку)
Указка• 24 ноября 2023
Вы переписываетесь смс-ками? Даже не думала, что кто-то сейчас их использует, как средство общения. Может у неё смс-ки платные, вот она и не торопится отвечать.
Глаголиця• 24 ноября 2023
Ответ дляУказка
Может, речь о почтовых программах- Вайбер, телеграм и т.п
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляУказка
Та вотсап, господі
Кіна не буде• 24 ноября 2023
Я така. А кума наярює і наярює. А я після роботи і вечора з дітьми і готовки хочу включити серіал і мовчки вишивати.
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Сама такая же была когда ходила на работу, времени не было
У неї багато роботи, це правда. А повідомлення про не термінове
Біток чи ефір?• 24 ноября 2023
Я тоже могу ответить через несколько дней, потому что лень/быстро устаю от общения/не люблю, когда меня отвлекают от моих дел какими-то смс.
Если там ничего срочного, требующего сиюминутного ответа, то зачем на это отвлекаться.
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
В принципі це правильно
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляПросто каралева
Не думаю, що це цей випадок
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
У меня такое было, ято прочитала и забыла ответить потому что отвлекли
Пекельнi Борошна• 24 ноября 2023
В мене такий кавалєєр був, що перший писав, щось питав, а відповідав через два дні. При тому, коли я ігнорувала, то наярював огого!
Хз, що вони такі, якісь люди з ’прівєтом’
Указка• 24 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Та вотсап, господі
А вы уверены, что она активный пользователь вотсапа? Я, например, им практически не пользуюсь и сообщения там пропускаю.
Триндю-бриндю• 24 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Может она со всеми так? Я вот тоже такая. Не берите в голову
Бесбардак• 24 ноября 2023
Звичайна неповага.
Забудьте про це. Не пишіть. Напише- відповідь відсилайте через тиждень.Але ж без всяких преьензій.
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляУказка
Так, впевнена
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Скоріш за все, з усіма
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляБесбардак
Звичайна неповага.
Я так і роблю, не що спеціально вичікую, але в пріоритет ставлю в кінець, і виходить теж, що через пару днів відповідаю. Ну 1-2 дні, ще куди не йшло, а тиждень , то вже і не актуально
САМ_ТАКОЙ• 24 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
а как вы их укладываете ?
у вас девочки ?
мои не ложатся, если я включу кино
у вас девочки ?
мои не ложатся, если я включу кино
Кіна не буде• 24 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
а как вы их укладываете ?
у вас девочки ?
мои не ложатся, если я включу кино
у вас девочки ?
мои не ложатся, если я включу кино
Дівчата. Окрема кімната. В 21.30 двері в неї зачиняються до ранку.
САМ_ТАКОЙ• 24 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
аааа ...
ну у вас девочки, это легкотня
Алина-1240• 24 ноября 2023
Есть люди,которым отвечаю раз в неделю,но до того я всегда предупреждаю человека,давай без лишней пурги)))
Анонім Перший• 24 ноября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
не сію минуту, але і по кілька днів не відповідати це вже зневага. враховуючи той факт що вона смски точно бачить, просто ігнорує, змушуючи чекати, аби більше до себе прив’язати - це маніпуляція.
Ванна Тазиковна
• 24 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Навпаки звязок втрачається, ти просто тупо забуваєш про людину. Бо 7 днів це дуже довго.
Анонім Перший• 24 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
7 це вже х*р забила зовсім)
Тут как тут• 25 ноября 2023
Такая же фигня. Только мы дружим ещё с садика. Вот реально всю жизнь лучшими подругами были, даже когда разъехались по разным уголкам Украины. Где-то с конца лета начала пропадать и отвечать раз в 10 лет. И отвечать реально на отъе.ись. Сама напишет или позвонит, только если что-то надо, или скучно. На мой вопрос что случилось, ответ один - та я занята. Ну хз. Я тоже занята, но каждый раз прочитать сообщение и морозиться по несколько дней, как минимум неуважение. Пыталась выйти на контакт, все же лучшие подруги были. Узнать в чем проблема, может обидела её чем-то, ответа адекватного нет. Я и забила. Ещё я почти 40 летняя тётя не бегала за аля подругами. Чтобы наладить общение я сделала все, что могла, а дальше пока. Она сама сделала свой выбор.
Забейте, автор. Обидно, досадно, и ладно.
Ванна Тазиковна
• 25 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Моя найкраща подруга, яка переїхала на інший кінець землі, теж саме. У нас контакт втратився. Це і сумно і зрозуміло, одночасно. У неї своє, нове життя там, нові друзі, робота, хоббі. У мене теж своє цікаве життя, із з часом, я теж втратила інтерес. Зараз так рідко спілкуємось, що вже і нема про що, і не цікаво. Хоча можна було бути на зав’язку, нехай не часто, але 1 раз у місяць, знати, що нового, як справи. Ой, люди приходять і уходять, зі зміною обставин…
Тут как тут• 25 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Мы давно живём в разных городах, это не мешало общаться на регулярной основе, поэтому мне и непонятно это резкое прекращение общения