Просто Фіфа• сегодня в 13:42
Дівчата, хто користувався такою тональною основою?
Прислали пробник в подарунок, тон підійшов ідеально, текстура ніби теж, але ще хотілось би відгуків, бо той пробничок не дав повного розуміння продукту) Дякую
Джага-джага• сегодня в 13:47
це щось новеньке в ланком, але відгуки хороші. Брала Teint Idole Ultra Wear - класний. В них взагалі хороші тональні
Янка-угомонись• сегодня в 13:50
Всі порадниці з ідеальною шкірою, вони тональними не користуються) Я створювала з десяток тем щоб порадили тональний, всі мовчать. Саме таким я не користувалась, але маю ланком міракл, мені подобається, але лише на холодну пору року, бо він сяючий, але легенький та добре лягає на шкіру. Шукайте відгуки по сайтах, і те вони всі різні. До прикладу я замовила ланком міракл, спочатку відтінок був світлий, через тиждень в пляшечці окислився і став темніший, хоча про це ніхто не писав. А от вище написали про Teint Idole Ultra Wear я теж на нього дивилась, так у відгуках взагалі пишуть що він страшно окислюється в рудий, а от порадниці підійшов.
ХвостПистолетом• сегодня в 13:54
Ну як вам сказати, чи хороший, якщо тип шкіри різний. Мені Ланком, Шанель ,Діор - сухі. У Ланкома тільки хайлайтер неперевершений, і то змінили формулу , то сухість вже відчувається.
Джага-джага• сегодня в 13:55
доповню
останнім часом беру Діор (бекстейдж). Він дуже легкий та ніжний. І постійно нарозхват
Почемучечка• сегодня в 14:05
Мне все ланкомы - суховаты. И я не люблю такой бархатный эффект на коже, люблю влажные текстуры. Плюс, тип кожи у каждого свой, значит, ляжет по разному. Корейские кушоны на мне, например, откровенно жирнят. Потому ничей опыт и совет не поможет, только пробовать на себе лично.
Я люблю шисейдо и смешбокс, это именно тот финиш, что нужен мне. А кто-то любит отштукатуриться наглухо, они скажут - слабоваты))))
ХвостПистолетом• сегодня в 14:09
Я б мабуть дивилась тоналку серед Армані, Тілбурі, Аурглас, Вестман Ателье. Бэкхем, аби не так дорого.
Хтось любить з СПФ тоналку.
Комусь і Кларанс і Есте Лаудер ОК.
Я раніше любила Герлен Лкнжері.
Діор Бекстейдж у доньки- легкий сяючий фініш під натюрель.
Хтось любить з СПФ тоналку.
Комусь і Кларанс і Есте Лаудер ОК.
Я раніше любила Герлен Лкнжері.
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:37
Это какой-то новый, надо затестить.
У меня Миракл, хороший, вроде и купила уже его раз 4й, но после Шанель беж и Сенсай он теперь мне кажется слишком плотным. Может этот новый будет тоже легким, тогда бы его купила
Просто Фіфа
• сегодня в 14:41
Ответ дляМлинці зі смайликом
Это какой-то новый, надо затестить.
Так. він легкий, невагомий при нанесенні і по відчуттях на шкірі. Правда не перекриває якісь вагомі недоліки, просто дає рівний тон, як відфотошоплена шкіра. Але в мене немає чого особливо перекривати, тому мені ніби підходить…
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:46
Ответ дляПросто Фіфа
Вот попробуйте тогда Шанель беж, для меня он идеален - ничего не перекрывает, но дает ровный тон. Кожа с ним сияющая, на мне очень красиво
Брюльтик• 2 часа назад
Ответ дляЯнка-угомонись
Нет смысла советовать
Когда я себе выбирала,шла в магазин за одним,а выбрала абсолютно другое