Я на хвилинку• 24 ноября 2023

Що завтра плануєте готувати?

Добрий вечір.
В будні готую швидкі стави по типу гуляш з гречкою і квашена капусточка, суп, яйця. На вихідні люблю приготувати щось смачніше. Зазвичай плов, голубці, тушена картопля з мясом, картопля по селянськи і курочка..
Сьогодні криза жанру, що приготувати завтра.
Поділіться будь ласка, своїми ідеями.
Продукти є і м´ясо, і риба, і фарш, і курятина..
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ндоле з креветками

Фрекен бок• 24 ноября 2023
Рыбу и рис
Люблю порядок• 24 ноября 2023
Купила вырезку и мексиканскую смесь Хортекс. Сделаю овощи с маслом на восточный манер - мясо отдельно обжарить соломкой, овощи обжарить, чуть потушить до готовности, добавить соевый, мясо и на стол
Леся Українка• 24 ноября 2023
Готую 5 днів у неділю. У вихідні їмо в кафе, або готову їжу замовляємо в тому ж кафе, або заморожені продукти, як чоловік вдома, то він нам жарить стейки з м´яса і риби. В мене короче вихідні по їжі)))
автор Я на хвилинку • 24 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ндоле з креветками
А що це таке? Як готуєте?
whenallissaidanddone• 24 ноября 2023
А я буду готовить куриную печень в банке в духовке. Раз на пробу делала-понравилось. Удобно все скинуть в банку и не следить минут 40, а заниматься другой готовкой.
автор Я на хвилинку • 24 ноября 2023
Ответ дляФрекен бок
Рыбу и рис
Як рибу плануєте готувати?
Леся Українка• 24 ноября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Це ви ріжите м´ясо соломкою і марінуєте?
автор Я на хвилинку • 24 ноября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Смачно! Дякую!

18 мнеУЖЕ• 24 ноября 2023
вчора готувала, така смакота. Може й завтра приготую
whenallissaidanddone• 24 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Жируете;)
ПушАпница• 24 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Неділя це один день
Люблю порядок• 24 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Когда как, но сейчас не буду мариновать, хочу чтоб мясо было без других вкусов, а уже смесь с соевым
автор Я на хвилинку • 24 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
О, цікаво! Поділіться рецептом будь ласка.
Печінка куряча є.
Я пані прохана...• 24 ноября 2023
Доїдаємо шашлик, оселедець під шубою. Сьогодні ввечері суп з фрикадельками варила.
Не знаю що буду готувати. Хочу холодцю з півнем зварити.
18 мнеУЖЕ• 24 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Жируете;)
ага, поки дорадо по акції😂
Леся Українка• 24 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
О, в мене мама таким займалася 40 років тому))) тільки курку різала невеликими кусочками і в банку. Але мабудь часа два. Раніше таких м´якеньких курок не було. Купували великі жовті домашні на базарі. І ще щоб жирні))))
Гигиенишвили• 24 ноября 2023
Шубу и монастырскую избу.
ЛЮБА• 24 ноября 2023
Болеем , так что быстрое и простое - сварю пюре и пожарю рубленные куриные котлеты .
И еще хочу кекс в хлебопечке апельсиновый с цукатами поставить .

Леся Українка• 24 ноября 2023
Ответ дляПушАпница
Неділя це один день
Сорян, помилку побачила))) Наче ж відпочивати пора і вчителям. Я вчусь правопису українською мовою. Бо раніше не вчила, скоро буду писати правильно.
Тантрический кекс• 24 ноября 2023
Зрази, розсольнік і плов за планом. На 2 дні
whenallissaidanddone• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Печінка куряча є.
Да нет там особого рецепта. В холодную духовку:
Слоями в сухую банку выкладываю лук, печень, яблоки, чеснок. Солю и перчу по вкусу. Слои повторяю. На последний слой сверху выкладываю пару кусочков масла сливочного.
автор Я на хвилинку • 24 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
О, а як готуєте в хлібопічці? Поділіться будь ласка, рецептом і на якій програмі.
Не знала, що і солодку випічку там можна..
Снідаю авокадо• 24 ноября 2023
Штоллен. Салат из буряка, грудка есть уже. Греча есть.
Слава Українi• 24 ноября 2023
У мене теж криза. На цьому тижні були котлети і гречка, плов і салат з буряка і маринованого огірка, вчора макарони і печінка в сметані, пекла з тіста філо сирну запіканку, думаю чи не зварити мені солянки, квасолі натушити з охотн.ковбасками, не знаю..
ЛЮБА• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
У меня программа кекс есть в хлебопечке . И рецепт идет к ней ( у меня мулинекс )
ОйЙой• 24 ноября 2023
М´ясо по-французьки,або відбивну пушисту з пюре,скумбрію з овочами запекти,або філе риби під шубою,чи просто червону....Картопля з салом...Що завтра захочеться мені та моїм хлопцям,то і зроблю)
Морская свинка• 24 ноября 2023
Сельдь под шубой - муж заказал
Равиоли с кроликом будем делать с дочкой на заморозку - её заказ
Замариную ошеек и завакуумирую, что бы на неделе сделать.
И котлет сделаю на ужин и на заморозку.
Идеальная оптимистка• 24 ноября 2023
Тоже в кризисе
Наверное рыбу нажарю, хека или минтая, килограмма 2, и рис или пюре, или птитим сварю
Винегрет
Можно немного котлет на пару индюшиных или куриных
Муууумие• 24 ноября 2023
Я заварила вишню і приготувала заварний крем на пиріжки, суп сьогодні зварила гарбузовий, сьогодні і котлет насмажила. Завтра може крильця бафало на вечерю, а в неділю бургери .