Распутница• 25 ноября 2023

У кого яка квартира?

Цікаво глянути на ваш дизайн та інтер’єр. Поскидайте свої хто хоче) ось моя
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Специфичное ? Налепленно ? 😂🫣🫣 вы серьезно ?)))) интересно очень увидеть вашу кухню
У мене суперська, спроектована мною, кухня мрії, вже 2 сусідки скопіпастили її з незначними змінами. А таке як на фото, мебельники втюхували 3 роки тому всім без розбору. Ледве відмахалася від них.

Morskakapusta• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
паказивайте!!)))
Суцільна зрада• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Показывайте. Может свою переделаю
Суцільна зрада• 25 ноября 2023
Часть моей кухни. Вставать фоткать лень
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляMorskakapusta
паказивайте!!)))
Зараз, піду будити чоловіка і дітей, які лише 1,5 години тому, як поснули. Повірте на слово. Ну і не факт, що вам зайде.
Але я не відома, як маси, я купую, замовляю те, що мені подобається, а не те, що втюхують трендове, модне. Ркмонт потпіьно робити так, щоб через 5-10 років він теж був актуалтним, а не кричала кухня - я 2020 року. В мене і на кввртирі класна кухня поза часом, хоча їй буде 13 років вже. А не оті глянцеві помаранчеві, салатові, червоні, які відлякують людей.
Колишня муза• 25 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Цікаво кому це не сподобалось, що палець вниз?
Афтору
Колишня муза• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Якщо не подобається, то заздрість, цікаві висновки. Наліпоено кольорів, оті недолугі ручки, як на кухнях 40-50 річних. З такої кухні втекти хочеться швидше.
Покажіть, будь ласка свою. Я якраз в пошуках ідей перед ремонтом
Кундалина• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Колір штори супер
Анонимус Я• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Гарна кухня

Садова гойдалка• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Вот я как раз размышляла какой смысл штор если иди за холодильником спрячемся или будет возле него.

Вам так удобно ?
Божа кульбабка• 25 ноября 2023
Ответ дляРаспутница
Клас. Саме такі фото я очікувала а не осуд та обурення. Спасибі вам. А ви люди будьте добріші та менш прискіпливі
Так вы себе это скажите,а не делайте дураков с нас,выставляя фотки с инета и врать что это ваша кухня , женщина
Луноликая Вика• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Как бы,у девушки современная кухня,,ручки в тренде сейчас . Мне понравилась
Тетя Фрося• 25 ноября 2023
Вот моя.....
Сизоока бестія• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Янетакаякаквсе
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляКолишня муза
Пінтерест в поміч. Я там собі наскрінила зображень і на будь-які обуреня мебельника показувала йому, що так роблять, і отримала те, що хотіла.
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А мені ні, зараз багато трендів і в дизайнах інтер´єрів, і в одязі, взутті, аксах, але не всім вони мають подобатися. Є відверто трешові тренди, а ше є трешове втілення. Он дівчина показала іншу кухню, мені вона теж не ок, але виглядає хоч якось цілісно, якась концепція є, кольорова гама. Вибачте, а там все і зразу, ще червоного, жовтого додати, фіолетового і буде красіво 🤣
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Янетакаякаквсе
Так, вірно підмітили.
Ручки-Крючки• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
У вас нет в телефоне не одного фото где был бы хотя бы случайно фрагмент кухни? Особенно такой продуманной идеальной и на века)) не смешите))) столько гонору, столько общих бессмысленных фраз по поводу ремонта, не понимание, что есть стиль, а есть тренд, и уже можно себе представить что там за великолепие Вы случайно не Келли Уестлер? Дизайн вне тренда и моды
ОленаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Було багато фото, коли встановлювали, а зараз все видалила.

Луноликая Вика• 25 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Янетакаякаквсе
Я не з такої сім´ї ,як усі. Я з багатої...
(С)
Без комплексів• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Вы перфекционист?даже стулья по линеечке..пёсик красивый и все красиво но слишком стерильно
Колишня муза• 25 ноября 2023
Ответ дляОленаЯ
Пінтерест пінтерестом, а ви жадоба.
Я погнала• 25 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Думаю это один раз сделанное фото,а не спонтанное
Где тут 0?• 25 ноября 2023
Ответ дляРаспутница
А зачем тогда соврали что это ваша квартира?
САМ_ТАКОЙ• 25 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ось моя кухня
Так гарно 👍 ви наймали дизайнера чи самі проектували?
Аноним_• 25 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я - дизайнер, тому сама робила дизайн-проект та креслення для своєї квартири.
Аноним_• 25 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка

Вам так удобно ?
То не холодильник, там схований котел і всякі труби. Холодильник справа, його тут не видно.
Садова гойдалка• 26 ноября 2023
Ответ дляАноним_
А вы пользуетесь карго ? Что там стоит?

Мне кухня очень нравится) но я о своем )
Аноним_• 26 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А вы пользуетесь карго ? Что там стоит?

Карго користуюсь, біля плити стоїть всяка олія, оцет, деякі засипки.