Фляшунька• 25 ноября 2023

Пропали місячні через кок

Ну як пропали, зовсім трохи було червоного ,а потім коричневим мазало всього пару днів,тобто по факту їх не було
Вагітність точно ні,тому що і інтима не було толком, тільки в презервативі і то перед цими місячними незадовго
Чому так?
П´ю більше місяця їх
Гуру троллинга• 25 ноября 2023
Потому что на КОК месячных в принципе нет, это кровотечение отмены

автор Фляшунька • 25 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Нічого собі,я і не знала
Черговий по кухні• 25 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Нічого собі,я і не знала
Вам лікар назначив кок?
автор Фляшунька • 25 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Вам лікар назначив кок?
Так звісно
Напланетянка• 25 ноября 2023
Это нормально.
Черговий по кухні• 25 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Так звісно
Тоді все гаразд, це дійсно не місячні, а невелика кровотеча як вам відповіли) вітаю, менше мук з ними))