Паратруперсупер• 25 ноября 2023
Сіофор дивна побочка
Лікар назначив Сіофор при інсулінорезестентності . Випила і почала часто ходити в туалет по маленькому .. У кого ще таке бувало???
Xвостокрутелка• 25 ноября 2023
Там не только такая побочка вкс ждёт.
Особенно если пить его начали в небольшом весе. Или у вас прилично за 100кг?
Нервогенератор• 25 ноября 2023
Советую переходить на Глюкофаж лонг, не дожидаясь остальных побочек
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Там не только такая побочка вкс ждёт.
вага не велика , але інсулінорезестентность є . Вага 58кг.
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляНервогенератор
дякую , перейду , бо сил нема випила на ніч і весь вечір і ніч бігала в туалет.
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Там не только такая побочка вкс ждёт.
а що ще чекати від нього?? 🤔😫
Мизимец• 25 ноября 2023
В мене ендокринолог крім глюкофаж xr ,пролонгованої дії, нічого не визнає.
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляМизимец
ну а мій ендокринолог назначив Сіофор жахливий препарат.. Бо таке відчуття що я випила сечогінний препарат ..
Даха-сваха• 25 ноября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
а що ще чекати від нього?? 🤔😫
Дивной срачки. С той же регулярностью, что вы писять бегали. Но, это у любого препарата метформина может быть такая побочка. Это на пару дней, максимум две недели, потом прекращается.
Xвостокрутелка• 25 ноября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Вам при 58кг назначили сильный препарат?
У вас там врач нормальный вобще?
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
У вас там врач нормальный вобще?
не знаю , перший раз на прийом ходила до цього лікаря.
Паратруперсупер
• 25 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
ну в мене срачки нема слава Богу , а от часте сечевипускання є досі .. Хоча вже доба пройшла з прийому препарату.