бЭйбА• 25 ноября 2023

Пуховік для сина. Які тм?

Місто невелике, бутіків немає. Резервед і сінсей холодні. Зара теж так собі. Дивлюсь на некст. Пише, що підходить для великих морозів. Хто купляв? Вони дійсно теплі? Або порадьте, хочу пуховік і щоб був до -20. Бо гуляти ми любимо в будь яку погоду. І хочеться, щоб було дуже тепло, бо сама я мерзлячка. Сину 6 років, активний.
Зліпок ступні• 25 ноября 2023
6 лет.
Ленне купите и будете довольны.

Бронетапці• 25 ноября 2023
Якщо ви мерзлячка, то це не означає, що і дитина така. Тим паче, що він активний!
Мій син добре почувається і в Сінсей, і в Резервед, і в Зара. Жодного разу не замерз.
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
І давно у вас були морози -20?
Пуховик? Це там де пух.
В некст і тд скрізь євро зима це раз.
По друге, купа суцільних теплих комбінезонів на зиму,
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
+ повністю згодна
Пьяная вишня• 25 ноября 2023
в Next еще гляньте
Бронетапці• 25 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
+ повністю згодна
З перших днів купувала йому масс-маркет, на кшталт Некст, Джордж, Zara, H&M.
Мабуть ця матуся із рядів тих, хто у +15 дітям шапки вже одягає.
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
6 лет.
Ленне купите и будете довольны.
Трохи дорого ) а бу я не хочу, бо невідомо, чи його не прали і т.д., щоб зберігалися всі ті властивості
любименькая• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Так пуховик будет не дешевле Ленне
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Минулого року в резерведі мерз, купила зару і продала, дуже тонкий. От шукаю знову

Жена аллигатора• 25 ноября 2023
Ленне дуже теплі, я не ризикнула купляти, боюсь, що -20- температура разова, а ходити треба в основному в -5-10, дитина спариться. Купила Хуппу, подивимось як вона себе буде поводити)
І, до речі, пуховик зроблений із пуху, зараз такого товару дуже мало, бо основна маса—це зимові куртки із штучним наповнювачем, який до пуху немає ніякого відношення
Зліпок ступні• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Вы знаете, оно того стоит. От +5 до - 20.
И износостойкое.
Я вообще курточки легко продавала и без изьянов.
И там нет мембраны как в рейме, т.е. про то, что утратит свойства можно не переживать.
Берите парку, может хватить на 2 года
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
В мене молодший в комбінезоні тополіно був з 6 міс до 11, в холодний період. Передала подрузі його, вона каже, а як дитина не мерзла, він же тонкий. Зараз моїй 7, її дитині 6. Таки да. Дитина майже завжди в шапці і з соплями по коліно
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
І давно у вас були морози -20?
Пуховик? Це там де пух.
В некст і тд скрізь євро зима це раз.
Були минулого року. Краще мінус 1 светрик вдягнути. Хочу саме пуховік. Які торгові марки ще глянути тоді? Може наші українські є якісь якісні?
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длялюбименькая
Так пуховик будет не дешевле Ленне
Я думаю що пуховик то парка, о брендів, які роблять дитячі пуховики з пуху дуже мало
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Мої на резерві виросли
Купуйте піддіви флісові
Ну не має зим -20, щоб носити такі теплі речі
+ краще комбінезон в такому віці
любименькая• 25 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Зависит от ребенка
Мой 11 летний будет носить парку Ленне ,и в прошлом и позапрошлом году были тоже парки Ленне
Ему в них комфортно ,но он не любит много кофт .
Для горок у него горнолыжка
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Скільки днів були? 2? А може 3?
Чи місяць?
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Пуховик який на пуху?
Бронетапці• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
В Тополіно теж мерзне?
В цьому році приміряли зимову парку в Вайкікі, товста така була. Дитина не захотіла саме через це.

любименькая• 25 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так и парка может быть пуховая
Пуховик -это любая верхняя одежда с наполнителем пух . Не понять мне ,когда любую куртку называют пуховик
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Скільки днів були? 2? А може 3?
Чи місяць?
2 тижні було точно. То сидіти вдома і не виходити цей час?
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Пуховик який на пуху?
На пуху, або на іншому чомусь, є зараз і біопух і т.д., аби він був теплий
любименькая• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
У Некст есть парки еврозима ,а есть теплые
Посмотрите еще Тополино
Если нужно именно очень теплая ,то смотрите,чтоб подкладка была флисовая
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длялюбименькая
Так и парка может быть пуховая
Так отож
Резервед хіба робить дитячі речі на пуху?
Там звичайні курточки з утеплювачем
Бронетапці• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Тобто мінус 1 светрик? Ви тролите? Скільки ж светриків на дитину натягнуто?
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Ні, просто одягнути нормальну фліску і все.
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
В Тополіно теж мерзне?
Не пробувала. Вони теплі? Пішла шукати, знаю ця фірма не дуже дорога
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Ну на іншому чомусь то не пуховик
Пуховик має наповнення пух
Пиши-пропало• 25 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Як мінімум 2 🤣🤣🤣
автор бЭйбА • 25 ноября 2023
Ответ длялюбименькая
Посмотрите еще Тополино
Ось так прописано в нексті. Гугл перекладач пише, що пуховик і підходить на дуже холодну погоду