коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.
Ответ дляSangela
А якщо у пуделя буде електрошокер, а у кавказця 3 автомата калашнікова, це дуже допоможе? Це математично прораховується все. Кількість їх та нас, економіка їх та наша, ВПК їх та наш. В нас немає шансів без підтримки союзників. То що влада гі...но не заперечую.
Пудель може найняти снайпера, натомість він купує новий повідок від Гуччі. Розумієте, про що я?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Я думаю, що вона забовʼязана.
Бо поки ми будемо по переселенців розселяти і військових лікувати, вони знову стоятимуть на нашому кордоні.
Ну а чого? Вже ж не раз ця схема працювала?
Нажаль
Ответ дляnatlem
Розумні люди вчаться на чужих помилках. Поцікавтеся що отримала Грузія, яку Росія бомбила у 2008 році. Вона програла суди. Бо те, що хтось там щось говорить - то слова, а треба юридично все закріплювати.
Да я оставила идею что то доказать) не тратьте буквы.
Ответ дляIsidda
донецькі аппалчєнци как опытные бойцы маладой республики,кто остался еще живой с ногами,пошуруют аж бегом в сирию.палестину,африку .путька без войнушек жить не сможет,а таких лохов еще надо поискать
Та я взагалі не знаю чи вони там ще є.
Бо про них весь час писали «самые мотивированные», збирали їм на барахло. А тепер щось все, тиша
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Еще один Джонсонюк приедет, скажет воевать, и будут воевать. ОТ НАС увы ничего не зависит.
Так ви в Донецьку,чи ні?
Ответ длячаревна
Ждём наших пилотов и самолёты. Бьём по логистике кацапов, создавая им голод оружейный и физический. Они уходят сами. Мы занимаем свои территории
Можете освежить мне память? Я уже вообще запуталась про самолеты: то 4 мес усится; то 4 мес опять учится, бо только начали учнбу (хотя три мес с первого пункта прошли); то нам опять не дают. То опять учатся; то уже неактуально.
На каком этапе оно нынче?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляtotana
Удалено администрацией...
Краще згвалтування не алігоричні,а реальні,як в армії рф
Ответ дляnatlem
Я вас розумію і підтримую, але...Я вам намагаюсь довести, що самі ми не впораємось проти ядерної держави, а ви мені - що наша влада все просирає. Це я і так знаю (((
Ответ дляTeonaa
На каком этапе оно нынче?
нашло вам то освежение памяти.
Ответ дляtetnes
Глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен сообщила, что Брюссель подготовит юридическое предложение о передаче замороженных активов Киеву
Збитків на 700 мільярдів доларів ще коли озвучували, і це лише те, що можновладці собі порахували, без втрат умовних баби Мані чи діда Миколи. А активів заморозять на умовних 100 мільйонів. Ще й судитися можна довго. Бо в активи пішло майно приватних осіб в Швейцарії, наприклад. Звичайно, що вони будуть судитися за нього. Тому це не зовсім репарації, точніше зовсім не вони.
Ответ дляSangela
оnи ужe Киeв за три дnя просчитывали.
sukeviciene• 25 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Так чем дальше тянем, тем смерти множатся. Я лично за скорейшие переговоры и остановку кровопролития. Если и так понятно что всё к этому идет, то лучше раньше чем позже
А вам не по**й на наши потери? В ДНР?
Екатерина27• 25 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Потому что хочется на каком этапе самолеты узнать
Мама говорит, что дадут скоро чуть ли не ракееееты дальние.
Дадут так же как и ленд-лиз. И танки леопарды. И что та еще мы так долго ждали и не дождались…
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Выбора то особого и нет.
Есть. Исход очевиден. Выбор - продолжать, теряя жизни, или остановится
Ответ дляFilomena
Та я взагалі не знаю чи вони там ще є.
самі кончені вони
чоловік як їздив до Маріка, людей вивозив, то казав, що навіть кадировці більш адекватні, якщо порівнювати
Ответ дляnatlem
Да убытки на более чем 700 млрд. США и ЕС ищут юридические возможности, позволяющие использовать $300 млрд замороженных российских активов для Украины.
Частники это отдельная статья. Их только 24 млрд.
Всего у рашки 640 млрд зарубежом. 300 уже заморожены.
Ответ дляОкейкаНиколаевна
А як пов´язані між собою перемовини з рашистами і зупинкою кровопролиття?
Хтось їм ще вірить? З ними перемовлялися з 2014 року, хіба люди перестануть гинуть? Хіба це стримало їх від нападу по всій території? Ця нація розуміє лише силу. Всі перемовини для них лише прояв слабкості суперника. Зараз саме раша зацікавлена більше у перемовинах, щоб отримати передишку. Щоб зібратися з силами і піти далі.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ длячаревна
Тем временем в раше
.
⚡Кажуть шо це на болотах чекають на мітинг дружин могилізованих, що вимагають повернення тушок додому.
.
Журнал TIME оприлюднив найкращі, за його версією, фотографії 2023 року. У добірці є дев’ять фотографій, які зняті в Україні – усі вони пов’язані з російсько-українською війною. Опис фотографій збережений за TIME.
Думаю,це фото заслуговує на окрему тему:
Все, що залишилося від російського солдата на дорозі в Донецькій області на півдні України, 26 вересня.