Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
Filomena• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Збитків на 700 мільярдів доларів ще коли озвучували, і це лише те, що можновладці собі порахували, без втрат умовних баби Мані чи діда Миколи. А активів заморозять на умовних 100 мільйонів. Ще й судитися можна довго. Бо в активи пішло майно приватних осіб в Швейцарії, наприклад. Звичайно, що вони будуть судитися за нього. Тому це не зовсім репарації, точніше зовсім не вони.
Підґрунтя до цього готується давно.
Підрахування збитків ведеться весь час.
І потрібно довести це до логічного кінця, а не підписувати фількини грамоти.
https://suspilne.media/316742-genasamblea-oon-uhva...
Margonails• 25 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
берлинская виновная в трагедии Чернигова.
а работает берлинская на соросят.
А как она повлияла на трагедию в Чернигове?
чаревна• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Будуть пакувати в автозаки дружин «героїв» сво?
Если они пачками каждый день дохнут, какая то кацапская марфа кинулась искать своего ивана. Начали о чем то догадываться)
Teonaa• 25 ноября 2023
Ответ длячаревна
Армения нам передаёт 200 шт баллистических ракет точка у
На самолётах, успешно учимся
Точка У - дальні?
Вчаться ще в межах тих 4х міс, чи вже більше пройшло?
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Есть. Исход очевиден. Выбор - продолжать, теряя жизни, или остановится
Так ми вже зупинялися. Перед самісінькою повномасштабною по нашим позиціям русня гатила, а у наших був наказ не стрілять. З руснею ’зупинитися’ завжди в односторонньому порядку чомусь. Ми зупиняємося, а вони по нас гатять.
Mariya Prokhorova• 25 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Дадут так же как и ленд-лиз. И танки леопарды. И что та еще мы так долго ждали и не дождались…
https://www.slovoidilo.ua/2023/07/04/infografika/s...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляmarydgayne
нет.. рыба гниет с головы, конечно. Но посмотрите не только на нашу власть.. разве на местах меньше воровать стали? Разве в военкоматах перестали брать взятки и мобилизуют честно? Разве те пол сардельки в тарелке солдата это потому что так мало выписали ему? или все же потому ,что ’вторую половину’ при транспортировке кто-то себе забрал? сначала ВСЕ общество должно стать честным и ответственным.. тогда и власть поменяется.
Так,кожен має почати з себе.
Та хіба це можливо?
Anna2901• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Энергодар может и отдадут. Я думаю надавят на рашку и отдадут. Марик нет.
И ещё непонятно, что там по Херсону, уж очень уйло его хотел
не уверена - для пуйла Энергодар козырь, который он не отдаст просто так. Для него ЗАЭС - это прямо как и Крым. На ЗАЭС там уже рашкинских спецов навезли :( За Мариуполь - как сказала моя кума с Мариуполя, что они морально настроены на то, что никогда туда уже не вернутся :(
rybka21• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Журнал TIME оприлюднив найкращі, за його версією, фотографії 2023 року. У добірці є дев’ять фотографій, які зняті в Україні – усі вони пов’язані з російсько-українською війною. Опис фотографій збережений за TIME.
Думаю,це фото заслуговує на окрему тему:
Все, що залишилося від російського солдата на дорозі в Донецькій області на півдні України, 26 вересня.
ну хотів чувак чужої землі...
тре бути обережнішими з бажаннями
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляSangela
А ми шашлики на майські теж
каким боком шашлыки к расчeтам рашиков?абы ляпnуть?
vihola• 25 ноября 2023
Ответ длячаревна
аж майже через два роки почали здогадуватись, туго доходить
Anna2901• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Те, що наші захисники Боги, немає ніяких сумнівів... Питання лише в зброї, а її немає і схоже не буде в достатній кількості ...
к сожалению наши Боги уже на износе :(
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляmar_mar
Вам може і все одно, але ми живемо в глобальному світі. Європі теж було все одно, коли Гітлер в 39 на Польщу напав.
А ще раніше був поділ Чехословаччини,яку свідомо принесли в жертву світові лідери ’ заради миру’
Teonaa• 25 ноября 2023
Чого в Києві виє, блін?
Sangela• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Може до того що і вони і ми просчитались?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляkryasanchik
зараз поступитися, і укріплюватися, виробляти зброю, зробити сильну армію, побудувати на кордоні фортецю, ’ров з акулами’, ВСЕ суспільство, повинно розуміти,в якіх реаліях живемо, але під великим питанням,чи буде все це робити влада???
Якщо ми не будемо в НАТО росія не дасть нам можливість нічого глобально побудувати
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Чому ж не цікаво? Дуже цікаво. Хто з високопосадовців сів за розкрадання коштів у військовий час? За закатані в асфальт гроші? За розкрадання гуманітарки? Де поділися кошти на відновлення житла, які були виділені європейськими країнами, але так і не дійшли до постраждалих? Хто за це сів?
Я вам цілу підбірку судових ріщень за кілька останніх місяців в іншій темі написала.
Але ж вам зручніше зробити вигляд,що нічого не бачили і продовжувати?
Anna2901• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Читала по діагоналі статтю, там наче написано, що параша може погодитись наче в неї залишається Крим, ордло, послаблення санкцій і не обстрілюємо півострів.
Тобто решту до кордонів 24.02.22 сама віддасть?
Хіба це можливо?
І якщо так, хіба це не буде перемога?
Незрозуміло чому на автора напали що перевзулась.

На жаль, не віриться, що параша погодиться віддати захоплене. Автор статті щось собі нафантазував, в нього є інформація чого хоче параша?
ага, с учетом того, что они уже эти территории внесли в свою конституцию :( пуйло просто так не отдаст ни см отвоеванной территории, т.к. это ударит по его имиджу. Но в то же время, если мир съест то, что в 21 веке один урод пришел и спокойно откусил часть территории, то этот урод поймет, что можно так и дальше делать. Он уже в 2014 это проделал и в 2022 вернулся :( Вот когда мир осознает, что это раковая опухоль, которая разрастается, вот тогда что то и сдвинется. А так , весь мир наблюдает только :(А вообще, я что в начале войны, что сейчас считаю., что пуйло смогут остановить только сама рашка - вот когда они поднимутся, тогда все и закончится :( Но, к сожалению, рашка сидит и прославляет это чмо
lisulya• 25 ноября 2023
Ответ дляkryasanchik
Ну це ж треба буде внєдряти купу непопулярних рішень. Той же жіночий облік і служба жінок в армії. Той же контроль за виїздом чоловіків. Ті ж умовні трудодні для відбудови країни (навіть якщо гроші на самі матеріали нам дадуть). Гроші на оборонку замість доріг.
А хто захоче? Перші вибори і зазвучать лозунги ’свободу попугаям’. І люди побіжать голосувати. Як свого часу проголосували за ’4000 баксів для вчителів’ проти всякої логіки
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Да убытки на более чем 700 млрд. США и ЕС ищут юридические возможности, позволяющие использовать $300 млрд замороженных российских активов для Украины.
Частники это отдельная статья. Их только 24 млрд.
Всего у рашки 640 млрд зарубежом. 300 уже заморожены.
Якщо вірити інтернету, то лише у одного Абоамовича вивели з-під санкцій 6 млрд.у.о. Ще один олігарх переписав все майно на дружину і на цій підставі санкції було знято і т.д. Оті 300 млрд це не кошти держави росія, а кошти в тому числі приватних осіб. Які роблять все можливе, щоб ті санкції зняти. І успішно це роблять. Вся ця інформація є у вільному доступі.
lisulya• 25 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
Ну вот я думаю это будет такой себе ’равноценный’ обмен - Энергодар за Крым.
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляSangela
оnи 20 лeт готовились, в отличии от nас.
marydgayne• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
ракеты полетят на людей.автор статьи пишет-путин боится бомбежки крыма.там паника у людей
какая ерунда.. путину пофиг на людей и ракеты. у него бункер.
tetnes• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так. В прикордонні міста ніхто не буде інвестувати. З Харкова підуть всі виробництва. Державні також перебазують скоріш за все. Міста мільйонники будуть просто гинути.
Рашка ще до 24.02.2022 щемила наш флот на Чорному і Азовському. Зараз взагалі металургія не може на повну працювати, не може морем вивозити. Це бюджет, економіка і валютний курс.
чаревна• 25 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
Наср@ть, что он там прикарманил, это наши территории. Он вор, убийца, диктатор и просто х.йло! Не ожидал, что ему здесь по носу щёлкнуть, думал зайдёт его здесь ждать будут, ага, ждут только его погибель
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
что жe вас заeло так nа ’ ne отдаст’?
tetnes• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Я вам приводила статтю форбс. Можете відсортувати коментарі. Там про 24 млрд. часників
Anna2901• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
они говорят о том, что с ЗАЭС хотят провести электричество в Крым - идея конечно бредовая, но с крымским мостом тоже все говорили, что бред. А эти уроды его построили. ЗАЭС - это объект, которы нельзя было сдавать вообще ни под каким предлогом. И почему это допустили, я не знаю. Но сейчас уже есть факт и пуйло его не отдаст. Я даже не знаю, что должно произойти, чтобы этот урод вернул нам ЗАЭС. Плюс это очень хороший плацдарм для обстрела территорий на другой стороне, т.к. ответка туда особо не прилетит :(
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляrybka21
самі кончені вони
чоловік як їздив до Маріка, людей вивозив, то казав, що навіть кадировці більш адекватні, якщо порівнювати
А як солов´їною щебечуть,коли в полон до ЗСУ потрапляють
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так ви в Донецьку,чи ні?
Да, в Донецке.