Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
Filomena• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Вас не дивує, що в документі, підготовленому Україною, фігурує словосполучення ’агресія проти України ’і ні слова про війну і рашу?
Цей документ то ’наміри про наміри’ і це далеко не репарації!!!
Ось тут ви можете її скачати рос мовою.
https://digitallibrary.un.org/record/3994481?ln=en...
rybka21• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Ну вірить чи не вірить, а зброї, якою можна стерти рашку з лиця землі як не було у наших воїнів, так і нема.
Он і Кімберлі уже по іншому запєла
з лиця землі рашку можна стерти хіба тільки ядеркою
то звичайно, такої зброї в наших воїнів нема. а якби і була, то хто б її застосував.
lisulya• 25 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Ну от. Значить ця загроза у нас під боком існуватиме ще дуже довго.
В треба вчитись з тим жити. Правда більшість же втече подалі при першій можливості.
Хоча зараз вже і невідомо де буде спокій в світі
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Я вам приводила статтю форбс. Можете відсортувати коментарі. Там про 24 млрд. часників
Я вам знайшла що Times пише з цього приводу. Якщо коротко, то передати можуть лише відсотки за зберігання заморожених коштів, а не саму суму:
In the face of these atrocities, a long-overdue consensus is now forming among U.S. and European policymakers that the profit and interest generated on Russian assets (an estimated $3 billion per year) should be transferred to Ukraine for its defense and reconstruction. That proposed transfer—which targets the profit but not the underlying principal of Russian sovereign funds—is an important first step. But it should not be the last: the United States and its allies should go further and transfer the entire $300 plus billion of frozen Russian assets to Ukraine. Regrettably, however, the growing consensus to adopt a half-hearted compromise comes with an inaccurate concession that there are legal, financial, or geopolitical reasons not to fully cross the Rubicon rather than merely wading into it.
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Он і Кімберлі уже по іншому запєла
кім не певічка.кім не строчить статті в фобс.не ви,і не вона не знає.що буде завтра.можливо проснемось-а мосту нема кримського.а в бєлгородській школі 2 тис трупів дітей від ракети.а над головою у нас ф16 літають.все може бути.
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Он і Кімберлі уже по іншому запєла
ви на свій репертуар подивіться
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
ніхто нікуди не втікає.тільки у ваших снах.моє місто розвивається і розбудовується так як ніколи.і ціни в 3 рази на ділянки виросли за рік
natlem• 26 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Может потому что агрессия это международный термин из устава ООН? Можете привести статью ООН о необходимости упоминания слово война в международных документах, а не агрессия?
Ви можете скористатися пошуком самостійно або взяти консультацію юриста. Наївно розраховувати на репарації, якщо сама Україна на міжнародному рівні називає війну ’агресією’. Поки до судів дійде, то все спишуть на ’внутрішній конфлікт’, при якому в принципі не буває жодних репарацій.
lisulya• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Твоя моя не панімать.
Знаки пунктуації не дарма в українській мові придумали. Може вже почнете ними користуватись?
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Твоя моя не панімать.
ви все чудово зрозуміли і по 2 рази я не повторюю.вчіться сприймати з першого
lisulya• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Тоді краще копіпастіть з телеграма, як раніше. Бо кров з очей. Це ж треба вміти так паплюжити українську мову
natlem• 26 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Вот резолюция об определении агрессии. Где такая же об определении война? https://www.un.org/ru/documents/decl_conv/conventi...
Ви справді думаєте, що ООН займається питаннями репарації?
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
нічого страшного.не читайте.аби не моча
Inna_ya_krasivaya• 26 ноября 2023
Ответ дляnatlem
а почему Украина так называет?
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
це ж треба вміти так паплюжити українців.за всіх розписуватися як прямо всі сплять і бачать виїхати з батьківщини.вам треба-ви і їдьте
lisulya• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
До Вас у Турцію?
Дякую за запрошення))
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
До Вас у Турцію?
Дякую за запрошення))
вона мені задарма не потрібна.я задихаюсь там.клімат не зайшов.
natlem• 26 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
А вы реально думаете стереть их с лица земли? Иначе как еще продолжать жить с таким соседом. Ну вот давайте ваши реальные исходы этой войны при том, что сейчас имеем.
Вам мої висновки не сподобаються, а мій коментар тут же видалять. Я розумію до якого варіанту схиляють маси і вважаю, що його проштовхнуть. І скажу вам вкрай непопулярну річ: після його проштовхнення буде гірше, ніж зараз.
Soufit• 26 ноября 2023
Ответ дляОленёнок
Херсон отдадим или Запорожье? А может ваш дом?
Вона під рашиками, дуже мріє щоб ті території не повернулись до України
natlem• 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Ви знаєте, інколи краще втекти подалі, ніж залежати від вибору співвітчизників, які щиро вірять у ’хуже не будет’ і зпл вчителям у 4 тис.у.о.
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляSoufit
я теж таке помітила.щось сєпаршам і матрьошкам стаття з фобсу не зайшла.не зайшла..
ОкейкаНиколаевна• 26 ноября 2023
Ответ дляnatlem
По моему хуже уже некуда.
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляnatlem
да прям.від мене фронт 700км.і куди мені їхати?і навіщо?в мне немає мільйони євриків купити там нерухомість таку як маю тут.я не звєзда айти,не світило медицини,не 18ти літня моделька і підмивати чужі пісі десь не збираюся
natlem• 26 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
а почему Украина так называет?
Це дуже гарне питання: чому Україна не робить те, що їй на користь. Ви можете з ним звернутися до офісу президента за роз´ясненнями та до нашого МЗС. Принагідно вже і до ВРУ, щоб пояснили чому так і не поставили на голосування внесене подання про оголошення стану війни.
lisulya• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
То ця ж користувачка якраз за перемовини і договорняки. Шось ви заплутались окончатєльно
Inna_ya_krasivaya• 26 ноября 2023
Ответ дляnatlem
ага. гарне питання. Может кто-то даст ответ. Мне реально интересно
annetta888• 26 ноября 2023
Автор, хто Ви? Свіжа така реєстрація.
І теми лише політичні 🤔
Ви на іншому аккаунті в бані?
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляlisulya
це ви не вніматєльни.сєпарши не хотять виїздити з Маріуполя і інших міст.якщо розвиток подій буде як по цьому фобсу.
lisulya• 26 ноября 2023
Ответ дляannetta888
Автор, хто Ви? Свіжа така реєстрація.
І теми лише політичні 🤔
Ви на іншому аккаунті в бані?
Ви шо не впізнали?)))
автор Isidda • 26 ноября 2023
Ответ дляannetta888
Автор, хто Ви? Свіжа така реєстрація.
І теми лише політичні 🤔
Ви на іншому аккаунті в бані?
здрастє.а ви хто?так.теми політичні.бо мінєти з глубокими проглотами не роблю.а вам які теми цікаві?