Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Це схоже на реальний вихід з ситуації, нажаль треба дивитись тверезо : зараз кордони 91 го нам не світять 🥺
Нам і кордони 23.02.2022 не дуже ’ світять’ зараз,нажаль(
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Бутерброд з гвакамоле
Блин, загуглила. Авокадо есть, ресурса на приготовление нет. Но вы мои любимки
Ирина-bbd0• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Там вже ніхто по ресторанах не ходить, останню макаронину доїдають через українців.
Какие макаронины?)))
Уже ж недавно от голода шатало европейцев на улицах)))) почти голод)))
Filomena• 25 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Но не путайте - полный писец у русских. А у нас все супер
По мнению автора
Мені цікаво хто збудує житло переселенцям?
Хто відновить все зруйноване?
Хто буде платити за лікування та реабілітацію?
Хто буде утримувати пільговиків?
Хто виплатить кредити під цю війну?
Просто порадіємо що пуйло від хапало і повернулося в будку?
Щоб нас ці перемовини і заморозка ще в більшу яму не затягнули.
А на росії і так шматку хліба раді, там привчені щам радіти.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
поки що так підпишуть,а крим і частину донбасу на потім відкладуть якимись угодами.бо ця війна всіх уже задовбала.путін боїться недвольства свого народу.люди не хотять воювать.бояться мобілізації .а нам не дають достатньо зброї і ракет.то хотят типа компроміс таких.турція саудівська аравія китай америка будуть свідками
Той тупий народ божевільних рабів точно не буде висловлювати недовольство проти свого царя
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляИрэн1983
а можно их еще как то обнести забором с колючей проволокой и электричество подвести?
Було б непогано.Фінляндія вже почала)
Дева Мария• 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Хто відновить все зруйноване?
Хто буде утримувати пільговиків?
Хто виплатить кредити під цю війну?
Оце ви отпимістка ) ви думали Рашка вам все побудує та відновить ? Серйозно?
vihola• 25 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Какие макаронины?)))
Думаєте, Таня вже готова зварити на вечерю домашнього улюбленця, як в парашенському ролику? То здається якраз на 2023 рік був прогноз.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А Зе не боїться невдоволення свого народу? В нас достатня мобілізація?
Удалено администрацией...
Filomena• 25 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
Раша має за це платити ще 7 поколінь.
Я реалістка.
owl62• 25 ноября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Мивина есть?
marydgayne• 25 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Так відвоювати кордони ,помре ще більше.Я вважаю що, якщо кордони будуть такі як на 24.02 ,то це реально вже успіх для нас
в чем успех?? что столько жизней зря положено было? Это не успех... это горькая реальность, но никак не успех. Или вы про оккупированные территории с 24,02 забыли?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Статья оптимистичная, но странная: ’Последние заявления украинского военного руководства, вероятно, готовят население и союзников к более длительной войне, а может, и к мирным переговорам. ’ Так к войне или к переговорам? Это же противоположные вещи.
Я думаю,що точно ніхто не знає,що чекає світ завтра.Але про переговори вже розмови з кожного кутка.
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Вот тоже подумала. У меня есть силиконовая рыбка в аквариуме. Думаете муж оценит?
Татьяна_М5• 25 ноября 2023
Ответ дляowl62
Мивина есть?
Неа(
miks• 25 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Удалено администрацией...
Коли ж вас забанять?! Задовбала ця рашистська «нєпосрєдственость». Типу, «а что случілось?!» і очками луп-луп.
Ирина-bbd0• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Не знаю)))) но писала очень трогательно про голодных европейцев)))
Летом винчик и море еще .а сегодня шатающиеся от голода)))))
Этобылопять!))))
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляSangela
Тварі нікуди не уйдуть. Але і в нас немає ким і чим це відвойовувати. Нам дали марну надію, що ми все зможемо, але навіть не надали чим! Ну мобілізуйте ще хоч мільйон людей, що вони зроблять без бойових літаків, арти та дальнобійної зброї? На що сподіваються наші партнери, що ми сидьним духом зможемо побороти ядерну державу? Просто треба розрізняти МИ ХОЧЕМО та МИ МОЖЕМО. Я думаю, що 99% спражніх українців хоче, щоб ми понрвили всі кордони , разом із Кримом. Зрозумійте! Але в той самий час більшість із нас розуміє, що це неможливо! І не від нас ці можливості залежать.
А чому партнери взагалі мають на щось сподіватися? Чому хтось нам винен?
Сформулюйте питання не до партнерів, а до своєї влади: де наша зброя? Чому в країні де іде війна, знову закатують гроші в нікому не потрібний асфальт? Чому розкрадається гуманітарка у військовий час? Чому на офіс президента і далі йдуть мільйони на утримання замість закупівлі зброї?
Від вас насправді залежить багато. Ви голосуєте і приводите ту владу, яка згортає виробництво зброї, не закуповує її, зате розкрадає кошти - хоч хтось сів за корупцію під час війни? І якщо вас те влаштовує, то очевидно, західних партнерів ні.
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
у мenя одиn сыn, и да, служит с 24.02.22 добровольцeм.
Еленнн• 25 ноября 2023
Ответ дляБізешка
з НГ ,здається, нам нові ніштячки по мобілізації намічаються.

( І взагалі, верховному головнокомандуючому видніше. тим більше, що більшістю отримав булаву, самі дали йому це право. от і рулює, як уміє, та підказує його досвід. і він уже навчився)
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Хто відновить все зруйноване?
Хто буде утримувати пільговиків?
Хто виплатить кредити під цю війну?
вже будують.тендери від вас 125км місто.на північ.також сертифікати на житло дадуть.ціни у вашому місті вже бачили які?жк і по обїзній бачили комерцію побудували?ті ділянки ,що над трасою майже всі викуплені.а під забудову за останній рік в 3 рази ціни піднялись.район де кораблік стоїть .а там де кладовище велике старе жк як гриби .ви зрозуміли про що я.общаги нещасні на 50 відсотків піднялись.оренда в 3 рази.гроші нам дадуть 50 країн багатих.це все єрунда.загиблих не повернути-ото горе...
kryasanchik• 25 ноября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Смішно за не витягує. Те що закінчиться переговорами - і так зрозуміло. От лише сотні тисяч молодих життів вже не повернеш(((
я згодна на перемовини, в мене чоловік знову на нулі, і він вже за 18 місяців не тягне ні фізично, ні морально
Coffee is Love• 25 ноября 2023
Ответ дляkryasanchik
А він теж згодний?
Дана-Нирвана• 25 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
А він теж згодний?
Мне тоже интересно, какие настроения среди военных.
awso1977• 25 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Може в них нове завдання, готовити людей не до перемоги, а до перемовин)
А тут і варіантів немає - зброї недостатньо, виділені кошти попиляли на різних ’бруківках’, міжнародну підтримку про..ли. Але перед переговорами , як і перед виборами, почнеться найцікавіше - арахамії та арестовичі почнуть призничати винних. Джонсон не так сказав, Залужний не так командував, армія не так воювала. Всі розіср..ся і тоді бери нас голими руками.
Coffee is Love• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
vikohka•
Учасник проєкту з 08.09.23
Мандарина• 25 ноября 2023
Паника тут только у вас по жизни😂 как не откроешь тему «паника, все бегут, все воют». Интересно, что вы будете вещать в следующем году)
LotusA• 25 ноября 2023
Ответ длячаревна
Ждём наших пилотов и самолёты. Бьём по логистике кацапов, создавая им голод оружейный и физический. Они уходят сами. Мы занимаем свои территории
Это предсказание?
kryasanchik• 25 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
А він теж згодний?
Він хоче щоб війна закінчилась, всі хто з ним також