Не цілуюсь з бодуна• 26 ноября 2023

Моя мама і свекруха. Ну от чого вони такі?

Їм 61 і 67, ну от все не так. Як же важко нам всім, їх дітям, невісткам і зятям.
Не те купили, не так зварили, не та погода, не так сказали, не так організували, це якийсь дурдом.
Коли, ще молодшими, працювали на заводах, мали чоловіків, то якось цього не було помітно.
А зараз це треш, просто не хочеться з ними навіть і спілкуватися.
Живем зараз ВИМУШЕНО разом, і близько від одне від одного з родиною. Бо почнуться запитання, чого сама собі не заробила на житло. Живу з 17 років сама, тільки ось зараз так сталось.

Невже і я такою нудною стану в 60 років?
Бабульція• 26 ноября 2023
Они всегда такими были, просто вы не замечали, считали нормой.

Пупс• 26 ноября 2023
Может быть, это наследственность. Мне 61, маме 85. Как она никогда не вмешивалась в мою жизнь, хотя летом всегда жили вместе на даче. Так и я никогда не вмешиваюсь в жизнь семьи сына. Мне вот даже не интересно, что они купили или приготовили, у меня свои заботы.
Знову Я• 26 ноября 2023
З віком таке тільки посилюється, плюс дійсно незайняті і їм нудно.
І ні, ви такою, скоріше всього, не будете)
Сил, терпіння і сміливості відстояти власні кордони)
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Треба розїжджатися. Ми як рлзїхалися одразу налагодилися відносини
куркулиха• 26 ноября 2023
Ого,якісь порушення.Я забрала маму доглядати,вже 3-й рік,все прекрасно,яка була,така і є,хоч в більшості лежача.
автор Не цілуюсь з бодуна • 26 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Свою маму молодою пам´ятаю, то трохи веселіша була. І завжди чимось зайнята, мені мозок не виносила, я сама собі в школу, зі школи, гуртки, до баби у село і т.д.
Такою вона стала вже ось зараз.
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Такою вона стала вже ось зараз.
Закордоном літні люди обовʼязково приймають антидепресанти
Небоброїдка• 26 ноября 2023
Низкий уровень культуры, считают, что имеют право нарушать ваши границы, обижаются, если на это указать. Это таких большинство в том поколении. Но растет новое.
Пес Патрон• 26 ноября 2023
Это возрастное. Плюс такая непростая сейчас обстановка, это все влияет. Тут ничего не поделаешь. Могут попить успокоительное, для снятия стресса, но сильно не поможет от того что вы пишете.

Пишу каліграфічно• 26 ноября 2023
У меня такая подруга была, она всю жизнь такая, ей все не так, абсолютно все, я ни разу не слышала, что ей что то понравилось
Кокосиха• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Такою вона стала вже ось зараз.
А почему вам не отделиться и не жить отдельно или пенсионеров к немцам не отправить на социал?
Ответ дляПишу каліграфічно
З такими людьми важко. Мені здається, що поспілкуєшся і ніби втомлений стаєш.
Пишу каліграфічно• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Однозначно, когда она переехала в Германию, я постепенно свела общение в ноль
Ответ дляНебоброїдка
І ще в них якась ніби заборона на емоції. Якщо зараз не плекати свої емоції, то будемо лікувати голову всі.
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Вы им скажите об этом. Скажите что вы стараетесь, а они просто обесценивают ваши старания, расскажите как вам неприятно от этого.
куркулиха• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
А толку?
АнтиТанкист• 26 ноября 2023
Зараз вам тут напишуть, що ви тріль, як мені в аналогічній темі 😁
КартаБезКомиссий• 26 ноября 2023
У людей похилого віку є такі звички: навчити когось, повиховувати дітей, показати, яка хозяйка (в неї і борщ кращий, і телік працює 25 років, не то що ви, міняєте кожні три роки). Але основна - відсутність інтересів у своєму житті (бо ж на пенсії, робити нічого, на лавочці з сусідками не посидиш (це і в місті, і в селі). Якось моїй знайомій при такому випадку син сказав, мам, займайся своїм життям, ми самі розберемся. Я б відповідала, що добре, що в мене из так, а ми хочемо по іншому. Мої сама і свекруха теж щось пробували вчити, але я робила по своєму. Хоч деякі поради все таки потрібні були.
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ длякуркулиха
А толку?
Все начинается с непонимания. Они не понимают что могут обидеть своими претензиями

Ответ дляТетя Фрося
Та казали вже. Вони вважають, що ми якесь таке покоління, яке дуже себе любить, дуже самовпевнене. От вони колись жили, старших слухали і про такі дурниці не думали🤯
Бабульція• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А где их мужья делись?
КартаБезКомиссий• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так вони і тягнуть енергію, подивіться, їм де добре як раз.
Пацака-задирака• 26 ноября 2023
Станете, куда денетесь. Во 1х, возраст возьмёт свое, во 2х, генетика у вас такая же.
Ответ дляАнтиТанкист
Або ’перестаньте спілкуватись’.
Ні я, ні чоловік, не виховані так, щоб от саме зараз у війну взяти і сказати обом мамам ви токсичні, їдьте за кордон і ми вас не знаєм. Бо тут і таке написати можуть.
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ещё говорите. Отвечайте на эти выпады так же как и на первые, сообщайте что они вас обижают.
Я вот читаю такие истории и думаю какая золотая свекруза у меня была, никогда не учила меня как жить, как детей воспитывать,не помогала, потому как часто, смотрю, эта помощь сопровождается такими моралями.
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ой, про борщ, то прямо дуже влучно. Було)))))
Не так ще жарю сирники, ріжу капусту у той самий борщ, роблю зажарку, омлет і т.д.
І закупку продуктів роблю неж не так.
Ответ дляБабульція
А где их мужья делись?
Померли. Обоє вдови, нажаль...
Воздух в банке• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Все они понимают к чужим людям не лезут в жизнь, потому что те и послать могут.
КартаБезКомиссий• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
І закупку продуктів роблю неж не так.
Ой борщ, я своїм на таке відповідала, в мене сьогодні борщ з сочевицею, а на тому тижні з кукурудзи консервованої варила(і я це справді робила, моя сім´я любить експерименти), то бабусі не знали, що на це відповісти. І багато чого іншого. Скажіть, мам, це твоє сирники, вони смачні, а ми інший рецепт робимо, нам теж смачно.
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
По них проїхався радянський союз з культом відкладеного життя, з установкою, що Я немає і я ніколи не заслуговую на хороше, я і мої почуття не мають значення. Тому вони, виростаючи в такій атмосфері, звикли не жаліти себе ніколи, а тепер у старшому віці просто повторюють модель поведінки їхніх старших, які їх виховували.
Вони в цьому не винні, звісно.
Але і ви не винні, і це не дає індульгенцій їм ображати своїх дорослих дітей)
Поясненнями, найімовірніше, ви нічого не досягнете, а от розставити кордони можете. Хоча без образ навряд чи вийде