Снегурочко• 26 ноября 2023
Очиститель воздуха нужный прибор для дома/квартиры?
У вас есть?
Счастье_же_вот_оно• 26 ноября 2023
Нам подарували, не бачу толку з нього ніякого… сама б не купила. Краще зволожувачі повітря у кожну кімнату купити на ці гроші
Санта Барбара• 26 ноября 2023
Если есть аллергии или в населенном пункте смог - очень даже спасает. Пыль он никуда не денет,а вот запахи,мелкие частицы- прекрасно.
Анонимба• 26 ноября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Пылевой клещ не убирает?
ПолБатона• 26 ноября 2023
є, користуюсь дуже рідко, коли наприклад з вулиці гарью смердить і в кімнату вже це повітря зайшло.
на постійній основі не використовую
Каяспер• 26 ноября 2023
Я не оцінила. Тільки місце займає і повідомляє, що з кухні йде сморід під час приготування їжі.
Значит надо• 26 ноября 2023
Ответ дляСанта Барбара
какие например запахи?
Санта Барбара• 26 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
какие например запахи?
Да все, гарь вот убирает, как сегодня ночью..
Значит надо• 26 ноября 2023
Ответ дляСанта Барбара
просто пробовала на разные запахи, могу сказать что почти никакого эффекта, поэтому и спросила
ПолБатона• 26 ноября 2023
Ответ дляСанта Барбара
ще запах сигарет, в нас буває часто тягне від сусідів в кімнату.
коли ремонт робили і фарба смерділа - теж включали очищувач
коли волосся фарбую у ванній включаю очищувач щоб очі не виїло)