черная мамба• сегодня в 19:57
А вас колись просили повернути подарунок?
Чи просили вас повернути подарунок через 12 років?
Як би ви зреагували?
к.Буланова• сегодня в 20:09
Ответ длячерная мамба
Я не образилась. Просто дивно, що я маю контролювати 12 років де іграшка, бо в мене її можуть забрати назад.
Может вы просто неверно поняли, передать то чем вы не играетесь уже, если не выбросили..
черная мамба
• сегодня в 20:09
Ответ дляТам все розмивчато
Так так оно и работает. Понят то, что было давно
Повірте, що вона здоровіша за нас всіх. Мови про деменцію чи подібні захворювання там немає. Якби були проблеми, я б не здивувалась запиту.
к.Буланова• сегодня в 20:10
Моя свекровь раздала все мои беременные вещи которые я дала ей на хранение..добрая со всеми делилась...
черная мамба
• сегодня в 20:10
Ответ дляк.Буланова
Я все вірно зрозуміла, тим паче ми давно віддали все що у нас було їм. І та іграшка скоріш за все і так в онучки.
ЯсноВидящая• сегодня в 20:10
Ответ длячерная мамба
Мова про дитячу іграшку.
Мля, купите и вручите, может человек блаженный
к.Буланова• сегодня в 20:11
Ответ длячерная мамба
Так и скажите, у меня до сих пор есть первая игрушка первого ребенка :)
Соня-сонятко• сегодня в 20:12
Ответ длячерная мамба
Бабуся подарувала дитині іграшку, зараз просить повернути бо хоче відправити іншій онучці. Все предісторія
Просто передала бу попользоваться или новый подарок на праздник?
черная мамба
• сегодня в 20:14
Ответ дляСоня-сонятко
Я вже і не пам´ятаю, але вона її саме подарувала.
Единая страна!• сегодня в 20:22
Колишній чоловік просив повернути золоту прикрасу через 8 років.Хоча прикрасу дарувала його покійна мати(моя свекруха) перед смертю 8 років тому,ми ще тільки почали зустрічатися тоді.
Люблю ВалЄру• сегодня в 20:25
Ответ дляЕдиная страна!
Ооо якій… кажіть щоб вам оплатив послуги повара, прибиральниці, коханки…
дамаАмстердама• сегодня в 20:27
Ответ дляк.Буланова
Хочете зберігати речі - зберігайте самі.
Единая страна!• сегодня в 20:29
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Там такий діагноз по загонам...що хай...повернула принципово.
к.Буланова• сегодня в 20:32
Ответ длядамаАмстердама
У нее места больше было.
Вы бы тоже чужие вещи раздали ?
Самая СоветЧиваЯ• сегодня в 20:34
Ответ длячерная мамба
Хоче відправити іншій онучці.
Щось я так і подумала...
Дайте вподобайок• сегодня в 20:37
Ответ длячерная мамба
Мова про дитячу іграшку.
Она больная? Детская травма?
Дайте вподобайок• сегодня в 20:40
Ответ длячерная мамба
Люди такого віку часто думають що речі які вони дарували єдині і неповторні, бо в її дитинстві була одна на всіх і грались по черзі. Так і скажіть її- поламалась, викинула
Перша скрипка• 2 часа назад
Ответ длячерная мамба
Старая дура, как по отношению к вашему ребенку, так и по отношению к внучке, которой хочет всучить игрушку бывшую в употреблении 12 лет назад.
Соня-сонятко• 2 часа назад
Ответ дляк.Буланова
У нее места больше было.
Вы бы тоже чужие вещи раздали ?
Я б изначально не взяла на хранение
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ длячерная мамба
Ну если это игрушка вам не нужна, или вы ее продать хотите,?
Кредитная• 2 часа назад
Ответ длячерная мамба
Та скажіть вже ,що ж то за іграшка така цінна?
Малинка• 2 часа назад
Ответ длячерная мамба
Ні. Якби вона була хвора, я б до цього по іншому ставилась.
Якби в мене просили повернути іграшку, то я б не проти можливо якби вона була. Проте, я кожного року перебираю іграшки і відводу у благодійні центри або викидаю поламані на сміття. То як можна повернути те, чого нема????
Малинка• 2 часа назад
Ответ длячерная мамба
А яка іграшка? Лялька гол?? Купіть нову і дайте бабі хай подарує.
Море Щастя• 1 час назад
Ответ длячерная мамба
Я бы отнеслась с пониманием.
Мой муж долго коллекционировал детскую железную дорогу фирмы piko. Потом подарил ее сыну от первого брака. Сейчас тому мальчику уже 20 лет. А его игрушки хранятся у бывшей тещи.
Когда наш сын достиг возраста 9 лет и очень увлекся поездами, муж спросил у старшего, можно ли забрать.
И нам отдали игрушку.
черная мамба
• 1 час назад
Ответ дляДайте вподобайок
Она больная? Детская травма?
Я не знаю, що там в голові якщо чесно, але якщо і хвора то в переносному значенні.
черная мамба
• 1 час назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Я не знаю навіть де вона. Скоріш за все і так віддали тій онучці.
черная мамба
• 1 час назад
Ответ дляКредитная
Звичайна м´яка іграшка -порося.
черная мамба
• 1 час назад
Ответ дляМоре Щастя
Я бы отнеслась с пониманием.
И нам отдали игрушку.
Там не ваша історія. І де та іграшка я знать не знаю. Якби була така історія як ц вас питань немає. Це не колекція це йоб&+-сть