Обнемашечка• 26 ноября 2023
Берети, чи актуальні зараз вони?
Дівчата, чи модні зараз берети, бо мені не личать шапки-півні та обтягуючи шапки. Раніше відмовлялася зовсім від головного убору, доки не застудила вуха та була на антибіотиках 5 місяців...
Снідаю авокадо• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
так, це берети в´язані, пасують, але дівчата нписали,що не модні
Ну і що ж вам робити, якщо інше не пасує. Доречі, дизайнери он продають такі повним ходом
Фляшка на трьох• 26 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вибачте, знову ні. Ось варіант на вуха, який непоганий. Але я думаю, він холодний.
Плюс дуже важлива зовнішність. Якщо ви молода красуня, як на фото, то звичайно шансів на те, що вам буде пасувати берет натягнутий на вуха більше.
Та блін, молодим все личить!)) хоч мішок від картоплі!)
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
не всі молоді прям дуже красиві, ось очікування та реальність
Фляшка на трьох• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ще має значення освітлення та здоровий стиль життя. Дівчина справа ніби не висипається