Обнемашечка• 26 ноября 2023
Берети, чи актуальні зараз вони?
Дівчата, чи модні зараз берети, бо мені не личать шапки-півні та обтягуючи шапки. Раніше відмовлялася зовсім від головного убору, доки не застудила вуха та була на антибіотиках 5 місяців...
Манкоголік• 26 ноября 2023
Рубаю олівлє• 26 ноября 2023
Стояла в черзі, а переді мною стояла молода дівчина у довгій трикотажній саідниці, масивних черевиках, дублянці-авіатор і береті. Реально був дуже крутий і стильний лук. І сама дівчина дуже симпатична. І берет їй дуже пасував)
Фляшка на трьох• 26 ноября 2023
Ніколи не любила берети, вони і не гріють, і виглядають як жолуді. Дивно. Личить лише хуйдожникам, кудрявим, у Франції. Це не наше.
Эскиз бесконечности• 26 ноября 2023
Берет до ушей не натянете тоже.
Но у Вас по-прежнему мода в приоритете, чем собственное здоровье. Идет, не идет...
Вы просто не застудили еще уши до частичной потери слуха, как я.. (
Пилосмок працює• 26 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А що наше, хустка, шапка-яйце, шапка-яйце з заворотом чи хутряне гніздо ?
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Ось Ви мене розумієте, бо шапка-яйце не всім личить, я схожа на бабу Ягу в цій шапці
Пилосмок працює• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я теж не люблю шапки-яйце, носила берет з пальто, мені дуже подобалось
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляПилосмок працює
а берет з курткою- пуховиком норм буде чи то різні стилі?
Пилосмок працює• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Дивлячись яка форма, якщо куртка більш спортивна то берет точно не підійде
З родзинкою• 26 ноября 2023
Берет - то як шапка чи пальто, він не може бути неактуальним. Інша справа якісь конкретні фасони чи способи носіння.
Те що у вас на фото - мені категорично не подобається, берет треба вміти носити, щоб не виглядати тітонькою.
І це майже ніколи не про тепло
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
І це майже ніколи не про тепло
а якщо він в´язаний чи трикотажний, то норм?
Стрекоза любви• 26 ноября 2023
Автор, запамʼятайте, що в загальному, якщо брати усталені форми одягу або аксесуарів, то вони актуальні завжди. Правда піками. Щось більш, щось менш. Речі взагалі краще обирати не тільки спираючись на тренди, але й на те, чи пасують вони вам. Мені подобаються берети з цупкої шерсті, не натягнуті на вуха. На вашому фото берет не актуальний. Вважаю, якщо у вас така проблема зі здоров’ям, невже не існує такої шапки, або головного убору, який би вам пасував?
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
а ось такий в´язаний та до вух актуальний?
Стрекоза любви• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ні, зовсім
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
чи такий
З родзинкою• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
чи такий
Ні - такі зовсім бабські, особливо з тим фігурним ´манжетом´. Я впевнена, ви просто ще не знайшли свою форму шапки
Стрекоза любви• 26 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
чи такий
Вибачте, знову ні. Ось варіант на вуха, який непоганий. Але я думаю, він холодний.
Плюс дуже важлива зовнішність. Якщо ви молода красуня, як на фото, то звичайно шансів на те, що вам буде пасувати берет натягнутий на вуха більше.
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
дякую, такий подобається
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ длямилон аск
А що таке шапка півень
це модні у минулому сезоні довгі шапки, що стирчали на голові як гребінць у півня
Чемна панночка• 26 ноября 2023
Вы точно меряли разные фасоны шапок? Мне например те, что без отворота или не объёмные совсем не идут. А вот с широким объёмным отворотом и не прилегающие на макушке, то совсем другое дело. Ну что-то такого типа
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
пасували колись модні шапки з вушками та шапки з бубонами, але вони вийшли з моди та я значно подорослішала на обличчя
,щоб таке носити
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
саме така дуже не пасує мені, на жаль,хоча зручна та тепла, я б носила
Пез Году Неделя• 26 ноября 2023
Раньше носила всегда только береты. Потом лет 10 ничего не носила. Вчера перемерила кучу беретов и ничего не купила. Выгляжу в них ужасно. То ли береты стали другими, то ли я изменилась.
Обнемашечка
• 26 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Не знаю як така модель шапок називається. Щось подібне міряли?
так, це берети в´язані, пасують, але дівчата нписали,що не модні