Про це говорять не вперше. На манежі все ті ж персонажі.
Чим це нам загрожує?
Що думаєте?
Чому так відбувається?
26 Листопада 2023
LB.ua: Низка нардепів від «Слуги народу» і колишньої «ОПЗЖ» просять відправити законопроєкт «про заборону УПЦ МП» до Венеційської комісії
Слуги народу у скандальних законах опираються на голоси ОПЗЖ
Чим це нам загрожує?
Що думаєте?
Чому так відбувається?
26 Листопада 2023
Anonimka ya• 26 ноября 2023
Вы как малые дети.
Объясняю как для детей.
Все партии имеют своих людей во всех других партиях для лабирования своих интересов.
Так было во все времена.
Никогда не кладут все яйца в одну корзину
Объясняю как для детей.
Так было во все времена.
Ответ дляAnonimka ya
Вы как малые дети.
Объясняю как для детей.
Так было во все времена.
Объясняю как для детей.
Так было во все времена.
Ага,в Каховці місцевий мільйонер був від опзж, а його син- від слуги.
Ответ дляAnonimka ya
Вы как малые дети.
Объясняю как для детей.
Так было во все времена.
Объясняю как для детей.
Так было во все времена.
Тут потрібно розуміти, що в сприйнятті більшості це протилежні сили, а воно он як виходить.
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2023
Заборону МП має взяти на себе Данілов, заборонити рішенням РНБО і хай скавчать. Бо ВР в цьому складі - це ганьба, і слуги, і шоколадні, і тим більше бойки
Ответ дляРеверанс
Там Безугла обмежено-придатних пропонує на фронт відправляти.
Вже зовсім ку-ку.
Слуги урода
Вже зовсім ку-ку.
Слуги урода
На фронт или в тыл она их отправляет?Армия это большой организм.Если человек обмежено придатный,но хочет и зарплату иметь,и защитить свою землю,свой народ,то его можно за компом в штабе,возить грузы,курьером,поваром и т.д.,то это нормально.Если в штурмовики-категорически нет.Тут разобраться нужно.
Anonimka ya• 26 ноября 2023
Ответ дляok1904
Так это и работает.
Например нужно заблокировать закон или наоборот протолкнуть или скандал в какой-нибудь партии раздуть - включаются нужные люди и вуаля...
Там целые шахматные комбинации разыгрываются.
Ответ дляIsidda
В мене сусід інвалід з дитинства,має білий білет обмежено придатного в военний стан.Ні в чому,що вишеперечислено Вами корисним бути не може.До кожного такого няньку приставлять?
Це не армія буде,а лазарет
Anonimka ya• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Совершенно верно.
Есть люди которые например после ранения становятся обмеженно придатными, но они не хотят уходить из армии, т.к на гражданке им просто негде работать. Никто их на ноль не посылает. А работы очень много и для них в том числе.
Як колись у Студіі Шустера , гвавт/ спор/ іскри летять, упс рекламна пауза- а вони там - опоненти, анекдоти травять.
Так і живемо. Натаскують людей, щоб чубилися і грають в свої технології - а люди нервують, щось вияснять, сваряться у дискусіях.
І це не секрет, виборці Яника за Зе голосували и зелених привели до влади, так в живемо.
Тай не тільки це у нас. В Сша- Англії теж шури мури- лобі - інтереси- звʼязки.