Престидижитатор• 26 ноября 2023

Побажай йому удачі та випрями спину…

Сказала мені подруга після того як я дізналася про те, що мене кинули заради іншої жінки
Проблема в тому, що ми усі працюємо разом
Перші дні занадто важкі, без істерики та ридання, але ж обʼєктивно- я реально краще - струнка, доглянута та спокійна на фоні патлатого гнома
От і маю.
Тут вміють «зарадити», тому послухаю)
Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Стривайте, у нас були відносини, плани на новий рік і тд
Так, він обіцяв….
Ну, вот он козел!
И всё.
Так что не расстраивайтесь автор,не велика потеря

МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
А при чем тут гном? И ее расчётливость?
Может просто мужик гавно?
Ага, ага)) Я вам, кажется, выше ответила, что то что он козел не обсуждается. но вы во-прежнему хотите рассказать что трахаются не вдвоем)) Цікаво так)
Крістіна Т а р о• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Та наче я нікого не ображала) є певні думки щодо кожної в колективі
Так, у нас були саме відносини
Коли бажаєш щиро людини на все добре, то у нього і буде все добре. А от у вас не факт.
Щедрик ведрик• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Дякую, ні, я не звільнюсь саме через це, та й жертву не розігруватиму, тим паче на роботі я цінний співробітник і мене підтримають майже всі
Вот. Правильно. С работы не уходить!
Сейчас самое сложное будет перетерпеть. Будут плохие дне, будут дни хорошие. Но, если эта работа Вам важна - всех на.
На будущее - работа сомнительно место для всех амурных дел(((
Автор, Вам стойкости, сил, благоразумия и любви.
Ищу Аленя• 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
А при чем тут гном? И ее расчётливость?
Может просто мужик гавно?
Так, я думаю, що автору насправді пощастило. Просто їй ще важко це зрозуміти.
Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Вы так интересно пишите)))
Мне все равно, вместе они трахаются или по отдельности.
Не могу понять,как авторору это поможет?
МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
С хера ли))? На кой играть образ Мадонны если не не являешься и не чувствуешь так, автору обидно и это НОРМАЛЬНО. А вы со своей псевдо добротой заврались..
МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Вы так интересно пишите)))
Автору это не поможет, а вот вы ее начали гнобить с первого поста, забыли уже? Мне вас не жаль и т.д.. Ты смотри какая память короткая)
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
Скажіть, де ви прочитали про мою нещирість до партнера або погане слово про обраницю? Гном? Це не образа, я констатую факт, я так вважаю і маю право
І чому не маю права на світле завтра?

Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Ну и я о том же!
Естественно и понятно,что автор ожидала большего , но это были её иллюзии.
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Вот. Правильно. С работы не уходить!
Дякую 🤗
Крістіна Т а р о• 26 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ви читати вмієте? Поверніться і перечитайте. Я ніколи не бажаю на все добре. Ні до мене, ні від мене, через мене. Коли я прощаюся з людиною, яка недобре зі мною вчинила, я говорю, хай буде все по справедливості.
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Я вам дякую)🌹
Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Во первых я писала не так , а во вторых : Вы ее адвокат?
А я просто написала,что думаю.
МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
Если я не правильно поняла, то сорри, вы написали именно так, что я поняла это как я выше ответила.
МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
А я просто написала,что думаю.
Нет, просто не люблю таких лицемеров как вы. ’Честно,вы так пишите... Что не особо вас жаль’
Ищу Аленя• 26 ноября 2023
Ви це переживете. У вас все буде чудово. Зустрінете свою людину і будете щасливі. А от про вашого тепер уже бувшого я так сказати не можу, думаю, що він ще пожалкує, розвидниться йому пізніше. Але буде пізно, його там будуть тримати клішнями ))
Крістіна Т а р о• 26 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Невірно зрозуміли. Коли ви говорити людині хай у нього)неї все буде добре, а я якось справлюсь, переживу, перетопчуся і подібне. У людини і піде все в +, а у вас піде все в -
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
А я просто написала,что думаю.
І я написала сюди те що думаю, я навіть не знаю чого більше хочу - поради, підтримки чи спілкування
Але ж мені образливо, бо я вважала людину своєю половинкою

МаксХмара• 26 ноября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
Тогда звиняйте за наезд)
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Дякую)
Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Ну, так это понятно. Вы не одиноки в этом. Но думаю,что просто ваш мужчина оказался..мудаком ...
Естественно, будет больно и обидно и нужно как-то расстаться со своими ожиданиями и надеждами на его счёт..
И как-то ходить и работать там ...
Сил, конечно, вам!
Как говорится,все пройдёт!
Я таке знаю• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Що саме ви зробили, я не хочу повернення, моя самооцінка трохи постраждала
Випрямила спину і прямо в очі побажала удачі колишньому при розставанні...
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
То я маю собі набажати всього найкращого?
Я бажаю) і вважаю що заслуговую)
А вони хай як хочуть, час покаже де зірочки сяють) тримаю кулачки щоб виключно для мене)
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
И как-то ходить и работать там ...
Сил, конечно, вам!
Как говорится,все пройдёт!
Дякую, я витримаю, хай проходить і буде добре. Для мене.)
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Зрозуміла)
Кращого вам ніж було 🙏
Анонім Перший• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Естественно все будет хорошо у вас!
Ещё встретите своего мужчину и будете счастливы !
Вельшановна• 26 ноября 2023
А что, сильно классный мужчина был?
Крістіна Т а р о• 26 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Я бажаю) і вважаю що заслуговую)
Так бажайте собі всього хорошого. Навіщо вам через думку, через слово віддавати йому своє везіння і свою життєву енергію. Собі бажайте всього гарного і щоб наступний ваш сердечний друг, був кращим за цього.
автор Престидижитатор • 26 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
А что, сильно классный мужчина был?
Тепер я так не скажу)