Copy-Paste• 26 ноября 2023
Брат и ситуация
Двоюродный брат служит....В телефонном разговоре просит купить зарядное, павер банк и ещё что- то.Общая сумма покупки около 9 тыс грн.У меня зарплата 11 тыс.Служат они вместе с женой,получают по 30 тыс.Ваша реакция?
Ответ дляолена олена
А це тут до чого? Так всі люди різні - є мудаки і військові , і депутати, і бізнесмени. І серед того списку військові явно не найбагатші
Я відповідала на комент. Ви на мій теж відповіли. Накинулися на ту жінку, що про колишнього писала. А що він аліменти дитині не платить, то пропустили.
Ответ дляVale29
Так не треба їх ідеалізувати. Це просто люди, як в цілому суспільстві - хтось адекватний, хтось не дуже. І форма якогось жадібного чоловіка на ідеал не перетворить.
Я тій дівчині писала з приводу того, що вони мають право купляти на свої заробітки і машини, і квартири.
А щодо аліментів, то можливо з військових їх отримати легше навіть ніж з якогось менеджера Васі, оформленого на мінімалку. Бо у військових весь дохід білий.
О, там можна майстерно ухилятися. Начиталася багато всього. Як стрибають з частини в частину, не повідомляють виконавця, поки той розшукає - зп отримують і не платять. Потім боргу накопичилося - знову перевелися.
олена олена• 26 ноября 2023
Ответ дляHeksa
Ви що думаєте, там за бажанням щомісяця кудись переводитися можна??
Валентина2295• 26 ноября 2023
Ну это по отношению к Вам не хорошо. Тем более брат знает какая у Вас зарплата. Мой муж тоже служит. Но вот так у родственников и друзей не просит. Вы не стесняйтесь, а вежливо ответьте, что при Вашей зарплате, вы будете полгода, а то и больше собирать на всё это.
олена олена• 26 ноября 2023
Ответ дляВалентина2295
Да троль автор. Без аноніма читає тільки. А посил такий - військові багачі щось у бідних родичів вимагають
Валентина2295• 26 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Не розумію взагалі навіщо створювати подібні теми) скажу як дружина військового. От краще б мій чоловік був поруч за мінімалку, але поруч і в безпеці. І з приводу ’вимагають’ Так це від людини залежить) наприклад мій чоловік, та і мої знайомі, що в ЗСУ не вимагали нічого. Є ж для таких речей волонтери, вище командування, а не родичі, які самі від зарплати до зарплати живуть.
олена олена• 26 ноября 2023
Ответ дляВалентина2295
Отож. Ви пишете, так як є насправді. А автор троль