Прикуси Язика• 26 ноября 2023

Буковель. Чи варто таких грошей?

Дівчатка, на роздоріжжі, подивлюся, що ви скажете.
Подорож до Буковелю зі східної України, разом з дорогою 5 днів. Проживання, харчування, лижі, музеї і т.д. обійдеться на сім´ю з 4 чоловік приблизно півтора місячних бюджета.
Варто, чи ну його нафіг ( там жодного разу не були, навіть не уявляю, що до чого)?
Та не реву я• 26 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
В смислі, а якщо я хочу просто краєвиди подивитися, вони мене що, назад потім не спустять????
Це вам на підйомник оглядовий. Там і краєвиди, і кафешки. А що ви зібралися дивитися на горі, де спуски для лижників?
Летчица• 26 ноября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Бо не варто тих грошей ) Я ще двічі лікувалася всією сімʼєю після Буковелю в місяці-пік через якість води чи що в них там за проблеми щороку. Як згадаю - жах ((
Не знаю.. Я була 2 рази, син - 4, ніхто не хворів, все супер!
Млинець Мій• 26 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
А я і мої друзі отак теж відходили - в різних готелях у різний час ((
Та не реву я• 26 ноября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Жодного разу після Буковель не хворіли, завжди їздимо у високий святковий сезон
Женщинас• 26 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
А ви були на Драгобраті? Ми лижники з досвідом від екстріму на Драгобраті були трохи в шоці. Ті хто катався 2 роки на лижах ледве спустилися по разу. Діти-підлітки, то почували себе класно, ганяли по лісочкам. А ми, дорослі, один раз в ліс заїхали, то ледве звідти виїхали. Взяли скіпасси на 10 підйомів кожен на день, то всі 10 відкатали тільки діти, дорослі осилили від 1 до 8. Хоча в Буці всі наші їздять по червоних горках і періодично по чорних і за день відкатуємо 20-25 підйомів.
Ну и к чему тут ваша тирада? Автор спрашивает про Буковель, стоит или нет те денег, а вы тут уже и про себя, и про друзей нахвастались.
Поражают такие бессмысленные ответы
Valia007• 26 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Оо. Як добре почитати живий комент.Плануємо поїздку на Драгобрат на Різдво,то має бути ніби без катання бо ми не вміємо ,але я собі так думала візьмемо інструктора і будемо вчитися хоч по 3-4 години на день.
Може там є якісь пологі траси чи навчальні гірки,чи Драг то прям екстрім дикий??
ОбережнаЯ• 26 ноября 2023
Там гарно, дорого, і … вдома. Якщо не кататися то вам не треба буде аж так багато грошей, тим більше з малими дітками ви не зможете кататися. За ними треба приглядати. На оглядовий підйомник не треба абонемент. Платите за 1 підйом. Черга може бути велика, і 30 і 40 хв. Все решта цікаво, і гуцуленд, і колесо, і динопарк і хатка перевернута. Їсти там можна на різний гаманець підібрати, не обовʼязково у супер лакшері ресторані снідати, обідати, і вечеряти. Якщо це не останні гроші то зʼїздіть звичайно. У Славське не раджу, так довго їхати і там просто погуляти по снігу. У якщо ви не лижники то Драгобрат теж буде скучний для дітей
Ms. Любмая жена• 26 ноября 2023
Ответ дляValia007
На Оазі є маленький спуск для новачків. І ресторан поруч)
Valia007• 26 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Це вже добре,дякую))
Сподіваюсь інструктори і прокат спорядження там теж є?
Секретница• 27 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Чоловік військовий, відпустка тільки в першій половині січня
То нащо на елітний дорогущий курорт грощі зараз тринькати?
Хіба не краще вдома в тепленькому гніздечку ту відпустку провести разом?

Нічого там такого супер-пупер взагалі нема, якщо ти не такий вже аж завзятий лижник, що без цього прожити не можеш.
Я була, нічого такого вражаючого не побачила. Але я не лижниця, просто на підйомнику покатались і все. Більше особливих розваг немає, крім генделів і якихось заїжджих маловідомих ’звьозд’ з концертами.
Але я в Австрії та Німеччині в Альпах теж була.
Може на контрасті не вразило.
Бо в нас той Буковель - то просто село розкручене, з дорогущими цінами. Але при цьому навіть тротуарів від снігу не чистять, лише на авто можна пересуватись. А якщо хочеш пішки до магазину дійти - то треба ризикуючи під колесами по проїжджій частині йти.

Для тих, хто не кататься на лижах та не бухає (як я) - нічого привабливого не побачила, щоб туди пхаться по снігу і морозу.
Секретница• 27 ноября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не автор. Славське це треш і жах і до Трускавця з Східнецею їхати два дні полем, два дні лісом. Ви карту відкрийте перш ніж поради давати
Яким лісом-полем? Прямий поїзд з Києва до Трускавця або до Львова.
далі автобусом.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 ноября 2023
Ответ дляСекретница
далі автобусом.
І заради чого такі муки?
Ms. Любмая жена• 27 ноября 2023
Ответ дляValia007
Це вже добре,дякую))
Прокати поруч якійсь були, але я не заходила. А щодо інструкторів в ресторані можна запитати. На барі із кавою зазвичай самі інструктори сиділи.
Секретница• 27 ноября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ми не лижники від слова зовсім, на тюбах хіба що, але ціни капець. На пів дня за підйомник 1500 з особи, плюс тюби до 1000 грн, теж з особи
То тем более вывалить кучу бабла за ненужный вам Буковель неразумно.
Солоденька цукОрка• 27 ноября 2023
Ответ дляКофр для ноги
А чому саме в Буковель? Поїдьте в Східницю,в Славське,в Трускавець...там де дешевше
Трускавець-супер, нормально можна відпочити, в Буковель на екскурсію поїдьте. Можна в Плай, Славське.
100%• 27 ноября 2023
Ответ дляСекретница

Може на контрасті не вразило.

А що там робити тим, хто вживає алкоголь?
Секретница• 27 ноября 2023
Ответ для100%
Ну мои сотрудники вечером по генделям гуляют, типа пошли пить пиво... ну и дальше как карта ляжет. Не знаю, мне там скучно было, может подходящей компании не было. Хотела вечером пройтись куда-то, поняла, что некуда особо.
Секретница• 27 ноября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
І заради чого такі муки?
Ну если жить в санатории со всеми процедурами и минералкой, то можно никуда особо не ходить - всё включено. Еда, массажи, оздоровление.
Типа смена обстановки. У автора всего 5 дней с дорогой.
Я вообще не поняла, зачем куда-то ехать на такой короткий срок, я бы с мужем просто дома валялась, и часть бюджета потратила бы на ужины в хорошем ресторанчике в своём городе, а не аж в Буковель для этого чесать, действительно лесом-полем, дорога утомительная.