Ось чому на Порадниці і в соц мережах появились дивні боти,тролі. Дмитро Пєсков дуже сподівається на ’тверезо мислячих людей’ в Україні
Суспільство в Україні ’саме дестабілізується’, бо є ’багато різних точок зору’, цинічно заявив Дмитро Пєсков.
В Україні залишаються люди, які ’зберігають здатність тверезо мислити’. Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 27 листопада.
’Суспільство в Україні саме дестабілізується. Там дуже багато різних точок зору, і там є ті, хто розуміє суть того, що відбувається, є ті, хто зберігає здатність тверезо мислити’, – сказав він у розмові з журналістам, коментуючи заяву секретаря РНБО Олексія Данилова про те Росія активізувала мережу шпигунів в Україні.
На думку Пєскова, це ’внутрішні процеси, які відбуваються у самому суспільстві’.
Раніше президент Володимир Зеленський попередив про російський план дезінформації під назвою ’Майдан-3’. За його словами, ворог прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи ’хаос’ усередині країни та, зрештою, усунути нинішнє керівництво держави.
одна порадниця при зелі скупила пів столиці квартир і здає в оренду,податки не сплачує,но власть плохая,всі скоти.інша популярна тут звєзда,веде міні бізнес і теж на податки клала і власть плахая.не дай Бог напиши на порадниці,що люди будуються,роблять ремонти,купили авто,на вулиці повно чоловіків,в пробці одні іномарки-нєєє це неправда.наваравалі.у нас ніщета страшенаа,ти провладний бот.
Ответ дляOlga Zelenyak
Нет такого волшебника, который переключит тумблер и поменяет систему. Система это вся страна, каждая міська і сільська рада, каждый человек, который не только внутри, но и как то с ней взаимодействует. Это сотни тысяч людей в масштабах страны. Недавно в какой то теме выложили фото с позорным завтраком, которым кормят солдат в воинской части в Львовской области. Кто должен там систему поменять?
Или кто должен систему поменять где нибудь в Запорожской области, где гниет гуманитарка на складах?
Люди все ждут какого-то чуда, а оно все не происходит.
Люди платят взятки одесскому воинскому, а потом сильно возмущаются что у того вилла нарисовалась за миллионы евро. Как будто не люди их ему принесли.
Чуда не будет. Страна либо долго будет проходит трансформацию в направлении цивилизации либо станет частью раши. Тогда все будут всегда всем довольны, там недовольных нет.
А как кричат о коррупции тут дамы , что купили справки/ дела - инвалидности и вывезли мужчин? Т к дали врачам вренкомам заработать, ? И те что справки прививки купили для показа в школах Ес?
Ответ дляZenkas
Це ви про кого?
Ответ дляLudaSHS
Захотим по Ляшковски ’на вила’. Захотим - будем в соцсетях хаить/выступать и орать,
Мы это проходили в военных темах тут. Только вместо зе был порошенко.
Че новое чтоли?
Да это описано переписано в романах про Чорну раду, и т д
В источеских сводках почему Унр не спроможна була, все по колу. Эххх
Но Марьяна и слуги и т д это конечно 🤷♀️
Че новое чтоли?
піськов від радості з трусів вискакує.це ж після марьяни виступив.я б може і повелася на ці вкиди,втюхать можна все,що завгодно,головне триндіти постійно),але!ботня як пластинку -одне і теж одне і теж під різним соусом.тут запутатись модна -і кацапські ,и сивочолого,і мертветчуковські.не подобається влада-оберемо іншого президента .ми це можемо,а от русня -ні.я особисто за зелю.
Ответ дляZenkas
Серіал ’украинскі гниди’ йде сторіччям, нажаль
Ответ дляЛераС
Честно кажучи, нинішнє керівництво само все робить для того, щоб люди були незадоволені
Тю. Та коли українці були задоволені керівництвом. В кінці ж першого року рейтинги у всіх кого ж самі навибирали, суттєво падали. Це ж не означає що ми про Хуйло мріємо , як правителя.
Соната любви• 27 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас теперь всё будут на проделки хремля списывать?)
Вторгнення РФ та антиросійські санкції не зупинили імпорт українських комплектуючих для російської авіапромисловості.
З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну компанія ’Авіа ФЕД сервіс’ забезпечила російську авіапромисловість запчастинами щонайменше на 650 млн рублів (7,3 млн дол), причому більша частина, на 370 млн рублів (4,1 млн дол), надійшла із України.
У розслідуванні йдеться, що з лютого 2022 року до липня 2023 року ’Авіа ФЕД сервіс’, згідно з митними деклараціями, імпортувала деталі для ремонту літаків Ан-124 виробництва Харківського машинобудівного заводу ’ФЕД’ майже на 120 мільйонів рублів, запчастини для локаційних станцій вертольотів Ка-32 київського заводу ’Радар’ на понад 67 мільйонів, деталі для ремонту двигунів Ан-24 та Ан-12 виробництва ’Мотор Січ’, продукцію київського заводу ’Артем’ та інших українських підприємств приблизно на 170 мільйонів рублів.
Крім українських деталей, ’Авіа ФЕД сервіс’ імпортувала запчастини з Франції, США та Великобританії.
Російська компанія ’Авіа ФЕД сервіс’ була заснована у 1993 році як представництво Харківського машинобудівного заводу (ХМЗ) ФЕД. Її нинішнім керівником є уродженець Луганська Олександр Решетник. Клієнтами ’Авіа ФЕД сервіс’, згідно з даними держзакупівель, є Міноборони Росії, підприємства держкорпорації ’Ростех’ та президентський спеціальний льотний загін ’Россия’.
Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну США та Євросоюз заборонили постачання до Росії літаків та запчастин, а також їх технічне обслуговування і страхування. Втім журналісти неодноразово заявляли, що Москва обходить західні санкції і має партнерів, які їй у цьому допомагають.
Соната любви• 27 ноября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
А ви старий бот?
с бесконечными аккаунтами
не покладая рук для регистрации
Ответ дляJuly38
Люда, ви позитивчик, завжди легше після ваших коментарів. Напишіть щось хороше, бо вже й на мене якась безнадія находить
А що хороше? Процес, на жаль, ми що про крадіїв і корупцію не знали? Ми, що не знали про коучів с Трускавця? Я сама тут в темах була, 17/19 ’ політика’ ...що народ кого ви вибираєте, які курси, які весільні томади, актріси, танцори в Вр?
Ну що ж обрали, я розумію, ну хотіли нового і надіялися. Але воно он як, коли не спеціалісти в кабінетах. Але що ж?
Тримаймося, що нам оце посипати голову пеплом і вперьод на кладовище?
кожна країна пережила цикли, етапи, вон Словатчині був свій Гонгадзе журналіст, поляки в мід торгували за 5000 дол візами арабам, австрія міністри за руський газ продавалися. Не кажучи про італійську мафію. Сумно
Сумно, що наші виродки за своє у війну. Потерпіли місяці і давай на потоки.
Почитала з цього приводу у Фурси- завжди у війну корупція росте, отакої(
Достали, так. Підозпи вручають вже лідерам комітету с антикорупції, ну анекдот,
Але знаєте що нас зʼєднує? зсу.
Кожен день йдуть неймовірні речі.
Зараз, коли маячить ізраїльська модель - Зсу це те що має важелі, стрисує, і фронт, і пво шніки. Тому в ці дні прочитала в соцмережах масу дописів на підтримку Залужного і Зсу.
А новини
В такі.
І такі ’Китай отказался инвестировать в ’Силу Сибири-2’ и потребовал новых скидок на газ.
Си Цзиньпин не желает вкладывать ни юаня в новую трубу ’Газпрома’ и считает недостаточной текущую скидку в 50%, рассказал источник The South China Morning Post.
І такі.
Але знаєте що нас зʼєднує? зсу.
Кожен день йдуть неймовірні речі.
А новини
В такі.
І такі.
Ответ дляLudaSHS
Але знаєте що нас зʼєднує? зсу.
Кожен день йдуть неймовірні речі.
А новини
В такі.
І такі.
Але знаєте що нас зʼєднує? зсу.
Кожен день йдуть неймовірні речі.
А новини
В такі.
І такі.
О, про Силу Сибири хорошою И про скидку хорошо. Друзей рашка может только покупать
Ответ дляtetnes
Якби не ці азіати, то й жопа в раші б була ближчою, а то вона тіпа тільки оголілась, намітилася, а так мріється😄 щоб зразу. Дуже довго.
В авіаціі там десь труба, десь камені з неба , десь бігають шукають як вивести з 12 пакету санкцій фірми, що возять напівпроводники, Крутяться падли.
Але буде їм гола жопа. От буде. Ми почекаємо.
Ответ дляСоната любви
є повно гівна ще в країні.вони 32 роки під рашкою плясали.я б на місці зелі давно спетляла б з чемоданом грошей на майамі.ДАВНО.я б не винесла цей тягар .а ще як путька спить і бачить вбити тебе і дітей.там замахи були на того зелю.показати зуби самому пуйлу зміг він перший серед всіх президентів світу
А ми ж суд виграли, важливий
В Нідерландах.
Рашики визжали..
’Скифское золото привезли в Киево-Печерскую Лавру
В грузовике находится 2 694 кг культурных ценностей.
Ранее Минкульт Украины заявил о достижении договоренностей с Музеем Алларда Пирсона в Амстердаме о возвращении коллекции скифского золота.
Скифское золото — это изделия из золота, обнаруженных в Северном Причерноморье. С 2014 года между Украиной, музеями аннексированного Крыма и музеем Алларда Пирсона длится спор о принадлежности изделий.
В Нідерландах.
Рашики визжали..
Ответ дляLudaSHS
Там Евросоюз тоже хочет обязательный пункт в договорах ЕС на невозможность перепродажи в рашку комплектующих, чтобы через третьи страны не перегоняли
Ответ дляLudaSHS
так і є.читала про це.
Ответ дляtetnes
А дали возможность танкерам, но зараз прикрутілі
аж зараз в листопаді -США запровадили нові санкції проти російських компаній і ліберійських танкерів, які перевозили нафту з Росії. Про це повідомляє Міністерство фінансів США.
Ніл Фергюсон писав ставка байдена на санкціі і ставка на потєрі , що раша зупиниться - не спрацювала.
Вони не бельмеса не розуміють в загадочній руській душі .
Путін же сказав - ’ краще вмерти на фронті, чим ото горілку лакати ’, народ послухав. Байдену цього не понять.
Боже,я вас прошу-піськови,пукіни і вся інша кацапська бля@ота живе у своємуу світі+бреше як дихає.Вони весь час кажуть-Одєсса потерпи,ми скоро будем...Типу Одеса спить і баче тих паскуд.То вірити всьому,що вони верзуть?І взагалі ,вже всім відомо-все,що каже піськов треба сприймати навпаки
Ответ дляПтицекрыл
раскол давно посеян, гонят на президента давно, не осознавая последствий. Руками украинцев развалят Украину.
Президент теж не святий,нехай не розколюється з військовими і не подає поганий приклад.То якщо вже по сраведливості.А тто що,я красень,а всі какашки?
Vlada-Maria• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
хто б йому дозволив спетляти? Єрмак?
та він, як золота рибка))))
Ответ дляZenkas
А Безугла не ботня?Вона на об’єднання працює?Ви теж бачите кругом поганих тільки не серед зелених?