Zenkas• 27 ноября 2023

Піськов. Свіжа заява про Україну

Ось чому на Порадниці і в соц мережах появились дивні боти,тролі.https://ua.korrespondent.net/world/russia/4643518-... Дмитро Пєсков дуже сподівається на ’тверезо мислячих людей’ в Україні
Суспільство в Україні ’саме дестабілізується’, бо є ’багато різних точок зору’, цинічно заявив Дмитро Пєсков.
В Україні залишаються люди, які ’зберігають здатність тверезо мислити’. Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 27 листопада.

’Суспільство в Україні саме дестабілізується. Там дуже багато різних точок зору, і там є ті, хто розуміє суть того, що відбувається, є ті, хто зберігає здатність тверезо мислити’, – сказав він у розмові з журналістам, коментуючи заяву секретаря РНБО Олексія Данилова про те Росія активізувала мережу шпигунів в Україні.

На думку Пєскова, це ’внутрішні процеси, які відбуваються у самому суспільстві’.

Раніше президент Володимир Зеленський попередив про російський план дезінформації під назвою ’Майдан-3’. За його словами, ворог прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи ’хаос’ усередині країни та, зрештою, усунути нинішнє керівництво держави.
Vlada-Maria• 27 ноября 2023
Ответ дляkissaniya
Я б перво наперво зпретила чиновникам пользоваться соцсетями. Если на госслужбе- только официальные источники
В мене стабільно при прочитанні їх спічів виникає думка ’Ліпше би ти було глухоніме’
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
піськов від радості з трусів вискакує.це ж після марьяни виступив.я б може і повелася на ці вкиди,втюхать можна все,що завгодно,головне триндіти постійно),але!ботня як пластинку -одне і теж одне і теж під різним соусом.тут запутатись модна -і кацапські ,и сивочолого,і мертветчуковські.не подобається влада-оберемо іншого президента .ми це можемо,а от русня -ні.я особисто за зелю.
’Суспільство в Україні саме дестабілізується. Там дуже багато різних точок зору...’
Піскову все ні як не дійде,що таким суспільство в Україні було завжди.Цим ми ДУЖЕ відрізняємося від росіян,в яких,як цар скаже ,так і правильно.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Якби не ці азіати, то й жопа в раші б була ближчою, а то вона тіпа тільки оголілась, намітилася, а так мріється😄 щоб зразу. Дуже довго.
В авіаціі там десь труба, десь камені з неба , десь бігають шукають як вивести з 12 пакету санкцій фірми, що возять напівпроводники, Крутяться падли.
Але буде їм гола жопа. От буде. Ми почекаємо.
Інколи накриває,чи дочекаємось
nabludatel• 27 ноября 2023
Ответ дляOksiz
Припікає у Зе
Припікає у пу. Це ж його посіпака плачеться.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
А дали возможность танкерам, но зараз прикрутілі
аж зараз в листопаді -США запровадили нові санкції проти російських компаній і ліберійських танкерів, які перевозили нафту з Росії. Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Ніл Фергюсон писав ставка байдена на санкціі і ставка на потєрі , що раша зупиниться - не спрацювала.
Вони не бельмеса не розуміють в загадочній руській душі .
Путін же сказав - ’ краще вмерти на фронті, чим ото горілку лакати ’, народ послухав. Байдену цього не понять.
Я теж дивуюся,на що американці розраховують? Економічно їх можна було Б задушити лише повним ембарго на торгівлю з рф.Щоб ні валюту в рф не ввозили,ні жодних товарів.Тоді почався б хаос і колапс в рф...
а так вони заради свого вєлічія згодні дуже багато чим жертвувати.’
Загадкова російська душа’
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляПтицекрыл
раскол давно посеян, гонят на президента давно, не осознавая последствий. Руками украинцев развалят Украину.
Так,безвластя зараз гірше,чим погана влада
EvdoKiev• 27 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Песков же)
Писькову перешли боты чэвэка Вагнера
Ирина-bbd0• 27 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
У нас теперь всё будут на проделки хремля списывать?)
А что конкретно можно списывать на проделки кремля? Или их нет и ватноголовых тут нет?)
owl62• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
а я вийду на Майдан і вас пиньками вижену і що?
Посидите по статті за ’хуліганку’ від 15 діб і до 2-х років. Заплатите за моральну шкоду тому, кого гнали ’пиньками’
owl62• 27 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Кто захочет на Майдан - может выйти.
Право на митинг - это незыблемое. Вот поэтому ’ Украина не россия’

У нас вот Под Кмда митинги по суботам. Не знаю пропускают ли сейчас к банковой. Было ограждено.

Ой. тут вспомнила, читала Кучма продолжение книжки пишет
Не тільки у Вашому місті, в багатьох обл. центрах по суботах проходять мітинги під гаслом ’Дороги після Перемоги’
vihola• 27 ноября 2023
Думаєте, в соцмережах, зокрема тут не сидять агенти кремля, які настрої моніторять, роблять заміри суспільних думок.
От наголосували на днях «трєзвамислящіє» 30% за януковича, 438 голосів. За русскій язик, культуру, літєратуру горлянки рвуть, 50% адептів теорії змови, навіть пару затятих кокошників наважилось в темі голодомору висратись про неврожай, а кацапи вже й прибадьорились.
owl62• 27 ноября 2023
Ответ дляtetnes
О, про Силу Сибири хорошою И про скидку хорошо. Друзей рашка может только покупать
Делая при покупках огромньіе скидки
ebbi• 27 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Загадкова російська душа’
Яка там душа?Вівців ніхто не питає чи хочуть вони жертвувати своїми дітьми,рідними або життям заради чиєїсь корони ,а влада стільки накрала,що в разі чого потім свою кацапію і викупити у когось зможе...
ebbi• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
А ви впевнені,що половина тих голосів у опитуваннях не кацапські?Ну типу дивіться скільки у вас ’нєсоласних’?Я навіть впевнена ,що підголосовують навмисне
vihola• 27 ноября 2023
Ответ дляebbi
Я не знаю, але адміни мали б знати хто тут кацапи і не давати їм можливості тут впливати на голосування.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляLina 75
Подгорает у власти? Понимают что скоро Майдан будет и потому заранее обгаживают тех кто выйдет.
У нас как не Шатун, так Майдан 3 и все обязательно от рашки, ведь наша власть ’все делает’ для благополучия нашего народа, вот вскоре елка будет за 600 с коп миллионов ( вместо дронов на ЗСУ).
Майдана не будет,не мечтайте.Украинский народ своенравный,но не глупый.Власть сменим на выборах,как всегда это было и будет.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Цього мають хотіти всі-з низу до верху. Але вищі ешелони влади цього не хочуть, бо неможливо буде грабувати, а якби там були якісь дії в цьому напрямку, то і прості люди бистро б змінились.
Згадайте, коли Ющенко прийшов до влади, то на початку навіть менти принишкли, бо всі думали, що будуть зміни і були до них готові, але все пішло тими ж рейками що і раніше
Так,Ющенко-то найбільше розчарування,бо пішли знову не туди,а можливість була все змінити.За ним Порошенко на 2 місті для мене.
Від Зеленського нічого особливо доброго не чекала так і сталося.Від Януковича чекала найгіршого,так і було.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
Так,з Голодомором то,взагалі треш.
Люди на Бога,ні чорта не бояться.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляebbi
Ні,якби в них геть пусто стало,то почався б ’ русский бунт: бессмысленный и беспощадный’
Так сподіваюсь дожити до тих часів.
ebbi• 27 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так сподіваюсь дожити до тих часів.
Ми всі чекаємо коли та карма до них завітає
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
Вони їм підігрують дуже часто.Після такого мали б тему закрити,але ні
ЛераС• 27 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Коли Зе прийшов до влади, то єдине на що я сподівалась, це що вони зруйнують діючу систему (через свою некомпетентність) і тоді б знову могла з´явитись можливість. Але як показав час - ми країна просраних можливостей, нажаль
Heksa• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
Я в ту тему так і не наважилася зайти. І так психіка нестабільна після всіх подій.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Недавно московити взвили, що не хочуть рупій, бо Індія їм досі в рупіях платить) і ще й заборгувала 40 млрд.
А так хочеться дол США..
LudaSHS• 28 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Інколи накриває,чи дочекаємось
Всі імперії руйнуються....
L-i-s-a-92af• 28 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Всі імперії руйнуються....
Але живуть вони значно довше,чим пересічна людина
Lina 75• 28 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А почему Вы думаете, что я мечтаю о майдане?
Сменим власть....смешно , Вы думаете что мы что то меняем? Неужели после всего еще остались люди, которые свято верят в это ?
LudaSHS• 28 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
📸 Подивіться цей допис у Facebook https://www.facebook.com/share/p/aHLU8YWuw8FKrJE3/...