Zenkas• 27 ноября 2023

Піськов. Свіжа заява про Україну

Ось чому на Порадниці і в соц мережах появились дивні боти,тролі.https://ua.korrespondent.net/world/russia/4643518-... Дмитро Пєсков дуже сподівається на ’тверезо мислячих людей’ в Україні
Суспільство в Україні ’саме дестабілізується’, бо є ’багато різних точок зору’, цинічно заявив Дмитро Пєсков.
В Україні залишаються люди, які ’зберігають здатність тверезо мислити’. Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 27 листопада.

’Суспільство в Україні саме дестабілізується. Там дуже багато різних точок зору, і там є ті, хто розуміє суть того, що відбувається, є ті, хто зберігає здатність тверезо мислити’, – сказав він у розмові з журналістам, коментуючи заяву секретаря РНБО Олексія Данилова про те Росія активізувала мережу шпигунів в Україні.

На думку Пєскова, це ’внутрішні процеси, які відбуваються у самому суспільстві’.

Раніше президент Володимир Зеленський попередив про російський план дезінформації під назвою ’Майдан-3’. За його словами, ворог прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи ’хаос’ усередині країни та, зрештою, усунути нинішнє керівництво держави.
ЛераС• 27 ноября 2023
Честно кажучи, нинішнє керівництво само все робить для того, щоб люди були незадоволені
Шеллар• 27 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор Zenkas • 27 ноября 2023
нью бот Мурка ти мой гуленочек, мурка ти мой котеночек в унісон з сонатою із тої опери
Espresso_caffe• 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
на какой майдан вы собрались? вас туда кто-то звал?
tatavit• 27 ноября 2023
Навряд чи росія зробить нам таку велику послугу , як усунення нашого керівництва
автор Zenkas • 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
ви можете до піськова в москву і переїхати.якщо вам заходить його тємка.а нам ні.воно хитре.воно підле.залило бабла ботні,а ті раді старатися
Olga Zelenyak• 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Песков же)
автор Zenkas • 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
а я вийду на Майдан і вас пиньками вижену і що?
Шеллар• 27 ноября 2023
Ответ дляtatavit
Ви що? Воно майже в повному складі працює на ворога. Хто ж своїх здасть?
Що орки не додушать, так наша влада допоможе.
LudaSHS• 27 ноября 2023
Тююю
Ничего они о нас не поняли, какие линии, какие группы. У нас . ’ внутренние процессы’ каждый месяц, год.

Или незыблемое ’ ще вибрали, вже пора скидать’

Процитирую тут доречно
’Украина снова вошла в очень динамичный этап своего политического развития (я бы назвал его “фазой быстрой политики”), когда события могут начать развиваться стремительно. В этом смысле Украина – не Россия. Переход от “снимаем вилкой лапшу с ушей” до “насаживаем на вилы” здесь всегда почти мгновенный, без особой раскачки, и может уложиться в несколько месяцев. Такой вот “национальный специалитет”. ’

Кстати, на Марьяну Гудименно накатал в Сбу.

Мы в этом живем, что усы Пескова удивляет?
Наша гетьманщина?
Историю не учил
Alena.i• 27 ноября 2023
А чим бути задоволеним. Корупція цвіте і пахне, вкрав 100 мільйонів, вийшов під заставу у 30, ще й прибутку лишився. Хоч один спійманий сидить.
Хлопцям в окопах на дрони збирають і автівки звичайні люди, а влада бабло дерибанить і чомусь діточок своїх на передову не відправляє.
Renesmeе 16• 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Та зразу чемодан і гойда у вільну рашу
LudaSHS• 27 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Песков же)
Оно не понимает, это так не работает.
автор Zenkas • 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
вона не вийде.бо я буду палицею по голові бити,щоб мізки на місце стали)
tatavit• 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Ну чого? Може як ,,жест доброй воли’
Marmu• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
автор, ви ж розумієте, що те саме і вам можна сказати. вас дивує, що люди незадоволені владою? яка розкрадає допомогу, кладе ту дибільну дорогу? у вас є знайому військові-солдати? які вони розповідають історії, що волосся дибом встає!
GaleTTa• 27 ноября 2023
У нас теперь всё будут на проделки хремля списывать?)
Marmu• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
а ви з чого взяли, що ваші пиньки сильніші? зараз у військових із зброєю урветься терпець, то пиньки ваші будуть до одного місця. он Залужний висловився, що він не у захваті від влади, йому теж пиньків дасте?
автор Zenkas • 27 ноября 2023
Ответ дляAlena.i
сбу працює зараз нормально.накрадене вилучають у депутатів .гроші з застави теж добре країні.раніше сбу не чухалося.зараз-не погано працюють.
Krasivaja_ja• 27 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Тема створена на замовлкння діючої влади
Krasivaja_ja• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
А ви старий бот?
Alena.i• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Хоч один сидить?
Якби ви вкрали з банкомату тисячу гривень ви б давно сиділи , чи не так?
автор Zenkas • 27 ноября 2023
Де Мурка
ЛераС• 27 ноября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Це зрозуміло, бо градус невдоволення серед населення і військових стрімко зростає. І легше сказати що то вороже ІПСО ніж перестати красти і, взагалі, змінити систему
LudaSHS• 27 ноября 2023
Меня наши реакции ну вообще не удивляют, кого это удивляет? Были месяцы еднання , как страшно- война, а адаптировались - и вперед.
Мы всегда сремся по поводу власти, выборы - на свои ж грабли- отрезвление - срачи -и по кругу.
Это рашикам пуйло одно и только пуйло, у них там ’ внутренние процессы невозможны.’
Они опять нифига не понимают о украинцах.
Мы тут до усырачки почубимся, но рашиков ненавидим также. Пусть і не мріють.
LudaSHS• 27 ноября 2023
Захотим по Ляшковски ’на вила’. Захотим - будем в соцсетях хаить/выступать и орать,
Мы это проходили в военных темах тут. Только вместо зе был порошенко.
Че новое чтоли?
Да это описано переписано в романах про Чорну раду, и т д
В источеских сводках почему Унр не спроможна була, все по колу. Эххх
Но Марьяна и слуги и т д это конечно 🤷‍♀️
Эйфик Х• 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
А у вас надо разрешение что-ли брать?? 🤣🤣🤣😂
VitalinkaGL• 27 ноября 2023
Угу
Из выбора тут ток иллюзия
Как в той песне)выборы,выборы,все кандидаты-пи...ры🤣
Майдана не будет-не проплачен,в этот раз
LudaSHS• 27 ноября 2023
Кто захочет на Майдан - может выйти.
Право на митинг - это незыблемое. Вот поэтому ’ Украина не россия’

У нас вот Под Кмда митинги по суботам. Не знаю пропускают ли сейчас к банковой. Было ограждено.

Ой. тут вспомнила, читала Кучма продолжение книжки пишет
Olga Zelenyak• 27 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Нет такого волшебника, который переключит тумблер и поменяет систему. Система это вся страна, каждая міська і сільська рада, каждый человек, который не только внутри, но и как то с ней взаимодействует. Это сотни тысяч людей в масштабах страны. Недавно в какой то теме выложили фото с позорным завтраком, которым кормят солдат в воинской части в Львовской области. Кто должен там систему поменять?
Или кто должен систему поменять где нибудь в Запорожской области, где гниет гуманитарка на складах?
Люди все ждут какого-то чуда, а оно все не происходит.
Люди платят взятки одесскому воинскому, а потом сильно возмущаются что у того вилла нарисовалась за миллионы евро. Как будто не люди их ему принесли.
Чуда не будет. Страна либо долго будет проходит трансформацию в направлении цивилизации либо станет частью раши. Тогда все будут всегда всем довольны, там недовольных нет.