Ось чому на Порадниці і в соц мережах появились дивні боти,тролі. Дмитро Пєсков дуже сподівається на ’тверезо мислячих людей’ в Україні
Суспільство в Україні ’саме дестабілізується’, бо є ’багато різних точок зору’, цинічно заявив Дмитро Пєсков.
В Україні залишаються люди, які ’зберігають здатність тверезо мислити’. Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 27 листопада.
’Суспільство в Україні саме дестабілізується. Там дуже багато різних точок зору, і там є ті, хто розуміє суть того, що відбувається, є ті, хто зберігає здатність тверезо мислити’, – сказав він у розмові з журналістам, коментуючи заяву секретаря РНБО Олексія Данилова про те Росія активізувала мережу шпигунів в Україні.
На думку Пєскова, це ’внутрішні процеси, які відбуваються у самому суспільстві’.
Раніше президент Володимир Зеленський попередив про російський план дезінформації під назвою ’Майдан-3’. За його словами, ворог прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи ’хаос’ усередині країни та, зрештою, усунути нинішнє керівництво держави.
Espresso_caffe• 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
на какой майдан вы собрались? вас туда кто-то звал?
Olga Zelenyak• 27 ноября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Песков же)
Тююю
Ничего они о нас не поняли, какие линии, какие группы. У нас . ’ внутренние процессы’ каждый месяц, год.
Или незыблемое ’ ще вибрали, вже пора скидать’
Процитирую тут доречно
’Украина снова вошла в очень динамичный этап своего политического развития (я бы назвал его “фазой быстрой политики”), когда события могут начать развиваться стремительно. В этом смысле Украина – не Россия. Переход от “снимаем вилкой лапшу с ушей” до “насаживаем на вилы” здесь всегда почти мгновенный, без особой раскачки, и может уложиться в несколько месяцев. Такой вот “национальный специалитет”. ’
Кстати, на Марьяну Гудименно накатал в Сбу.
Мы в этом живем, что усы Пескова удивляет?
Наша гетьманщина?
Историю не учил
Процитирую тут доречно
Наша гетьманщина?
Историю не учил
А чим бути задоволеним. Корупція цвіте і пахне, вкрав 100 мільйонів, вийшов під заставу у 30, ще й прибутку лишився. Хоч один спійманий сидить.
Хлопцям в окопах на дрони збирають і автівки звичайні люди, а влада бабло дерибанить і чомусь діточок своїх на передову не відправляє.
Renesmeе 16• 27 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Та зразу чемодан і гойда у вільну рашу
Ответ дляZenkas
ви можете до піськова в москву і переїхати.якщо вам заходить його тємка.а нам ні.воно хитре.воно підле.залило бабла ботні,а ті раді старатися
автор, ви ж розумієте, що те саме і вам можна сказати. вас дивує, що люди незадоволені владою? яка розкрадає допомогу, кладе ту дибільну дорогу? у вас є знайому військові-солдати? які вони розповідають історії, що волосся дибом встає!
Ответ дляZenkas
а я вийду на Майдан і вас пиньками вижену і що?
а ви з чого взяли, що ваші пиньки сильніші? зараз у військових із зброєю урветься терпець, то пиньки ваші будуть до одного місця. он Залужний висловився, що він не у захваті від влади, йому теж пиньків дасте?
Ответ дляAlena.i
сбу працює зараз нормально.накрадене вилучають у депутатів .гроші з застави теж добре країні.раніше сбу не чухалося.зараз-не погано працюють.
Krasivaja_ja• 27 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Честно кажучи, нинішнє керівництво само все робить для того, щоб люди були незадоволені
Тема створена на замовлкння діючої влади
Krasivaja_ja• 27 ноября 2023
Ответ дляZenkas
нью бот Мурка ти мой гуленочек, мурка ти мой котеночек в унісон з сонатою із тої опери
А ви старий бот?
Меня наши реакции ну вообще не удивляют, кого это удивляет? Были месяцы еднання , как страшно- война, а адаптировались - и вперед.
Мы всегда сремся по поводу власти, выборы - на свои ж грабли- отрезвление - срачи -и по кругу.
Это рашикам пуйло одно и только пуйло, у них там ’ внутренние процессы невозможны.’
Они опять нифига не понимают о украинцах.
Мы тут до усырачки почубимся, но рашиков ненавидим также. Пусть і не мріють.
Захотим по Ляшковски ’на вила’. Захотим - будем в соцсетях хаить/выступать и орать,
Мы это проходили в военных темах тут. Только вместо зе был порошенко.
Че новое чтоли?
Да это описано переписано в романах про Чорну раду, и т д
В источеских сводках почему Унр не спроможна була, все по колу. Эххх
Но Марьяна и слуги и т д это конечно 🤷♀️
Че новое чтоли?
VitalinkaGL• 27 ноября 2023
Угу
Из выбора тут ток иллюзия
Как в той песне)выборы,выборы,все кандидаты-пи...ры🤣
Майдана не будет-не проплачен,в этот раз
Из выбора тут ток иллюзия
Olga Zelenyak• 27 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Це зрозуміло, бо градус невдоволення серед населення і військових стрімко зростає. І легше сказати що то вороже ІПСО ніж перестати красти і, взагалі, змінити систему
Нет такого волшебника, который переключит тумблер и поменяет систему. Система это вся страна, каждая міська і сільська рада, каждый человек, который не только внутри, но и как то с ней взаимодействует. Это сотни тысяч людей в масштабах страны. Недавно в какой то теме выложили фото с позорным завтраком, которым кормят солдат в воинской части в Львовской области. Кто должен там систему поменять?
Или кто должен систему поменять где нибудь в Запорожской области, где гниет гуманитарка на складах?
Люди все ждут какого-то чуда, а оно все не происходит.
Люди платят взятки одесскому воинскому, а потом сильно возмущаются что у того вилла нарисовалась за миллионы евро. Как будто не люди их ему принесли.
Чуда не будет. Страна либо долго будет проходит трансформацию в направлении цивилизации либо станет частью раши. Тогда все будут всегда всем довольны, там недовольных нет.