Невгамовна сила• 27 ноября 2023
Хеден шолдерс так зіпсувався?
Придбала в Аврорі, востаннє користувалась таким шампунем років 8 тому... Після миття - волосся як пакля, хоча раніше такого не було. Чи є хтось такий же незадоволений ним як я?)
Впораюсь зі всим• 27 ноября 2023
Мне нравилось раньше ментол зелёный такой.
А теперь хрень какая то, ментол фреш совсем не тот что был (
Україна понад усе!• 27 ноября 2023
Як на мене він вже давно зіпсувався, років з два його не купляю
успокойте_Меня• 27 ноября 2023
Не знаю чи зіпсувався, але помітила, що він буває звичайним і 2 в 1. От саме 2 в 1 дорожчий і ймовірно поєднує властивості шампуню і бальзаму/кондиціонеру. Можливо в цьому річ?
Сиджу тихенько• 27 ноября 2023
Брала в Польше пару месяцев тому, тоже не понравился, раньше лучше был
успокойте_Меня• 27 ноября 2023
І не зовсім в тему, але про пантін напишу - минулого року купила 2 флакони на запас, якраз коли був ажіотаж і напів порожні полиці. Потім купила інший шампунь і пантіном не користувалася. Тепер витягнула з тумби, а з обох флаконів кутики етикеток десь на 2 сантиметри відклеюються. Підозрюю підробку, бо переважно етикетку відірвати можна тільки з зусиллями. Стояли в тумбі в кімнаті, без зайвої вологи.
Не обижаюсь• 27 ноября 2023
Ответ дляСонечко
Багато підробок
В Європі не підробка, а така сама фігня, волосся як пакля
Новорічна пальма• 27 ноября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Вот это вы загоняетесь🤦♀️
Такое иногда случается с любыми наклейками.
Флюорография гуся• 27 ноября 2023
Я вот недавно назвала хеденшолдерс мужа - шампунью для собак. Он обиделся. Но хеденшолдерс реально та ещё фигня
Христя в тiстi• 27 ноября 2023
А что в мас маркете из шампуней норм по составу, не сушит волосы. Неокрашенные