мегамоСГ• 27 ноября 2023

Імя хлопчика якщо по-батькові Ігорович

А як ви назвали ваших Ігоровичей?
Результат:
вже голосів: 111
49 (44.14%) Денис
25 (22.52%) Олег
22 (19.82%) Ілля
15 (13.51%) Валентин
Сама вумна тутички• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Завжди так було. Але через русифікацію і неграмотність часто робітники держустанов записують неправильно.
Так русифікація це якраз пом´якшувати тверду Р у Ігора. То ж в рашці якраз ИгорЬ
Аннуитет• 27 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Олег або Ілля
В мене Андрій, Олег, Ігор)))
Продаю витрішки• 27 ноября 2023
Дмитрій (не Дмитро) Ігорович
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Як явір. То шо буде яворьович за таким правилом?
Дали книгу Ігору чи Ігорю?
Істеріомама• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
І якщо тато Олександр, то буде Олександрьович?
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Олег або Ілля
Олег Ігорович - дві букви Г погано заучать разом.

Павло, Олексій, Дмитро, Владислав непогано
Гжегож Бженчишчикевич• 27 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Андрій і Роман
Це взагалі класика. Під все і для всього👍
Кили и Манджаро• 27 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Взагалі то вважаю що оці Ігорович,Вадимович і Олегович по дибільному звучать і важко підібрати ім´я
ага.весь час язика на такому викручую..,та не тільки й я. ((.
--
гарно звучить - Ян Ігоревич. (автору на замітку)
Сама вумна тутички• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Дали книгу Ігору чи Ігорю?
Ну логічно, то Ігору. Бо він Ігор, а не Ігорь.
І так само Єгору, наприклад
Аннуитет• 27 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дмитрій (не Дмитро) Ігорович
Дійсно, який Дмитро? треба по-панЬському Ще можна Софроній, Пилипій, Герасимій
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
От вам правила про поділ на м´яку і тверду групи іменників, які закінчуються на Р
https://www.miyklas.com.ua/p/ukrainska-mova/6-klas...
Сама вумна тутички• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
А Єгор чому тоді не відноситься? Чому Єгору, а не Єгорю і не Єгорьович?
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Можете сміятися, але це 6й клас.
Червона рута• 27 ноября 2023
Мені подобається Олег. Але до такого по батькові, практично будь-яке підійде В мене чоловік Ігорович, то він Олексій, а брат чоловіка Володимир.
Шотуткоїться?• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна

Автор чітко написала чотири варіанти імен і просить вибрати, при чому тут ваші варіанти?
Like-995b• 27 ноября 2023
Знаю Дениса Игоревича , норм
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ні до чого. Але ви з запропонованих вибрали найгірший варіант. Ггггг
Істеріомама• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Можете сміятися, але це 6й клас.
То що, Олександрьович?
Аноним_1857• 27 ноября 2023
У нас Лука Ігоревич, але ми просто обирали ім´я, воно мені наснилося в березні 22, коли нас бомбили сильно орки і надій в тому підвалі не залишилось , вагітність 6 міс я сіла на карточки і вырубилась, бо декілька діб не спала, мені наснилася бабуся і ніби каже, ви звідси спасетесь, сина назви Лука.
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це не мені питання, я правопис не придумувала.
Хоча в посиланні пояснюється, що поділ на групи визначається тим, як слово відмінюється, буде там приголосна пом´якшуватися чи ні. Адже класифікацію придумують, беручи сталу мовну форму як факт, а не навпаки.
Фантазерша• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Оце якраз з Ігорьовичами і дурня. Русизмом попахує. Інститут мовознавство окупували рашисти, от і вигадують таке, що зручно говорити, бо мабуть щелепа в них не така- Ігорович не можуть вимовити
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
То що, Олександрьович?
Ні, не Олександрьович. Це всі ваші питання?
маминаБубочка• 27 ноября 2023
з цього списку Олег, напевно

Але цікавіше, як на мене, Роман Ігорович
Сама вумна тутички• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Добре. Тоді ’Слово о полку ІгорЕвім’ чи ’Слово о полку ІгорЄвім’?
Шотуткоїться?• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені взагалі імені які запропонувала автор не подобаються , а особливо по батькові Ігорович. І що з того, вона просила висловити свою думку- я висловила, пишіть автору коментарі, а не мені. Розкажіть їй про літеру Гггггггг. Мені все одно як вона назве дитину .
Істеріомама• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Чому Ігор - Ігорьович, а Олександр не Олександрьович? Закінчення ж однакові. Де логіка?
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
За українським правописом Ігорьович :(
Ну не знаю, тут пишут все наоборот.
пьЯНА• 27 ноября 2023
Ответ дляЛиса91
Даніл Ігорович)
Даніл Ігорєвіч
А українською: Данило Ігорович
Губка Боб• 27 ноября 2023
Из ваших вариантов только Валентин. Остальное ужас ужасный
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну не знаю, тут пишут все наоборот.
Тоді треба оцінювати надійність джерела інформації.