мегамоСГ• 27 ноября 2023

Імя хлопчика якщо по-батькові Ігорович

А як ви назвали ваших Ігоровичей?
Результат:
вже голосів: 111
49 (44.14%) Денис
25 (22.52%) Олег
22 (19.82%) Ілля
15 (13.51%) Валентин
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Тоді треба оцінювати надійність джерела інформації.
Ваша картинка і є надійним джерелом?
пьЯНА• 27 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дмитрій (не Дмитро) Ігорович
Дмитрій Ігорєвіч. Тоді і по-батькові залишати на російський манер) бо якісь подвійні стандарти
Патріотка з дивану• 27 ноября 2023
У нас Илья Игоревич
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ дляГубка Боб
Из ваших вариантов только Валентин. Остальное ужас ужасный
Но имя Валя, Валик такое себе, не самое мужественное.
Губка Боб• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А не надо Валя....сразу с детства Валентин и так и дальше будет
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Чому Ігор - Ігорьович, а Олександр не Олександрьович? Закінчення ж однакові. Де логіка?
Я вам вже говорила, щоб ви почитали підручник з української мови за 6й клас про поділ іменників на тверду і м´яку групи. Слова, які закінчуються на Р не можуть мати всі одні й ті самі закінчення.
Пекельнi Борошна• 27 ноября 2023
Ответ дляГубка Боб
Подросткам расскажите. Будет лица бить за Валюшу?
Говорю-балакаю• 27 ноября 2023
Богдан Ігорович та Мирон Ігорович
автор мегамоСГ • 27 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Богдан Ігорович та Мирон Ігорович
Хороший варіант Мирон Ігорович
Губка Боб• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Вот у меня сосед был...его с детства называли Алексей..и сейчас ему 30+ ...никто Лёша не говорил ему... когда знакомились он так и говорил Алексей
задумчивая мордочка• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ваша картинка і є надійним джерелом?
Ну візьміть в підручник 2023 року подивіться. Літвінова, 6й клас.
КротоТо• 27 ноября 2023
Мій чоловік Богдан Ігорович. Мені здається, що ім´я треба вибирати відповідно смаку, а не за іменем батька, бо мало хто по-батькові кого називає.
Медсестричка• 27 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Завжди так було. Але через русифікацію і неграмотність часто робітники держустанов записують неправильно.
Не завжди. Це зміни в правописі з 2019 року.
КротоТо• 27 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Первое что пришло на ум, не успев открыть Ваши варианты - Илья)
Не знаю Ілля Ігорович, зав´язнути можна, це як я знаю Юлію Юр´ївну.
КротоТо• 27 ноября 2023
Ответ дляГубка Боб
Мій знайомий розповів історію - до них на роботу прийшов новий співробітник і відрекомендувався - Едуард, заздалегідь попередивши, що він не Едік, і щоб до нього зверталися саме так. Тепер саме цікаве - його прізвище - Едічка. Едуард Едічка)
Медсестричка• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну не знаю, тут пишут все наоборот.
Правопис можуть змінювати. Ваша картинка застаріла.
Клевотница• 27 ноября 2023
У меня сын Кирил Ігорович
Налогообложу• 27 ноября 2023
У нас син Олексій Ігорович, йому подобається таке поєднання імені і по-батькові (вже дорослий)
Не худа ні разу• 27 ноября 2023
Подобається ім´я Олег, Денис теж непогано.
КонФФетОшка• 27 ноября 2023
У мене Денис Ігорович)
Лиса91• 28 ноября 2023
Ответ дляпьЯНА
Даніл Ігорєвіч
А українською: Данило Ігорович
В свідоцтві про народження в мого сина написано Даниїл Ігорович Українською!!!! ДАНИЇЛ А НЕ ДАНИЛО! і хто вам сказав що в мене Ігорєвіч ??? ІГОРОВИЧ УКРАЇНСЬКОЮ Ж!
Всіх підсаджую• 30 ноября 2023
У меня Игоревна