Метелики на душі• 27 ноября 2023
Допоможіть з розмірною сіткою одягу new balance
В кого є штани і худі, допоможіть, будь ласка, з вибором розміру. Замовила на Розетці штани розміру XL, наш ношу 48 розмір (зріст 1.76 м) штани на наш 54 мабуть, а довжина невелика. От тепер і думаю, якщо розмір M замовити то і довжина набагато менша буде? В кого є штани цієї фірми, підскажіть,будь ласка. Перезамовити на Розетці не можу, розмірів не має, буду замовляти з сайту, можливості примірки не маю. Дякую, всім, хто відгукнуться.
Позаземний розум• 27 ноября 2023
Заказала мужу костюм НБ л, футболки м покупаю обычно. Штаны л в некст. В общем надо м перезаказывать. Или вам женское. Сходите в марафон померять
Я_канеша_извиняюсь• 27 ноября 2023
Весь їх одяг большемірить на розмір. Ношу М, в них підходить S. І худі, і штани одна й та сама історія. На жаль не вдома, заміри не зможу скинути.
Метелики на душі
• 27 ноября 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую
Метелики на душі
• 27 ноября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую
Метелики на душі
• 27 ноября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ношу сейчас Л,а их футболку купила М
Дякую, але мене саме штани цікавлять, бо не знаю М чи L брати (
Люблю джаз• 27 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ну штаны я б М не рисковала