В курсі діла• 27 ноября 2023
Комбінезон children´s place
Розкажіть як вони носяться?чи підійдуть на нашу зиму? Чи важко за ними доглядати?ті в який куртка 3в1 і напівкомбінезон на флісі
Брехушечка• 27 ноября 2023
Вчорашню заметіль пройшов на ура.
Якраз 3в1, там де фліска пристібається як другий слой
Мама Остапа• 27 ноября 2023
У сина був напівкомбінезон цієї фірми. Дуже гарна якість. Теплий і зручний.
Трільчиха• 27 ноября 2023
Куртки 3в1 моя любов. Верхня тканина цупка, стійка до пошкоджень. Дуже зручно що можна носити як Демі куртку на холодну осінь,а з фліскою -повноцінна зима. Ну ще залежить звичайно від дитини, моєму синові зараз 10,такі куртки купую щозими років з 4
Брехушечка• 27 ноября 2023
Ответ дляТрільчиха
Ще там, здається, фурнітура якась крута японська
Трільчиха• 27 ноября 2023
А догляд взагалі супер- тканина очищається просто губкою після прогулянки
Трільчиха• 27 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
За це не знала, ну за всі роки жодного разу з фурнітурою проблем не було