Простоваля• 27 ноября 2023
Атаракс, чи починати прийом?
Дівчата, хто пив? Невролог призначив через тривожний стан. Почитала відгуки, дуже неоднозначно. Хтось пише ще й про звикання до нього. Хто стикався? або порадьте щось даєве?
Злива інформації• 27 ноября 2023
Я пила, побочек и привыкания не было. Мне прописывали от нервного зуда, очень помог.
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Вы были у врача, вам дали назначение исходя из того, что врач увидел, услышал от вас. А вы на форуме просите другие назначения. Лучше уже к другому врачу.
Я пила, подруга тоже. Все работает. Никаких побочек.
Виправлялочка• 27 ноября 2023
приймала за призначенням лікаря. допомогло, але я приймала в парі з антидепресантом. синдрому відміни не було.
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
а як довго пили?
Злива інформації• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
а як довго пили?
Около 2-3 месяцев, точно не помню уже, было 1,5 года назад.
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
ви ж розумієте, що один і той же препарат діє на кожного по-різному. Тому хочу зважити всі за і проти. Почути ще думки інших
Виправлялочка• 27 ноября 2023
відгуки про всі препарати завжди неоднозначні. ви не знайдете жодного препарату чи косметичного засобу, який підійшов би абсолютно кожному. маєте сумніви-сходіть до декількох лікарів.
Свисток ля-минор• 27 ноября 2023
Я пила когда был сильный стрес, онко у мамы и похороны, вот на пике этого стресса он меня ’забивал’, вчера выпила, был приступ па, сегодня встать смогла только к 12 заторможенность, слабость и тремор(
Потринділиця• 27 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Все дело в том, что неврологи не лечат тревожные состояния. Отсюда недоверие к препарату
Виправлялочка• 27 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
сонливість на початку прийому норма, треба звикнути. я перші кілька діб майже постійно спала також. навіть взяла лікарняний, бо під час робрти вирубалась просто (працюю з дому)
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
ьак, прекрасно розумую. Хочу поспілкатись з тими, хто приймав
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
тільки антидепресантами думаєте?
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
а як довго пили? і як почували себе після відміни?
Потринділиця• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
тільки антидепресантами думаєте?
Как правило, да. Все заканчивается профильным врачом и ад
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Я п´ю, мені поки нормально.
давно п´єте? сонливість була? коли стали спокійніші?
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
ну так вы никогда не узнаете, как вам будет.
я недавно общалась с психиатром. она говорит все индивидуально. есть препараты, которые подходят одним идеально, а на других не работают вообще.
Виправлялочка• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
3 місяці десь. цього вистачило щоб пережити гострий стан. далі відчула що зможу сама і перестала пити таблетки.
нічого незвичайного не відчула. не ’підсіла’. просто перестала і все. сум у мене залишився після відміни, і ще досі є, але головне пройшов тремор і перестала плакати днями, повернувся апетит і пішли суїцидальні думки
але знову-ж таки, я пила в парі з антидепресантами
Чарівна патика• 27 ноября 2023
Психиатр его подростку от тревожности назначала. Чувствует улучшение, по его словам
успокойте_Меня• 27 ноября 2023
Ужасный препарат. Пила пару таблеток и спала сутками, просто не могла проснуться, сознание в тумане, чувствовала себя овощем. Еще с тех пор в весе набрала
забиякина• 27 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Сонливості саме від нього немає і не було. Сонливість в мене від безсоння. Внутрішній стан такий самий, мені його прописали від панічних атак, які не давали заснути. Зараз панічна атака може бути раз в тиждень - другий, але не щоночі, як було раніше.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 ноября 2023
Не бійтеся, приймайте і покращуйте свій стан. Препарат чудовий, мені допоміг і при цьому навіть не було відчуття, що я випила таблетку і щось було не так. Я розумію, що вам страшно, тому що я теж тут питала за Атаракс, але від порад стало ще гірше. Почніть приймати і все, не думайте довго, лікар назначив значить треба. Будьте здорові)
Простоваля
• 27 ноября 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Довго приймали, як відміняли?
Посудомойка• 27 ноября 2023
Тоже пила атаракс, очень помог.Мне очень помог, никаких побочек и сонливости.Привыкания тоже не было.
Завтра уже могу скинуть схему приема.
Татьяна-7e04• 27 ноября 2023
Я пила протягом місяця. Плавно за кілька днів входила в потрібне дозування, в кінці так само плавно виходила. Добре на ньому спала, тривога пропала. Маю тепер його в аптечці на випадок якихось короткочасних нервових подій
Бяки-козяки• 28 ноября 2023
Он легкий, ’ломки’ не будет. Начинать нужно с половинки перед сном, обязательно перед выходными, ибо будет ’разбитое состояние’, а потом привыкните и можете постепенно повышать дозировку до назначенной.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Довго приймали, як відміняли?
Приймала 2 місяці по одній таблетці на ніч, але починала приймати з пів таблетки на ніч протягом тижня (сама так вирішила). Відміни ніякої не було, просто лікарка сказала все, приймати Атаракс більше не потрібно, провбуємо без нього. Почувала себе добре після нього, зараз зімною в сумці, але все ок)