Анонім Секретар• 27 ноября 2023
Де знайти книгу у відкритому доступі А. Дімаров "І будуть люди"?
І хто може показати фото останньої сторінки, щоб я розуміла де повна версія. Завчасно дякую.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 ноября 2023
Не підкажу по темі, пле книга класна. Одна з улюблених.
Паро років тому було перевидання, там повна версія. Бо старі книги не повна.
Складається з 3 частин, 3 томи. Це якщо про паперову.
А за електронну не підкажу
Стриптизерка• 28 ноября 2023
Не підкажу де знайти, я купляла. Це моя улюблена книга. Складається із двох частин. Додаю фото останніх сторінок першої і другої книги