Юлія-0028• 27 ноября 2023

Головні симптоми пневмонія у дітей

Дитина 4 захворіла, вчора був кашель сухий сильний, сьогодні мокрий стаі, і після обіду була температура 38,5 , збила, потім довго була 38,1, ввечері піднялася 38,6, збивала, і говорить якось дивно зі свистом, начебто їй важко дихати. Кількість дихання в 40/хв. В інтернеті написано що норма в нашому віці 30-40. Не знаю як спокійно витримати до завтра, щоб поїхати до лікаря.
Які у ваших дітей були головні симптоми пневмонії?
So_so• 27 ноября 2023
Если меня то-то смущает, я узнаю какая больница дежурит, беру ребенка и туда.

Valechka-mk• 27 ноября 2023
Бывает, что вообще без симптомов особых болячки. Уже б к врачу обратились - есть скорая/больницы, чем на форуме спрашивать
Реалістка• 27 ноября 2023
Якщо говорить зі свистом - це скоріше обструкція. Або ларингоспазм. Для пневмонії занадто висока темп-ра.
автор Юлія-0028 • 27 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Якщо вам не має що нормального написати, краще зовсім не пишіть)
Натусик_13• 27 ноября 2023
не думаю, що пневмонія, а от обструкція дуже схоже
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Ответ дляЮлія-0028
Так а что вам напишут? У кого-то одни симптомы, у кого-то другие.
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
А тогда тем более надо к врачу, потому что ночью фиг знает как будет.
Особенно если нет лекарств для снятия спазма
Девушка с коготками• 27 ноября 2023
автор позвоните в скорую
bespe4na_mavpa• 27 ноября 2023
У моего бомбила температура 40 и слабость. Но свистов не было. У вас больше похоже на обструкцию

Gleva• 27 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
Підтримую обструкцію. Але відколи це 38,6 це зависока температура для пневмонії?
Реалістка• 27 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Можна на ніч хоча б антигістамінне дать. А взагалі, краще мати завжди свічки Ректодельт в домашній аптечці.
mena• 28 ноября 2023
у нашого була слабкість. нема сил. не скакав, трошки підбіжить і каже я втомився, присідає. хоча зазвичай скаче від світанку до ночі.
є ще така домашня, але все ж діагностика: максимально глибоко вдихнути, піднімаючи через сторони руки, потім дуже дуже повільно опускати руки і повільно робити видих. це вправа із дихальної гімнастики. так от, небезпечним симптомом є кашель під час опускання рук. часто він свідчить про проблеми легень, як варіант пневмонію.

однозначну відповідь може дати лише рентген.
OlikMP85• 28 ноября 2023
В сина була темп вдень 37 +-, активна дитина, а на вечір 39+. Кашель сухий, трохи інший, ніж при звич вірусі. Показав тільки рентген. Але, як я розумію це була легка форма.
laska_vo• 28 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
Мій син горів при пневмонії, була 40,2. Ноги, при підвищенні температури, ставали синього кольору у сітку, як мраморні.
ZhukOlena• 28 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
До речі, ректодельт чомусь пропали з аптек
Реалістка• 28 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Може, на пререєстрації.
Реалістка• 28 ноября 2023
Ответ дляlaska_vo
Ну це, мабуть, у вас була якась стрімка вірусна форма. Бо при звичайній бактеріальній темп-ра субфебрильна і здебільшого на вечір.