Зубачистка• 28 ноября 2023
Чи обговорюєте ви з подругами своє сексуальне життя?
Якщо ви заміжня, або маєте довготривалі стосунки.
Регионщица• 28 ноября 2023
Ні, це особисте, не уявляю, щоб розповідала подругам, який мій чоловік в ліжку. Це лише мене і його стосується, вважаю такі розповіді розкриттям чужих секретів.
Пишу вірші, дорого• 28 ноября 2023
Звичайно ж ні. Мені ж не 18. Навіщо про це говорити. Є мільйон інших нем.
Малая Налегке• 28 ноября 2023
Інколи ділимось, але не все прям. Подруга каже, що той, з ким зустрічається, став лінивий, а їй не вистачає, хоч він і молодший років на 5 за неї
барабанщица• 28 ноября 2023
Ответ дляBoriisa
За честую такие подруги потам уводять мужей из семьи
З якого дива?)) Своїх не вистачає?)
Я Головна• 28 ноября 2023
Ни за что. Подруги это рассадник склок и сплетен. Многих когда тебе плохо - то им хорошо. У меня и сестра такая, любит во всех только недостатки искать.
Малая Налегке• 28 ноября 2023
Ответ дляBoriisa
А подруге сколька
Їй 50, дуже активна і гарна, без зайвої ваги.
Анита -e034• 28 ноября 2023
Чем меньше рассказываешь про свои отношения, тем удачнее они складываются. Проверено на себе.
Замулена ріка• 28 ноября 2023
В цілому, що хоче по 5-7 разів на день. Потім про походеньки могла пожалітись
Замулена ріка• 28 ноября 2023
Ответ дляBoriisa
Ого она вам расказвала как гуляет ч другими мужчинами
Це я про себе пишу. Чоловік хоче по 5-7 разів, потім його походеньки по сз
Замулена ріка• 28 ноября 2023
Ответ дляBoriisa
И вы не ревнуете что он сидит на сз
Навіщо? Просто розлучення і все.
вкрации• 28 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Сестра теж така. Але ж подруги ж різні
Бринзолетта• 28 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так,в 18-20 я ще таке обговорювала,не в деталях,але ж...