Глубоководная селедка• 28 ноября 2023
Боляче.
Від мене пішов чоловік. Дітей залишив мені, сказав я йду, бо я більше тебе не кохаю. Я знайшов собі житло для зйому, і скоро я переїжджаю. Ми посварились 1,5 тижні тому і не говорили. Я думала, що все якось залагодится, але ні. Я кажу добре, сідай будемо обговорювати фінанси і побутові питання, на що він відповів в день мого зʼїзду все обговоримо. До слова, останні роки він постійно корчав при будь якій сварці «давай розлучимось, давай розійдемось». І сам миритись приходив мабуть 2 рази з 20(образно), тобто ніколи. І йому байдуже було. Секс майже був відсутній і я постійно намагалась якось і поговорити про це потім навіть скандалила, бо мені це набридло, а зраджувати не хотіла. Раніше дітей любив, а зараз і з ними час не проводить взагалі. Сказав що хоче розлучення, зʼїжджає і всьому кінець. Мої відчуття якісь двоякі : з одної сторони мене дістало не мати сексу, не мати доброти і навіть спільно проведеного часу толком, а з іншої сторони страх, невідомість і жаль за витрачені роки(( в мене завжди було відчуття, наче йому ця сімʼя не потрібна взагалі( хоча я добре знаю як він себе поводить якщо жінка потрібна, тобто це не те що він туруватий був( і себе шкода і часу і дітей((
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Получаете удовольствие от троллинга человека, которому плохо ? Сходите к психиатру, с Вами точно что-то не так.
Так смотря что за человек. А если завтра Путин скажет, что ему плохо? Будем тоже жалеть его все вместе?
Мамина квіточка• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Своєю присутністю і тим що я завжди хотіла аби він працював в тому самому місті а не подорожував десь . Ну і його сестри корону вдягли йому що він такий розумний і красивий і взагалі ти ще будеш лікті кусати за ним. В неділю сказала мені його сестра ти дуже пошкодуєш коли він піде за ним (
Ну как бы вы уже жалеете... Хоть на зло им возьмите себя в руки. Хватит быть жертвой, это добровольная роль
Бжоли-бандерівці• 28 ноября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Типовий чоловік, коли знайшов лядь на стороні.
Поддерживаю, мой так же уходил)
ПультОт_БМВ• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Своєю присутністю я так розумію…
Поганому танцору завжди щось заважає
ПультОт_БМВ• 28 ноября 2023
Ксерьте його документи. Збережіть краще у себе свідоцтво про шлюб, бо потім важко буде. Тим паче якщо змінювади призвище. Свідоцтва дітей видають дублікати, але краще тримайте надійному місці. (Наприклад на роботі в сейфі)
Ну і на аліменти. І до адвоката.
У моральнлму плані: час змін, важко. Співчуваю. але це не назавжди, пройде.
Ну і на аліменти. І до адвоката.
Котомафия• 28 ноября 2023
Ну це життя. Кохання та стосунки це добровільна справа. Примусити себе кохати неможливо. Набагато гірше коли отаке ні туди ні сюди триває роками. А так швиденько розійшлися та й все. І часу менше дарма витратили і нерви зберегли.