Глубоководная селедка• 28 ноября 2023

Боляче.

Від мене пішов чоловік. Дітей залишив мені, сказав я йду, бо я більше тебе не кохаю. Я знайшов собі житло для зйому, і скоро я переїжджаю. Ми посварились 1,5 тижні тому і не говорили. Я думала, що все якось залагодится, але ні. Я кажу добре, сідай будемо обговорювати фінанси і побутові питання, на що він відповів в день мого зʼїзду все обговоримо. До слова, останні роки він постійно корчав при будь якій сварці «давай розлучимось, давай розійдемось». І сам миритись приходив мабуть 2 рази з 20(образно), тобто ніколи. І йому байдуже було. Секс майже був відсутній і я постійно намагалась якось і поговорити про це потім навіть скандалила, бо мені це набридло, а зраджувати не хотіла. Раніше дітей любив, а зараз і з ними час не проводить взагалі. Сказав що хоче розлучення, зʼїжджає і всьому кінець. Мої відчуття якісь двоякі : з одної сторони мене дістало не мати сексу, не мати доброти і навіть спільно проведеного часу толком, а з іншої сторони страх, невідомість і жаль за витрачені роки(( в мене завжди було відчуття, наче йому ця сімʼя не потрібна взагалі( хоча я добре знаю як він себе поводить якщо жінка потрібна, тобто це не те що він туруватий був( і себе шкода і часу і дітей((
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Мабуть від таких якраз і не йдуть бо бояться. А від як ганчірок як я, які все терплять і пробачати:закрити очі то йдуть…
Что козлов что мегер кидают только так. Когда терпение лопается..

Зілля до весілля• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Знаєте раніше в таких ситуація я принижувала себе і просила повернутись
А тут я дуже хотіла б, але розумію що він більше не повернеться, мене більше і давно а може і ніколи не кохає
І найголовніше мені страшно боляче і страшно, але до коли я маю принижувати себе((
Автор , вот зачем такая жизнь ? Унижаться, просить вернуться ? Как у вас с финансами ?
Из Виа-гры• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Немає що. Ми на зйомному житлі.
Думайте, хто вам допоможе на перший час. Подушка фінансова, батьки, друзі. Він свій вибір зробив, не принижуйтесь
автор Глубоководная селедка • 28 ноября 2023
Ответ дляМарипосса285747
Одни ля ля. Чем же вы такому великому деятелю помешали?
Своєю присутністю і тим що я завжди хотіла аби він працював в тому самому місті а не подорожував десь . Ну і його сестри корону вдягли йому що він такий розумний і красивий і взагалі ти ще будеш лікті кусати за ним. В неділю сказала мені його сестра ти дуже пошкодуєш коли він піде за ним (
Бандитка Сью• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А мені вже серце розривається бо курю одна за одною 🫠🫠🫠
Ой, та прекращайте. Вам мужика нового искать, а с жёлтыми зубами, эт сложнее
Ответ дляЗілля до весілля
З фінансами вже дуже погано, але на перший час є де якщо терміново треба позичити , тобто прожити якось перший час проживу .
Марипосса285747• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Капец..ещё и золовки змеиные головки.. ну моя лет 15 назад послана на х..не знаю даже что с ней
Викасикрет• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А ще він часто повторював що якби не ми то він заробляв би дуже великі гроші . От майже кожен день це казав
Якщо плакала йому пофіг було(
Боже, и от такого чмо вы умудрились родить больше одного ребенка?
Что такие как вы фантазируют?
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
О, ну что я говорила..
В конфликте всегда виноваты оба. Это аксиома.
И если одна сторона свою вину отрицает , то диагноз ясен. Манипулятор/ша..
Она и дома ему говорила - это ты во всем виноват. Да , автор?

Из Виа-гры• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Скажіть ’я його дуже люблю, тому й відпустила. Щоб з такою поганню як я більше не мучився’
Ответ дляЭскиз бесконечности
О, ну что я говорила..
Так я дуже винна перед ним. За свіжу їжу кожен день, за чисту квартиру
За неконтроль грошей і коли прийшов і так далі.
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Ооо... знакомая картина.
Ответ дляИз Виа-гры
Так я вже говорила хто що і як. Так він вже його зробив і кінець. Просто якийсь страх невідомості все як в тумані . Особливо накриває ввечері
Карамбулкул• 28 ноября 2023
Автор, обнимаю Вас 🤗
Прошла через это после 24 лет совместной жизни. Думала , что уже вместе старость встречать будем, а у него бурный роман приключился. Но я как осознала, что не нужна ему , меня как током прошибло . Решила нафиг козла . Не знаю, откуда столько силы и энергии появилось , наверное боль со злостью, но только я стала жить лучше чем с ним . И денег больше стала зарабатывать и мужа нашла.
Так что поболейте немного, поплачьте и возьмите жизнь в свои руки. Всё получиться!
Потішаюся• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Все би нічого аби не звичка і страх 😢 але я розумію от і тій історії кінець. Образливо так і важко на душі. До останнього я надіялась хоч і бачила що йому пофіг на мене.
Чиє житло? То може він і дітей візьме, або місяць у вас, місяць у нього. Вы головне запропонуйте і наполягаєте на цьому, тоді буде більш зговорчивий
gem-nli• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Забыли добавить - навязали детей, которых он не особо хотел. Где-то я это уже слышала
Зілля до весілля• 28 ноября 2023
Короче автор . Настало время максимально думать о себе. Проясните финансовый вопрос в первую очередь , дети его , пусть обеспечивает . А то сдаётся мне он только трындеть и умеет.
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
У нее самая главная заслуга - она не контролировала его деньги.
Вам телефонограмма• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Немаю(не знаю чи плакати мені чи що якась невідомість от чесно. І від цього страшно бо звикла до людини але вже кінець
Знайдете собі хорошого чоловіка, бо поганий у вас вже був.

Ответ дляВам телефонограмма
Ви знаєте я не хочу іншого. Вже одного вистачило. Взагалі якась раз і штора як нікого більше нема окрім нього(
Из Виа-гры• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
То так має бути, ну не 5хв ви ж разом прожили. Спочатку боляче, потім відпустить. Дайте собі шанс на інше життя. Ви ж ще навіть не пробували
Потішаюся• 28 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
В этих историях послушать , то каждый автор весь такой благоприятный из себя, что хоть до ранки прикладывай. А на самом деле,кто ее видел, какая она в семейной жизни? Может там мегера такая что черти срали в ее руках
Він з цією мігерою по своїй волі одружився і активно робив дітей, то його був вибір, і пофіг яка автор.
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
У нас брак это добровольный союз двух людей.
Если один забывает об этом ,то другой уходит.
вре_Динка• 28 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ви впо?
а що, тільки впо можуть жити в орендованому житлі?
Вам телефонограмма• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
В мене теж так було, перший чоловік знищив бажання взагалі знатися з чоловіками. Минулось))
Карамбулкул• 28 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну причин ухода другого может быть много. Например , он просто мудак.
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Два варианта всего. Или он мудак или она мегера. И оба одинаково вероятны
gem-nli• 28 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Сколько Вашим отношениям и детям?
Ответ дляgem-nli
Сколько Вашим отношениям и детям?
Вже усьо, відношень немає, в квітні мало б бути 9 років. Дитина 7 р.
Карамбулкул• 28 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Получаете удовольствие от троллинга человека, которому плохо ? Сходите к психиатру, с Вами точно что-то не так.