Не вмію заміряти• 28 ноября 2023
Депозит у безвістизниклого військового
Мирного вечора!
Можливо, у когось склалася подібна ситуація.
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Має депозит в монобанку. Невеликий, але ті гроші він заробив каторжним трудом. Тепер монобанк каже, що я зможу його отримати тільки після надання свідоцтва про смерть.
Боже, я ворогу не побажаю того пекла, яке переживають наші сім´ї! Ти кожного дня передивляєшся десятки трупів, вдивляєшся в кожного полоненого... А тут ще якийсь г*мнобанк, по-іншому не назву.
Просто руки опускаються
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Просто руки опускаються
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Значит есть шанс,что он живой.
Банк не может отдать вам его деньги, такие правила
Та я б все віддала, якби це було так. Нажаль, реальність така, що надії мало.
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я от чистого сердца желаю вам узнать,что ваш муж жив и здоров.
Пусть всё будет хорошо
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляКрайня невістка
Не було б
Жоден банк не віддасть без рішення суду чи права набуття спадщини
Щось мені підказувало, що в таких випадках витяг з реєстру безвісти зниклих - це така свого роду ’довіреність’. Завтра проконсультуюсь у юристів.
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пусть всё будет хорошо
Дякую! Саме страшне те, що він тоді зник не 1. Їх було шестеро. І так щодня. Моніторю канали русні і волосся стає дибки. Вони звірі. Дуже боляче дивитися, як гинуть наші хлопці, а в країні без змін.
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
У коллеги зять пропал ещё в начале войны, они тоже постоянно фотки разные смотрят, обходили уже всех людей которые были в том бое, ходят к гадалкам.
Ответа так и нет, никто не видел его мертвым, видели только что его ранили в ногу
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
А зачем муж на войне депозит на себя делал?
Як Вам сказати? Вони йдуть туди не вмирати, а захищати країну. Я не могла сказати чоловіку: нафіга ти це робиш, а якщо ти загинеш? Яка я тоді жінка?
Ответ дляНе вмію заміряти
Депозит без дострокового закриття. Моно вже заблокував доступ в застосунок. Виманає відеодзвінка оператору. Заходжу з телефону чоловіка, всі паролі знаю.
А почему они заблокировали? Как они угадали что это другой человек зашел? Или Вы сначала обратились к ним?
Кошка Мурка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Пусть Ваш муж будет жив и здоров
Как же это страшно
Сколько времени прошло как пропал безвести?
Как же это страшно
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляCarin
Та ні, заходила як звичайно. Я вище описувала ситуацію.
Мудрецыха мира• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
поміркована жінка, бо нада буть реалістами
людина на війну йде, а не у відпустку їде
тепер отримаєте ті гроші тільки зі свідоцтвом на спадщину
ну або чоловік вернеться живий
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляКошка Мурка
Пусть Ваш муж будет жив и здоров
Как же это страшно
Дві неділі. Дві неділі ти не спиш, не їси. Намагаєшся приділити увагу дитині. А ще цей моно і кредитка в приваті на тридцятку, яку почистив ’побратим’ (з привату всього спер 40 тисяч). Людині просто не вистачало на машину. Командири, які замітають сліди. Що таке 6 чоловік, в них ще є.
Мудрецыха мира• 28 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Напишите в инстаграм Гороховскому
Один из руководителей Моно
і шо? тепер роздавати гроші з депозитів всіх безвісті зниклих?
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Напишите в инстаграм Гороховскому
Один из руководителей Моно
Я краще звернуся одразу в юридичну консультацію.
4есотка• 28 ноября 2023
На жаль це закон, ситуації різні і банк не знає справжніх намірів людини, завчасно про таке думати потрібно про всяк випадок
Ответ дляНе вмію заміряти
Это крыса, а не командир...
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляCarin
Это крыса, а не командир...
Як виявилося, таке є в кожній бригаді. Хоча, до цього претензій не було. Хіба що зимову форму в листопаді видали, а морози були вже в жовтні. А тут таке вилізло, що тільки по телевізору раніше бачили.
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ для4есотка
Так я ж не просила перевести мені на карту. Як я бачила ситуацію: я надаю певний перелік документів і отримую гроші (після закінчення строку договору, так як він без дострокового погашення)
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
на карту или в руки - суть одна
вы можете проконсультироваться, но не думаю что выйдет что то
4есотка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Дивіться ситуація людина знаходиться і вимагає в банку віждати кошти, а людина яка їх отримала віддавати не збирається, ви ж розумієте не всі люди хороші ось побратим вас обібрав. Не у всіх людей хороші наміри
ВундерКИНГ• 28 ноября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Кому роздавати? Родині? Ви в собі?
Кошка Мурка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Капец(
У меня слов нет
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Кому роздавати? Родині? Ви в собі?
на новой почте даже посылку оплаченную не отдадут не получателю... а вы про депозит
Мудрецыха мира• 28 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Кому роздавати? Родині? Ви в собі?
Звичайно в собі. Родина це не тільки дружина, може він хотів ті гроші матері віддати чи брату. Банк звідки знає чи є у нього мати, батько,брат, заповіт? Чого це банк має віддати все дружині? Бо вона перша прийшла? Хто перший встав того і тапки чи що?
ВундерКИНГ• 28 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Если есть справка что без вести пропавший официальная, то можно многое. А в банке уроды сидят - украли деньги бойца
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
вы в каком банке работаете?
ВундерКИНГ• 28 ноября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Боже, какие вы все здесь звери. А ребенок что? Тоже матери его отдать или брату
фу блин
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
фу блин
просто вы понятия не имеете о банковской системе...
и мы не звери
все отдадут
и мы не звери
все отдадут
Бамбарбия! Кергуду.• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А на каком направлении? 😢