Не вмію заміряти• 28 ноября 2023
Депозит у безвістизниклого військового
Мирного вечора!
Можливо, у когось склалася подібна ситуація.
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Має депозит в монобанку. Невеликий, але ті гроші він заробив каторжним трудом. Тепер монобанк каже, що я зможу його отримати тільки після надання свідоцтва про смерть.
Боже, я ворогу не побажаю того пекла, яке переживають наші сім´ї! Ти кожного дня передивляєшся десятки трупів, вдивляєшся в кожного полоненого... А тут ще якийсь г*мнобанк, по-іншому не назву.
Просто руки опускаються
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Просто руки опускаються
Ищу-брожу• 28 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Не мог вам банк такое сказать. Надо свидетельство про право на спадщину, а не свидетельство о смерти.
Свідоцтво про спадщину оформлюється на підставі свідоцтва про смерть
Повелитель бітка• 28 ноября 2023
Автор, не знаю, что вам посоветовать, но, обнимаю вас, держитесь
Не вмію заміряти
• 29 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
спросите тут.бесплатная юридическая помощь
Дякую, я за них! В свій час зверталася сюди