Не вмію заміряти• 28 ноября 2023
Депозит у безвістизниклого військового
Мирного вечора!
Можливо, у когось склалася подібна ситуація.
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Має депозит в монобанку. Невеликий, але ті гроші він заробив каторжним трудом. Тепер монобанк каже, що я зможу його отримати тільки після надання свідоцтва про смерть.
Боже, я ворогу не побажаю того пекла, яке переживають наші сім´ї! Ти кожного дня передивляєшся десятки трупів, вдивляєшся в кожного полоненого... А тут ще якийсь г*мнобанк, по-іншому не назву.
Просто руки опускаються
Мій чоловік військовий зник безвісти.
Просто руки опускаються
Добра, коли сита!• 28 ноября 2023
А доступу у вас немає перерахувати ті кошти на свій рахунок, скоріш за все з комісією
Король дивана• 28 ноября 2023
К сожалению, это правда. Они не могут просто отдать депозит. Можно попробовать проконсультироваться с юристом, но не факт что поможет(
побольшомусекретику• 28 ноября 2023
У знайомих була ситуація. Гроші повертали через суд після смерті військового. Але там ще був момент, що людина загинула, а хтось знімав гроші з картки привату. Тому родичі заблокували.
Чаклунка-ведунка• 28 ноября 2023
Не мог вам банк такое сказать. Надо свидетельство про право на спадщину, а не свидетельство о смерти.
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А це хіба банк? Недобанк.
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Человек ещё не мертвый, он пропавший безвести. Дай бог найдется живым
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Депозит без дострокового закриття. Моно вже заблокував доступ в застосунок. Виманає відеодзвінка оператору. Заходжу з телефону чоловіка, всі паролі знаю.
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А це хіба банк? Недобанк.
Понимаю ваши эмоции,но без документов вам любой банк бы отказал
Чаклунка-ведунка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А це хіба банк? Недобанк.
В любом банке никто не выдаст депозит только по свидетельству о смерти или рассказам что человек мол умер.
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
если знаете все пароли могли бы и перекинуть себе его, предварительно закрыв
Добра, коли сита!• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А з якої радості заблокував? Якщо чоловік зник, де у вас телефон його взявся?
ПешитеБесАшипок• 28 ноября 2023
Автор увы...в другом банке вам бы сказали тоже самое.....вот если б доверенность на вас при жизни сделал.....у меня ситуация на работе: мобилизировани работника пропал без вести. Не можем уволить пока не будет документов о смерти
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Є документи з військомату, поліції на основі яких я маю право навіть на його з/п. А тут сиди, я сам відчиню.
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
ваше никуда от вас не денется
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Розвідка телефони на позицію не бере, це заборонено.
Проня_Прокоповна• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А це хіба банк? Недобанк.
это универсалбанк, такой же, как и все остальные й
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Якби було реальне відділення під боком, було б набагато простіше.
Добра, коли сита!• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Так чому банк заблокував? Звідки вони взнали що його немає?
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Его официально признали погибшим?
Удачная• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
нет, было бы тоже самое
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Его официально признали погибшим?
Безвісти зниклим.
Лупаю цю скелю• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Безвісти зниклим.
Значит есть шанс,что он живой.
Банк не может отдать вам его деньги, такие правила
Крайня невістка• 28 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Не було б
Жоден банк не віддасть без рішення суду чи права набуття спадщини
Не вмію заміряти
• 28 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
В нього до зникнення побратим вкрав телефон, були спроби зняти з моно гроші, але не встиг. З привату він зняв 40 тисяч. Та то таке. Ми купили новий телефон, з нього чоловік авторизувався. При кожному новому вході в аккаунт на новому пристрої моно потребує підтвердження. Вкрадений телефон повернули, чоловік і з нього заходив. Плюс ще з мого. Може, в них і виникли якісь підозри. Хоча, я заходила лише пару разів. Дивилася, чи все ок. Приват одразу заблокувала, а на моно цей злощасний депозит