40ка• 29 ноября 2023

У кого немає гордості?

Вчора була тема про Ніку Набокову.
У неї в книжці є думка про те, що ось звинувачують всі коханок у відсутності гордості.
А яка ж тоді гордість у дружини, яка знає, що її чоловік ходить до іншої і приймає те все?
У когось немає гордості?
Результат:
вже голосів: 63
22 (34.92%) У дружини
20 (31.75%) Свій варіант
11 (17.46%) У коханки
10 (15.87%) У чоловіка
VIKYSIA• 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Да дура она, что выгнала. Эгоистка. О себе только думала. Гордая. А надо было о детях подумать.
А отец о детях забыл, он хороший?
_Злата Ibra_• 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Видела таких гордых. Под зад коленом мужика. А что дальше?
Мужика сразу же подобрали, там развлечения. поездки. А жена с детьми еле концы с концами сводит. Дети выросли и думаете кого обвинили? Правильно мать.
Благодаря ее гордости дети жили в бедности.
А найти мужа ой как не всем удается, даже если тебе 20 и обеспечена.
И кому нужна была та гордость?
Погулял бы и приполз.
Поэтому я и одна. Не хочу этих отношений, детей, мужей, разочарований, одной намного лучше
_Злата Ibra_• 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
И кому нужна была та гордость?
Погулял бы и приполз.
20 летнеей обеспеченой зачастую и нафиг муж не нужен, она ещё юная, будет гулять и развлекаться. А не думать, чтобы найти мужа и его обеспечивать ))
Еленка14• 29 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
Чоловіків і тут виправдають) в голосуванні маю на увазі)
Ні, ви зовсім не так розумієте. Чоловік зраджує своїй дружині, вішає лапшу своїй коханці - це все не про гордість, це інші якості і вони по іншому називаються. А запитання саме про гордість.
Еленка14• 29 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
В первую очередь гордости нет у мужика э, который настолько ничтожен, что не может прийти и честно признаться в том, что изменяет.
І що? Причому тут гордість? Ви не знаєте значення слів?
автор 40ка • 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
У коханки є вибір. Тому вона винна більше. А дружина повинна перш за все про дітей подумати.
У мене питання про гордість.
А вина... Коханка нікому нічого не обіцяла.
Тому як вини на ній точно немає
автор 40ка • 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Щоб заробити у 25 на свою треба щей розум мати. Не у всіх він є.
Це так, от у мене точно нема
Olga_72• 29 ноября 2023
Ответ для_Злата Ibra_
А если жена знает
Якщо знає, то у дружини залишається тільки грошовий інтерес. А далі вже від чого вона може більше гордитись, від купи грошей, чи від того що чоловік не спить з іншими. Це ж не секрет, що багатьох жінок цікавлять гроші більше, чим вірність. Для них чоловік лише соціальна ступенька, і вони себе позиціонують як тимчасова жінка-коханка.
Я якщо жінка яка живе з чоловіком який її зраджує, то це зовсім інша історія. Там де безвихідь, там ніколи не бува гордісті, ні до зради, ні після.
_Злата Ibra_• 29 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Ну да, так же как и мужики не за ’душу’ любят, тоже и получают.
Olga_72• 29 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мужик який спить з двома гордиться собою, ще й як. Бо він зміг завоювати більше жінок, чим ти у кого нема коханок. Мислення та цілі чоловіків відрізняється від жіночого. У чоловіків задача стати вожаком стаї. У жінки народити потомство і бути в безпеці.
Olga_72• 29 ноября 2023
Ответ для_Злата Ibra_
Так у чоловіків вибір не великий. Вони можуть любити тільки тих жінок, що дозволять йому їх любити. Гроші, влада збільшують кількість тих хто дозволить себе любити. Чим більше різниця в соціальному статусі чоловіка над жінкою, тим більше він може собі дозволити зраджувати, без последствій для нього.
Тигрик 62• 29 ноября 2023
Ответ дляVIKYSIA
А отец о детях забыл, он хороший?
Он плохой изначально. Єто даже не обсуждается.
Тигрик 62• 29 ноября 2023
Ответ для40ка
У мене питання про гордість.
Тому як вини на ній точно немає
При чому там обіцянки? А порядність? Ні?
VIKYSIA• 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Обычно дети винят мать, а отец говно у них хороший
Тигрик 62• 29 ноября 2023
Ответ дляVIKYSIA
Так в том то и дело. И смысл разводиться?
VIKYSIA• 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Может она не может видеть его рожу, и видя его каждый день сходит с ума.
автор 40ка • 29 ноября 2023
Ответ дляТигрик 62
Ні, коханка ні в чому не винна тому, що вона чоловіка не змушувала.
А вона може спати, з ким хоче.
Винен тільки чоловік
Ксения З.• 30 ноября 2023
Ответ дляOlga_72
Коханка на 100% знає що є дружина. В неї є докази що мужик спить з двома. Дружина може мати тільки підозру, але ж підозра може виявитись безпідставною.
Любовница может и не знать о том, что мужчина женат
Olga_72• 30 ноября 2023
Ответ дляКсения З.
В таком случае зачем разговор о гордости? Тогда в сознании женщины она не любовница. Она считает себя не любовницей, а единственной возлюбленной, с перспективой стать женой.